Zelfs van buitenaf, als je eenmaal de poort bent overgestoken, doen de twee huizen, La Sindaca en Fermata Genisi, geboren in verschillende periodes, geen pijn, integendeel. Er is zelfs een symbiose in verscheidenheid. Misschien is dit wat ons onbewust naar gastvrijheid duwde. Particuliere gastvrijheid, bijna op gelijke voet, waarbij degenen die aankomen zich al thuis voelen. En de dubbele, korte, trap die naar binnen leidt, creëert geen afstanden, maar integendeel is het een uitnodiging om zelfs binnen te komen voor de aanwezigheid van twee veranda's. De twee huizen samen zijn geschikt voor vier personen met de toevoeging van een slaapbank voor twee personen en eventuele kinderbedjes of babybedjes.
De burgemeester bestaat uit twee tweepersoonskamers met airconditioning, een tv en een eigen badkamer, een woonkamer met een slaapbank en een eethoek, en een volledig uitgeruste keuken met een eettafel. Gratis wifi en een interne parkeerplaats en op de binnenplaats, en twee bewoonbare veranda's, een tuin met zwembad en pergola, barbecue.
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strand in de buurt
Strandlakens
Strandstoelen
Zwembad/spa
Buitenzwembad
Massage
Privézwembad
Internet
Beschikbaar in de villa: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Auto aanbevolen
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
4 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapbank
Badkamer
4 badkamers
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Eettafel
Open haard
Entertainment
Boeken
Spellen
Stereo-installatie
Tv
Buiten
Balkon
Barbecue
Tuin
Tuinmeubels
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Werkplekken
Bureau
Bureaustoel
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Dagelijkse huishoudservice
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Aan een rivier
Dicht bij de baai
Dicht bij de jachthaven
Dicht bij de oceaan
Dicht bij een spa
Dicht bij een ziekenhuis
Naast een golfbaan
Op het platteland
Dingen om te doen
Boot
Fietsen
Basketballen in de buurt
Bergbeklimmen in de buurt
Ecotours in de buurt
Golfbaan in de buurt
Jagen in de buurt
Jetskiën in de buurt
Kajakken in de buurt
Motorbootverhuur in de buurt
Mountainbiken in de buurt
Natuurwandelingen in de buurt
Paardrijden in de buurt
Raften in de buurt
Rondleidingen bij wijnmakerijen in de buurt
Rotsklimmen in de buurt
Scubaduiken in de buurt
Snorkelen in de buurt
Speleologie in de buurt
Surfen/bodyboarden in de buurt
Vismogelijkheid in de buurt
Vogelspotten in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Waterskiën in de buurt
Watertuben in de buurt
Windsurfen in de buurt
Zeilen in de buurt
Zwemmogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas)
Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
EHBO-doos
Veiligheidsslot
Algemeen
Fietsen
Tuin
Unitgrootte: 210 vierkante meter
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 14.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Da concordare con il proprietario
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Opmerking van de gastheer/-vrouw: Da concordare con il proprietario
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een EHBO-koffer en een veiligheidsslot
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.
Over deze buurt
deze villa ligt in een landelijke omgeving en aan een rivier in Ragusa. Bezoek Porto Turistico Marina di Ragusa en Jachthaven van Scoglitti als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Spiaggia di Punta Secca en Spiaggia di Anticaglie. Labirinto del Castello en Fiera Emaia zijn ook een bezoek waard. Ga voor waterpret zoals jetskiën en kajakken. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals jagen en rotsklimmen. Bekijk onze reisgids voor Ragusa
Beschikt Le Maria - Country House "La Sindaca" over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Le Maria - Country House "La Sindaca"?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Le Maria - Country House "La Sindaca" inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Le Maria - Country House "La Sindaca" uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Le Maria - Country House "La Sindaca"?
Deze sportieve villa in Ragusa ligt op 4,1 km van Kasteel van Donnafugata en op 4,9 km van Labirinto del Castello. Ook Spiaggia di Punta Secca en Piazza Duca degli Abruzzi liggen op 15 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Le Maria - Country House "La Sindaca"
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
8,4
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 6 van 9 beoordelingen
10 - Uitstekend
6
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 9 beoordelingen
8 - Goed
2
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 9 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 9 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 9 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
antonio m.
26 jun 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Huis met heerlijk zwembad vlak bij ragusa
We hebben een heerlijke week gehad in het hart van het barokke sicilie. Het huis was heerlijk, lag mooi centraal en op een kort stukje rijden van ragusa.
Salo en Graziella hebben ons uitstekend ontvangen (met verse cornetti) en begeleid.
7 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Lio Rosa B.
22 sep 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Beautiful house
We had a beautiful vacation. Everything was fine and we enjoyed every minute.
9 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
MTE W.
13 sep 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Home away from home <3
Wonderful and amazing place to stay, quiet, but short drives to beaches and beautiful older part of Ragusa. Owners always available for questions and very helpful. The kids thoroughly enjoyed the swimmingpool and garden. Thanks again dor the lovely stay!
11 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Anja H.
29 jul 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Heiße Nächte in Ragusa
Das Grundstück mit dem Pool und den Bäumen ist wunderschön. Man muss den Mix des Hauses mögen. Alt trifft Moderne.
Leider muss man von Ragusa stets 1-2 Stunden Fahrzeit einplanen, um die sizilianischen Sehenswürdigkeiten zu besuchen.
14 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Emmanuelle C.
12 aug 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Nous avons passé un excellent séjour dans la villa Le Maria. La maison est confortable, fraîche. Nous avons apprécié les 4 salles d’eau et toilettes pour notre groupe de 7 personnes.L’extérieur est très agréable, la piscine superbe. La vue depuis la chambre du haut est incroyable notamment.Quelques bémols toutefois : un manque d’équipement de cuisine et de vaisselle, une légère nuisance sonore de la route très fréquentée et une gestion des poubelles inadaptée pour 7 personnes en vacances (plus de bacs ou des bacs plus grands seraient plus adaptés).La communication avec la propriétaire était très fluide et sympathique. Elle nous a donné beaucoup d’informations sur quoi visiter…Bref, nous recommandons le Maria !
10 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Melissa S.
17 jul 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
The property was gorgeous, set in the Sicilian Country side. The pool was a much welcomed touch, as it was HOT. It is currently divided into 2 mini houses, with the only connection being through the front doors. Almost each bedroom had an air conditioner--only one did not, on the older side. There was a washing machine in each sections of the house as well. So many different fruiting trees, but none were in season yet :(. There is a grocery store, about an 8 minute drive away, an amazing bakery about 11 min and beautiful beaches and beach clubs about 20 min away. Definitely rural as there are lots of flys and ants, but nothing you dont expect from such a setting. Loved not staying in the tourist areas and would definitely come back here again.
7 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling
2/10 – Verschrikkelijk
Paul M.
7 jul 2025
Negatief: Netheid, locatie en accuraatheid advertentie
Disappointing Expensive Smelled "damp" Inadequate sun shade, no parasols for pool, Broken loungers.
There were no parasols for the poolside in temperatures of high 30s degrees. We asked the Contact for parasols & none were provided. Unsafe, high risk of sunstroke. Sun-loungers broken, missing wheel, rusted bolts, not fit for purpose, unusable. The property smelled damp & even after opening all the doors and windows the smell would not disappear. Floor boards showed evidence of of water damage. The road was noisy as was used by heavy traffic something to be highlighted, constant traffic.
14 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
carlo b.
12 jul 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
ottima struttura
ottima accoglienza
7 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Rodrigo C.
15 aug 2021
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Nice stay at Le Maria
Le Maria is a very nice house with a wonderful pool and garden area. A happy herd of cows lives on the other side of the garden wall and the clanging of their bells gives a tranquil countryside feel. The owners Graziella and Sara were extremely helpful and responsive. We did not have the problems with electricity mentioned in other reviews. The kitchens (there are two) are generally well equipped but some more pots, pans, kitchen knives and chopping boards would be good to have.