Particuliere eigenaar

Serena's Suite at Gabriel’s Jewel • جوهرة جبرائيل

Riad in Rabat

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Ontbijt beschikbaar
  • Wasvoorzieningen
  • Keuken
De huidige prijs is € 81
inclusief belastingen en toeslagen
30 jan - 31 jan

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

deze riad bevindt zich in Medina van Rabat, een wijk in Rabat, en ligt aan een meer. Marina Bouregreg Salé en Royal Golf Dar Es Salam zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Jardin d'Essais Botaniques en Zoo de Rabat bezoeken. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stade Moulay Abdallah of Al Barid Stadion. Bekijk onze reisgids voor Rabat
Meer riads in Rabat
Kaart
Rabat, Rabat-Salé-Kénitra

In de buurt

  • Hassan Tower which includes heritage elements and a square or plaza
    Hassan-toren
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Kasbah des Oudaias
    Kasbah des Oudaias
    15 min. wandelen - 1.3 km
  • Rue des Consuls
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Grote Moskee
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Strand van Rabat
    15 min. wandelen - 1.3 km

Lokaal vervoer

  • Station Rabat Ville - 6 min. rijden
  • Place du 16 Novembre Tram Stop - 7 min. wandelen
  • Luchthaven Rabat-Salé (RBA), Marokko - 19 min. rijden

Restaurants

  • Cafe Nefertiti
    5 min. wandelen
  • Marina Palms
    7 min. wandelen
  • Le Dhow | Restaurant - Lounge
    8 min. wandelen
  • Dar Safran
    11 min. wandelen
  • Bokeh Café
    9 min. wandelen

Over deze accommodatie

Serena's Suite at Gabriel’s Jewel • جوهرة جبرائيل

Riad in Medina van Rabat
Serena's Suite at Gabriel’s Jewel • جوهرة جبرائيل biedt onder andere een wasserij. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
  • Ontbijt (toeslag)
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Serena's Suite at Gabriel’s Jewel • جوهرة جبرائيل bieden voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
  • Badkamers met douches en badkuipen of douches
  • Smart-tv's met kabelzenders
  • Terrassen, buitenverlichting en keukens

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: internet

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Eten en drinken

  • Ontbijt beschikbaar tegen een toeslag

Voorzieningen

  • Wasserij

Buiten

  • Aan een meer

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap

Meer

  • Aparte rookruimtes

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Bad of douche
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Smart-tv met kabel-/satellietzenders

Eten en drinken

  • Keuken

Meer

  • Strijkijzer/strijkplank
  • Wasmachine

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 14.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisregels

• Unmarried Moroccan couples are not accepted. • Please be advised that, under Moroccan law, we are required to collect a copy of your identification.
• Smoking is allowed only on the upper-level terrace. • No alcohol allowed • No visitors or parties allowed in bedrooms.
• Report damages immediately during your stay. • If the room key is lost, a replacement fee of 20 MAD will apply.

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking allowed: in designated areas

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een EHBO-koffer en een veiligheidsslot
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Serena's Suite at Gabriel’s Jewel • جوهرة جبرائيل?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Serena's Suite at Gabriel’s Jewel • جوهرة جبرائيل?

Vandaag, 29 jan. 2026, kost een verblijf bij Serena's Suite at Gabriel’s Jewel • جوهرة جبرائيل van één nacht voor twee volwassenen op 30 jan. 2026 min. € 74,48, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij Serena's Suite at Gabriel’s Jewel • جوهرة جبرائيل zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Serena's Suite at Gabriel’s Jewel • جوهرة جبرائيل inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Serena's Suite at Gabriel’s Jewel • جوهرة جبرائيل uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Serena's Suite at Gabriel’s Jewel • جوهرة جبرائيل?

Deze riad ligt in Medina van Rabat, op 10 minuten wandelen van Rue des Consuls, Grote Moskee en Hassan-toren. Ook Tentoonstelling Poppen van de Wereld en Andalusische Tuin liggen op een kwartiertje wandelen. Place du 16 Novembre Tram Stop ligt op 7 minuten wandelen en naar Bab Chellah Tram Stop is het 8 minuten wandelen.