Appartementen in Rábano

    calendar shield illustration

    Verander van gedachten

    Boek hotels met gratis annulering
    deals illustration

    Trakteer jezelf

    Meld je aan en bespaar 10% of meer op duizenden hotels
    bed illustration

    Wees kieskeurig

    Zoek in bijna een miljoen accommodaties wereldwijd

Bekijk de prijzen voor deze datums

Volgend weekend
Over twee weken
Over één maand
Over twee maanden

Populaire Appartementen in Rábano

Sweet Charm Del Valle-Almendro

Sweet Charm Del Valle-Almendro

Apartamento turístico a tan solo 100 metros del centro.

Apartamento turístico a tan solo 100 metros del centro.

La Panera de Justa

La Panera de Justa

New apartment in the heart of Ribera del Duero,

New apartment in the heart of Ribera del Duero,

Apartment 'Tierra' with Shared Garden, Balcony and Wi-Fi

Apartment 'Tierra' with Shared Garden, Balcony and Wi-Fi

Apartment 'Agua' with Shared Garden, Balcony and Wi-Fi

Apartment 'Agua' with Shared Garden, Balcony and Wi-Fi

El Pajar de Justa

El Pajar de Justa
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Bespaar gemiddeld 15% op duizenden hotels wanneer je bent aangemeld

De beste hotelbeoordelingen voor Rábano

Veelgestelde vragen

Hoe is het om in een appartement in Rábano te verblijven?
Er valt misschien niet veel te kiezen in het hart van Rábano, maar Expedia kan je helpen bij het vinden van overnachtingsmogelijkheden in deze streek die op appartementen lijken. Als je op Expedia een zoekopdracht uitvoert, kun je de filters gebruiken om te zoeken op overnachtingsplekken met een keuken of wasmachine, voorzieningen waar appartementen soms over beschikken. Je kunt het aanbod eventueel ook filteren op soortgelijke accommodaties, zoals vakantiehuizen of cottages.
Waarom zou je de voorkeur geven aan een appartement in plaats van een reguliere hotelkamer?
In een appartement heb je een eigen keuken om je maaltijden in te bereiden. Bovendien beschik je er meestal over meer ruimte dan wanneer je in een hotel verblijft. Appartementen zijn een goede keuze voor stelletjes die liever uit de buurt blijven van de toeristische gebieden, maar eveneens voor families die graag alle gemakken van thuis hebben.
Wat is het populairste appartement voor een verblijf in Rábano?
Hier zie je een paar van de meest geliefde appartementen in dit gebied: House of light: Gelegen in Peñafiel, op 8,8 km van het centrum van Rábano. Sweet Charm Del Valle-Almendro - Ligt 26,8 km verderop in Valle de Tabladillo. Met een terras en een open haard. Je kunt ter plaatse gebruikmaken van wasvoorzieningen met zelfbediening. Apartamento turístico a tan solo 100 metros del centro. - Bevindt zich in Peñafiel, op 8,8 km afstand. Inclusief gratis wifi en een smart-tv. Je kunt ter plaatse gebruikmaken van wasvoorzieningen met zelfbediening. La Panera de Justa - 18,6 km verderop gelegen in Adrados. De voorzieningen zijn inclusief een terras. Je kunt ter plaatse gebruikmaken van wasvoorzieningen met zelfbediening. New apartment in the heart of Ribera del Duero, - Gelegen in Olivares de Duero, op 27,8 km afstand van Rábano. Inclusief een balkon en een eetruimte. Je kunt ter plaatse gebruikmaken van wasvoorzieningen met zelfbediening.
Welke weersomstandigheden kan ik verwachten tijdens mijn verblijf in Rábano?
Hoewel het weer maar één aspect van je vakantie is, het kan een grote impact hebben op je reisplannen, vooral wanneer je van plan bent om langer te blijven in Rábano. De warmste maanden zijn gewoonlijk juli en augustus, met een gemiddelde temperatuur van 20 °C. De koudste maanden zijn januari en februari, met een gemiddelde temperatuur van 4 °C De gemiddelde jaarlijkse neerslag in Rábano is 603 mm.
Wat is er te zien in Rábano?
Tijdens het verkennen van de omgeving word je als natuurliefhebber getrakteerd op wonderschone plekjes als Parque Arqueológico de Roa de Duero en Playa de la Judería. In de omgeving kun je een bezoek brengen aan Bodegas Dominio Romano en Matarromera.