Geheel appartement

Ettore, apartment for 2 people with a view of the cathedral in Ragusa Ibla

Fotogalerie voor Ettore, apartment for 2 people with a view of the cathedral in Ragusa Ibla

Een historisch gebouw met een binnenplaats, met een centrale trap, een toegangspoort en meerdere balkons.
Een historisch gebouw met versierde architectuur, waaronder een klokkentoren en gedetailleerde decoraties.
Een moderne keuken met witte kasten, een ingebouwde magnetron en een zwart aanrecht. Er is een eethoek met een tafel en stoelen, plus een klein keukeneiland met een spoelbak en een magnetron.
Een kamer met twee leren fauteuils, een klein rond tafeltje en een houten kast.
Een trap met donkere treden die leidt naar een deur, een witte muur, en een decoratieve plant aan de rechterkant.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Geheel appartement

1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 245 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Ettore, apartment for 2 people with a view of the cathedral in Ragusa Ibla

  • Positie
    Accommodatie gelegen in het historische centrum van Ragusa (Ibla), UNESCO-stad in het zuidoosten van Sicilië.
    Het bevindt zich op de tweede verdieping van een statig gebouw, tegenover de beroemde kathedraal van San Giorgio en met uitzicht op Piazza Duomo. Het is gelegen aan de Via Duomo, een straat die loopt van Piazza della Repubblica naar Piazza Duomo, door een pittoreske buurt met smalle straatjes, huizen en kerken. Het heeft een geweldige locatie om rond te lopen en naar de winkels en restaurants in het centrum te gaan. Op korte afstand zijn Modica (15 km), Scicli (25 km), Noto (50 km) en de stranden van Marina di Ragusa (25 km). De luchthaven Comiso ligt op 23 km afstand en de golfbanen van het Donnafugata Golf Resort & Spa liggen op 26 km afstand.

    Beschrijving
    Gloednieuw en elegant tweekamerappartement met balkon en een prachtig uitzicht op de kathedraal van San Giorgio en het plein. Op de tweede verdieping van een statig gebouw heeft het een verfijnde en chique sfeer, met elegant meubilair en aandacht voor detail, met stucwerk, gedecoreerde vloeren en gewelfde beschilderde plafonds.
    Het bestaat uit een woonkamer en een slaapgedeelte met een slaapkamer en een badkamer.
    Een keuken met eettafel, koelkast, vriezer, magnetron en vaatwasser.
    Een slaapkamer, met een prachtig uitzicht op de kathedraal van San Giorgio, met televisie.
    Een elegante badkamer met een douche met hydromassage.
    Er zijn: airconditioning, haardroger, Wi-Fi internet en kluis.
    Een wasserette, gedeeld met andere gasten, uitgerust met wasmachine en droger.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Limousine-/autoservice
  • Auto niet vereist

Keuken

  • Afwasmachine
  • Elektrische waterkoker
  • Keukenpapier
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kruiden
  • Microgolfoven
  • Oven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Bidet
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Eettafel

Entertainment

  • Smart-tv met kabel-/satellietzenders

Buiten

  • Balkon

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
  • Goed verlicht pad naar de ingang
  • Tegelvloer in gemeenschappelijke ruimtes
  • Trapleuningen
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Huishoudservice op verzoek
  • Kluisje
  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij een spa
  • Dicht bij een ziekenhuis
  • In het stadscentrum

Dingen om te doen

  • Golfbaan in de buurt
  • Rondleidingen bij wijnmakerijen in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Ledverlichting op bepaalde plaatsen
  • Ramen met dubbelglas
  • Recycling
  • Schoonmaakservice (op verzoek)
  • Unitgrootte: 45 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT088009C2FYRC54LM
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het is niet nodig om een auto te hebben om van en naar deze accommodatie te reizen.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Ragusa in het stadscentrum. Bezoek culturele hoogtepunten Museum of the Cathedral of Saint John the Baptist en Teatro Garibaldi. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Palazzo Arezzo Di Trifiletti en Circolo di Conversazione. Labirinto del Castello en Fiera Emaia zijn ook een bezoek waard. Ontdek wat de buurt allemaal te bieden heeft, zoals golfen en wijntours. Bekijk onze reisgids voor Ragusa
Meer appartementen in Ragusa
Kaart
Ragusa ibla, Sicilia

In de buurt

  • Een statig gebouw met een grote koepel en zuilen, verlicht door lantaarns.
    Duomo di San Giorgio
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Old Portale di San Giorgio
    7 min. wandelen - 0.6 km
  • Kerk van Santa Maria dell'Itria
    7 min. wandelen - 0.6 km
  • Chiesa di Santa Maria delle Scale
    8 min. wandelen - 0.8 km
  • Boven-Ragusa
    14 min. wandelen - 1.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Ragusa - 7 min. rijden
  • Comiso (CIY-Vincenzo Magliocco) - 37 min. rijden

Restaurants

  • Mastrociliegia
    6 min. wandelen
  • B&J
    4 min. wandelen
  • Trattoria Agli Archi
    8 min. wandelen
  • Cucina Sincera
    3 min. wandelen
  • Ristorante Il Barocco
    4 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Ettore, apartment for 2 people with a view of the cathedral in Ragusa Ibla?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoe laat kan ik bij Ettore, apartment for 2 people with a view of the cathedral in Ragusa Ibla inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Ettore, apartment for 2 people with a view of the cathedral in Ragusa Ibla uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Ettore, apartment for 2 people with a view of the cathedral in Ragusa Ibla?

Dit appartement ligt in Ragusa Ibla, vlak bij Duomo di San Giorgio, Palazzo La Rocca en Circolo di Conversazione. Ook Palazzo Arezzo Di Trifiletti en Kerk van San Giuseppe liggen op 5 minuten wandelen. Station Ragusa ligt op 29 minuten wandelen.

Beoordelingen

10

Uitzonderlijk