Palms Hotel ligt in Quatre Bornes. Centrale markt van Quatre Bornes en Ebene Commercial Centre zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Flic-en-Flac-strand en Nationaal park Black River Gorges verkennen. Active Waves en Odysseo Oceanarium zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Quatre Bornes
66, St Jean Road, Quatre Bornes
In de buurt
Flic-en-Flac-strand
16 min. rijden - 15.8 km
Centrale markt van Quatre Bornes
3 min. wandelen - 0.3 km
Grand River North West
2 min. rijden - 1.9 km
Winkelcentrum Cascavelle
11 min. rijden - 11.4 km
Casela Nature and Leisure Park
12 min. rijden - 12.5 km
Lokaal vervoer
Mahebourg (MRU-Internationale luchthaven Sir Seewoosagur Ramgoolam) - 36 min. rijden
Restaurants
La Rose De Damas
13 min. wandelen
Blacksheep
17 min. wandelen
Rendezvous
9 min. wandelen
King Dragon
11 min. wandelen
Shabaan
9 min. wandelen
Over deze accommodatie
Palms Hotel
Hoogtepunten van de accommodatie
Een dakterras, een kapsalon en een droogkuis/wasserijservice verwelkomen je bij Palms Hotel. Verwen jezelf met wellness, zoals een gezichtsbehandeling, een hotstone-massage of een lichaamsbehandeling. Het plaatselijke gastronomisch restaurant met Chinese gerechten, Royal China, serveert lunch en diner. Naast een bar en een 24-uurs businesscentrum, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een ontbijtbuffet (toeslag), een shuttleservice van/naar de luchthaven en snelle uitcheckservice
Snelle incheckservice, een kluis bij de receptie en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
Hulp bij uitstappen/tickets, conciërgeservice en een kruier/portier
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Palms Hotel hebben voordelen zoals airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Gratis kinderbedden en gratis extra bedden
Badkamers met regendouches en gratis toiletartikelen
Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.00 uur: EUR 30 per persoon
Een bar/lounge
Een restaurant
Restaurants ter plaatse
Royal China
Sky 12
Dingen om te doen
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Gratis extra bed
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Geldautomaat
Gratis kranten in de lobby
Kapsalon
Kluisje bij het onthaal
Kluisjes
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Huwelijksservices
Portier
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
24-uurs businesscentrum
4 vergaderruimtes
Conferentiecentrum
Buiten
Dakterras
Spa
Body scrubs
Gezichtsbehandelingen
Hotstone-massages
Manicures/pedicures
Massages voor diepe bindweefsels
Reflexologie
Zweedse massages
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Meer
12 etages
Aparte rookruimtes
Gebouwd in 2016
Traditionele architectuur
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Gratis babybed
Gratis extra bed
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Regendouche
Entertainment
Led-tv van 32 inch met satellietzenders
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Minibar
Meer
Airconditioning
Bureau
Kluis
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 14.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Gratis verrijdbare/extra bedden.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 3.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 30 per persoon
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 80 per persoon (retour)
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Palms Hotel?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Palms Hotel?
Vandaag, 7 aug. 2026, kost een verblijf bij Palms Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 5 sep. 2026 min. € 114, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Palms Hotel inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Palms Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Biedt Palms Hotel een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 80 per persoon.
Waar staat Palms Hotel?
Dit hotel in Quatre Bornes ligt op 2 km afstand van Centrale markt van Quatre Bornes en Grand River North West. Ook Active Waves en Ebene Commercial Centre liggen op 5 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Palms Hotel
7,4
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,8
Netheid
7,2
Locatie
8,0
Personeel en service
7,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 8 van 43 beoordelingen
10 - Uitstekend
8
Gastenscore: 8 - Goed. 19 van 43 beoordelingen
8 - Goed
19
Gastenscore: 6 - Redelijk. 10 van 43 beoordelingen
6 - Redelijk
10
Gastenscore: 4 - Matig. 3 van 43 beoordelingen
4 - Matig
3
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 3 van 43 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
3
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Dharmavir
23 jan 2023
Positief: Personeel en service
Negatief: Voorzieningen
Hotel is supposed to be non smoking. Guests are requested to smoke either on ground level outside the hotel or on top floor where there is an open area. However it appears this restriction does not apply to some in Management who use room 610 for their smoking breaks. The whole 6th floor stinks like a chimney.
Dharmavir
16 nachten verbleven in januari 2023
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Nejat Hamid
4 jan 2023
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Umgebung schmutzig, sanierungsbedürftig laut.
Fenster schließen nicht > Straßenlärm, warm.
Klimaanlage defekt. Täglich einmal Stromausfall.
Kakerlaken im Zimmer. Keine Klobürste. Nur eine Zudecke.
WLAN funktionierte nicht immer. Möbel veraltet durchgesessen. Personal freundlich und bemüht.
Kein europäischer Standard.
Nejat Hamid
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Leopold Dominique
18 okt 2022
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
très bonne emplacement les chambres sur arrière calme, côté négatifs les repas servie trop épicée mauricien même le petit déjeuner coté salé trop épicées mauricien impossible de manger pour nous réunionné on et obliger de diner et prendre le petit déjeuner à l'extérieur
Leopold Dominique
5 nachten verbleven in oktober 2022
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Damilola Mercy
22 feb 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I spent 8 nights at Palms and it was an amazing time despite the 3 days Cyclone challenges.
The staff and management were warm and nice. A good place to stay if you want to be in the center to acess all location, both for business and leisure: Off the beach.
Damilola Mercy
8 nachten verbleven in februari 2022
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Hans W.
17 okt 2021
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr freundliches, zuvorkommendes Personal. Geräumiges Zimmer.
2 Parkplätze direkt vor dem Eingang versperren diesen leider des öfteren.
Hans W.
4 nachten verbleven in oktober 2021
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
EFRAIM
28 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service
ice view at the top of the building
Good location at the center of Mauritious. Nice breakfast at the top with beautiful view. The price is a little high for this three stars hotel.
EFRAIM
1 nacht verbleven in februari 2020
Geverifieerde beoordeling
4/10 – Slecht
Geverifieerde reiziger
20 feb 2020
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lit confortable
Absence de ma réservation à mon arrivé
Obligé d’envoyer le mail expédia moi même pour leur montrer ma bonne foi
Douche sale de détritus quand nous sommes allez les voir ils n’ont rien
Je ne mets plus mes pieds la bas
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in februari 2020
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
gerald
3 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
très bien situé agréable on peu que y retourné un petit bémol le petit déjeuné trop simple
gerald
1 nacht verbleven in januari 2020
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Chaewoon
30 jan 2020
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
추천합니다.
주변에 식당도 있고, 시장도 있습니다. 하지만 밤에는 돌아다니기 좀 무섭습니다.
Chaewoon
3 nachten verbleven in januari 2020
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Chaewoon
30 jan 2020
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
추천합니다.
위치가 좋습니다. 주변에 피자헛, KFC 등 식당도 있구요. 귀찮으시면 12층 식당도 저렴하고 좋습니다.
Chaewoon
3 nachten verbleven in januari 2020
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Louise
8 jan 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The house keeping staff ,there work are outstanding !
Louise
5 nachten verbleven in januari 2020
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Michelle
18 nov 2019
Positief: Netheid, personeel en service
I didn't like the showers,they need some attention and the breakfast also needs some improvement.
Michelle
15 nachten verbleven in november 2019
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
andrew
24 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Comfort kamer
The hotel is not well suited to a businees stay. No desk in room. A/c difficult to set. Tv reception terrible on most stations
andrew
3 nachten verbleven in oktober 2019
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Kirsten
6 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Palms view
Helpful staff, great food - only negative is the wi-fi connectivity which was very unstable
Kirsten
2 nachten verbleven in april 2019
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
mahdi
29 mrt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
tre bien
bien passer , acceuil tres sympas
mahdi
3 nachten verbleven in maart 2019
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Meghal
10 dec 2018
Positief: Netheid, personeel en service
Well located and a decent price for mauritius
Thé check in was very fast and the service excellent. The mattress needs to be changed and the toilets were not cleaned proberly
Meghal
1 nacht verbleven in december 2018
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Corinne
6 nov 2018
Confort basique ( Bar au dernier étage tres sympa
Chambre basique avec salle de bains basique.
Pas de room service. J'ai demandé qu'une robe soit repassée, on a monté une planche et un fer dans ma chambre.
Je me suis réveillée un matin piquée de partout par je l'espère un moustique quand j'ai demandé que la chambre soit traitée cela a paru surprendre. En revanche, il semblerait qu'elle est était en effet traitée car plus de moustique..
Corinne
11 nachten verbleven in oktober 2018
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Marco
26 okt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Business Trip
Good location - Terrible WIFI
Marco
3 nachten verbleven in oktober 2018
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
15 okt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The Hotel was OK, but the Restaurants wasn't good at all. The restaurants are not part of hotel, so every time you need to pay. Hotel only caters for French speaking people as all T.V channels are in French.
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in oktober 2018
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
26 aug 2018
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Good location
Nice hotel. Location of the Hotel is good and nearby to bus stop/ taxi stand, market, bank and post office. facilities and cleanliness was good. Food is not very good. Staff of the hotel is okay.
Recommended for families also.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in augustus 2018
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
20 jul 2018
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Hotel an einer „Hauptstraße
Hotel liegt direkt an einer Hauptstraße mit vielen kleinen Bars und einigen Restaurants. Das Hotel selbst hat wohl ein „chinesisches“ Restaurant welches gerade so Ok ist. Viele Speisen der an sich übersichtlichen Karte gibt es wohl nur auf der Karte.
Der Hoteleingang ist meistens mit PKW zugeparkt so dass ein Durchkommmen nicht unbedingt einfach ist.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in juli 2018
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
12 jun 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great value for money!
Great value for money! It was a little out of the way of the restaurants etc, but as taxis are so cheap and plentiful it wasn't an issue.
Great views at the sky restaurant for breakfast, drinks etc too
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in juni 2018
Geverifieerde beoordeling
2/10 – Verschrikkelijk
Geverifieerde reiziger
19 mei 2018
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Not recommend, service is bad
The hotel service and facilities are bad, they do not have room service, breakfast options are very less and bad, do not have basic amenities like dental kit, shampoo, lotion etc. Overall it is not worth paying so much and you are not getting good service. NO VALUE FOR MONEY
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in mei 2018
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
4 feb 2018
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bof
Très bonne établissement dans l'ensemble cependant l'espace beauté est à revoir car le soin du visage à endommagée le visage de ma maman tandis que le "brushing" que j'étais censée faire c'est terminé par ma maman qui me fait un brushing dans le salon que nous avons quand même payer car la demoiselle présente ne savait pas comment utiliser leur lisseur "Steampoads"
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in januari 2018
Geverifieerde beoordeling
4/10 – Slecht
Brian
13 dec 2017
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer