Que Toi Village Resort Phu Yen

Accommodatieklasse: 4

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,8 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Inclusief ontbijt
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
De huidige prijs is € 47
inclusief belastingen en toeslagen
3 sep - 4 sep

Kameropties

Villa (Beachfront)

  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Que Toi Village Resort Phu Yen ligt vlak bij het strand in Song Cau. Bezoek Pagode van witte steen en Ghenh Rang Tien Sa, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Baai van Xuân Đà en Bai Dai-strand. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Song Cau
Kaart
Long Hai Dong Commune, Song Cau, Dak Lak, 620000

In de buurt

  • Baai van Xuân Đà
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Bai Dai-strand
    47 min. rijden - 37.3 km
  • Queen-strand
    58 min. rijden - 45.0 km
  • Thap Doi Cham Towers
    60 min. rijden - 58.0 km
  • Gành Đá Đĩa
    60 min. rijden - 45.7 km

Lokaal vervoer

  • Ga Hoa Da Station - 34 min. rijden
  • Tuy Hòa (TBB - Dong Tac) - 75 min. rijden

Restaurants

  • Trạm dừng chân A Stop
    1 min. wandelen
  • Quán Hải sản Hương Biển
    14 min. wandelen
  • River House Phú Yên
    5 min. rijden
  • Nước dừa
    2 min. rijden
  • Nhà hàng Lê Vân
    3 min. rijden

Over deze accommodatie

Que Toi Village Resort Phu Yen

  • Hotel met een chique stijl
  • Een gratis lokaal ontbijt, een poolbar en een terras verwelkomen je bij Que Toi Village Resort Phu Yen. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een tuin en een speeltuin.
  • Andere voordelen zijn:
    • Een kinderzwembad met ligstoelen
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Fietsverhuur, een shuttleservice van/naar de luchthaven en een kluis bij de receptie
    • Een bagageopslagruimte, een 24-uurs receptie en vergaderruimtes
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Que Toi Village Resort Phu Yen bieden leuke bijkomstigheden zoals luxe beddengoed en airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
  • Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Badkamers met douches en gratis toiletartikelen
    • Flatscreentelevisies met kabelzenders
    • Privétuinen, waterkokers en dagelijkse schoonmaak

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • 24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
  • Gratis beveiligd zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Eten en drinken

  • Gratis ontbijt met lokale gerechten beschikbaar dagelijks van 07.00 uur tot 10.00 uur
  • Een bar aan het zwembad
  • Een restaurant

Dingen om te doen

  • Fietsenverhuur
  • Kinderzwembad
  • Speeltuin

Gezinsvriendelijk

  • Kinderzwembad
  • Slaapbank in de kamer
  • Speeltuin
  • Wasserij

Voorzieningen

  • 24-uursreceptie
  • Bagageopslag
  • Kluisje bij het onthaal
  • Wasserij

Gastendiensten

  • Conciërgeservices
  • Hulp met excursies en tickets
  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Zakelijke diensten

  • Businesscentrum
  • Vergaderruimtes

Buiten

  • Barbecue
  • Ligstoelen aan het zwembad
  • Picknickplaats
  • Terras
  • Tuin

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Geen lift
  • Goed verlicht pad naar de ingang
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)

Meer

  • Feestruimte
  • Gebouwd in 2018
  • Roken is niet toegelaten

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Luxe beddengoed
  • Slaapbank

Badkamer

  • Badjassen
  • Douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Pantoffels
  • Privébadkamer

Entertainment

  • Flatscreen-tv met kabelzenders

Eten en drinken

  • Beperkte roomservice
  • Elektrische waterkoker
  • Gratis mineraalwater
  • Minibar

Meer

  • Airconditioning
  • Bureau
  • Kluis
  • Strijkijzer/strijkplank

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 14.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 14.00 uur te arriveren. 
Bij het inchecken dienen gasten een negatieve Covid-19-test of bewijs van een volledige Covid-19-vaccinatie voor te leggen
Alle gasten vanaf 1 jaar dienen een bewijs van een negatieve Covid-19-test voor te leggen. De test mag niet langer dan 72 uur voor het inchecken zijn worden afgenomen
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor luchthavenshuttle: VND 840000.00 per voertuig (retour)

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie

Veelgestelde vragen

Beschikt Que Toi Village Resort Phu Yen over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een kinderzwembad.

Hoeveel kost een verblijf bij Que Toi Village Resort Phu Yen?

Vandaag, 28 aug. 2026, kost een verblijf bij Que Toi Village Resort Phu Yen van één nacht voor twee volwassenen op 3 sep. 2026 min. € 47, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij Que Toi Village Resort Phu Yen?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Que Toi Village Resort Phu Yen inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Que Toi Village Resort Phu Yen uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.

Biedt Que Toi Village Resort Phu Yen een shuttle naar het vliegveld?

Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van VND 840000.00 per voertuig.

Waar staat Que Toi Village Resort Phu Yen?

Dit aan het strand gelegen hotel in Song Cau ligt op enkele stappen van Baai van Xuân Đà en op 17,6 km van Pagode van witte steen. Ook Mang Lang Church en Bai Dai-strand liggen op 32 km afstand.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.