Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Hotel Amfiteatar ligt in het stadscentrum en bij de zee in Pula. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Strand van Punta Verudela en Štinjan Beach. Daarnaast kun je ook Museum voor Hedendaagse Kunst van Istrië en Historisch en Maritiem Museum van Istrië bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Aquarium van Pula en Labirint Moči zijn ook een bezoek waard. Profiteer van het feit dat je dicht aan het water ligt door deel te nemen aan activiteiten zoals duiken, waterskiën en motorbootvaren. De regio biedt ook avontuurlijkere activiteiten zoals grotten verkennen. Bekijk onze reisgids voor Pula
Amfiteatarska 6, Pula, 52100
In de buurt
Pula Arena
2 min. wandelen - 0.2 km
Golden Sun Casino
5 min. wandelen - 0.4 km
Fort Pula
5 min. wandelen - 0.5 km
Historisch en Maritiem Museum van Istrië
5 min. wandelen - 0.5 km
Forum
8 min. wandelen - 0.7 km
Lokaal vervoer
Station Pula - 11 min. wandelen
Pula (PUY) - 16 min. rijden
Restaurants
Caffe Bar Scala
4 min. wandelen
Pietas Julia
5 min. wandelen
Fast Food Tanja 3
3 min. wandelen
Pulacinka
4 min. wandelen
Circolo
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Amfiteatar
Hotel vlak bij Pula Arena
Een terras, een droogkuis/wasserijservice en een bar vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Hotel Amfiteatar. Actieve reizigers kunnen parachutespringen bij dit hotel.
Bij Amfiteatar, het restaurant ter plaatse, kun je terecht voor lokale en internationale gerechten. Gasten blijven online dankzij gratis wifi in de kamer en genieten ook van een businesscentrum.
Andere voordelen zijn:
Een continentaal ontbijt (toeslag), gratis kranten en een feestzaal
Een lift, informatie over fietstours en rookvrije accommodatie
Een 24-uurs receptie, hulp bij uitstappen/tickets en een kluis bij de receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Amfiteatar hebben voordelen zoals airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Badkamers met douches en gratis toiletartikelen
Flatscreentelevisies van 42 inch met Netflix, Hulu en streamingdiensten
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.00 uur
Een bar/lounge
Een restaurant
Met zijn tweeën/besloten dineren
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
Amfiteatar
Dingen om te doen
Fietsenopslag
Fietstochten
Privérondleidingen door een wijnmakerij
Skydiven
Gezinsvriendelijk
Extra bed (toeslag)
Geluiddichte kamers
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Aanzoek-/romantische pakketten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Businesscentrum
Vergaderruimte
Buiten
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Gladde vloer in de kamer
Lift
Pad zonder treden naar de ingang
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk restaurant
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Rolstoeltoegankelijkheid
Trapleuningen
Visueel brandalarm
Meer
Feestruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Extra bed (toeslag)
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Betaalfilms
Flatscreen-tv van 42 inch met premium digitale zenders
Hulu
iPod-dock
Netflix
Streamingsdiensten
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Elektrische waterkoker
Koffiezetapparaat/waterkoker
Meer
Airconditioning
Geluiddichte kamers
Kluisje
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 23.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (assistentiedieren uitgezonderd)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 3 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 20.0 per dag.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 10.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 1.10 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.55 per nacht voor gasten tussen 12-17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 1.60 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.80 per nacht voor gasten tussen 12 en 17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor babybed: EUR 10.0 per nacht
Toeslag voor extra bed: EUR 20.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Amfiteatar?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Amfiteatar?
Vandaag, 13 mei 2026, kost een verblijf bij Hotel Amfiteatar van één nacht voor twee volwassenen op 24 mei 2026 min. € 112, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Amfiteatar inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Amfiteatar uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Amfiteatar?
Dit hotel ligt in het centrum van Pula, vlak bij Museum voor Hedendaagse Kunst van Istrië en Pula Arena. Dubbele Poort en Archeologiemuseum liggen op enkele stappen afstand. Station Pula ligt op 11 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Amfiteatar
8,4
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
8,8
Locatie
8,8
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 42 van 90 beoordelingen
10 - Uitstekend
42
Gastenscore: 8 - Goed. 34 van 90 beoordelingen
8 - Goed
34
Gastenscore: 6 - Redelijk. 6 van 90 beoordelingen
6 - Redelijk
6
Gastenscore: 4 - Matig. 6 van 90 beoordelingen
4 - Matig
6
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 90 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
Geverifieerd
8/10 – Goed
Robert
10 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Great spot and location for touring and walking
Robert
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Grzegorz
8 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very Friendly and accommy staff. Great location.
Grzegorz
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Senad
23 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean room, friendly staff, accommodating to meet guest’s request
Senad
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Paul
4 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Oh what a delight! Just down the road from the actual amphitheater! The staff welcomed us warmly, and they were quite pleasant to chat with, people oriented. The room was spacious and clean
Paul
1 nacht verbleven in februari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
kelley
11 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Spacious room, friendly staff delicious breakfast
Great hotel. Beat stay ever. Location is perfect, plenty of reasonably priced parking nearby, breakfast was delicious, staff was incredibly friendly and entire place was very clean.
kelley
2 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Denijal
26 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great and very friendly
Denijal
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Fay
8 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Easy to find, staff were lovely on our arrival and ever so helpful with the swift check in process. We were also given lovely recommendations for things to do and places to eat. Great and ideal place to stay in the centre.
Fay
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
David
4 apr 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We highly recommend this property for its excellent location (short walk to major sites and the ferry and bus terminals), friendly staff, comfortable room, and delicious breakfast.
David
1 nacht verbleven in april 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Fions
12 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Loved it. Great for breakfast and convenience
Fions
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Claudia
11 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Pula mt top e de lá vá à Veneza de ferryboat !
Interessante sia arquitetura e decoração . Ótimo ser próximo ao Coliseum e à cidade antiga .
Claudia
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Joe
10 mrt 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice hotel. Perfect location.
Joe
1 nacht verbleven in maart 2023
Geverifieerd
6/10 – Matig
Harvey
18 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Great location
The location was excellent, the staff was friendly and helpful. The room was simply furnished but clean. Breakfast was good.
Harvey
1 nacht verbleven in maart 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Robert
16 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very helpful staff.
Robert
1 nacht verbleven in september 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Alina
2 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Close to the port- very convenient
Alina
1 nacht verbleven in juni 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Carol
30 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Wonderful hotel by the Amphitheater and water. Impeccable staff and customer service.
Carol
2 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Danijel
27 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great central place close to everything. Very boutique.
Danijel
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Rudolf
24 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Der Empfang durch das Personal war herzlich und sehr freundlich. Wir durften früher als vorgesehen einchecken, da das Zimmer schon bereit war. Wir erhielten sogar einen upgrade auf die beste Zimmerklasse! Die Lage ist sehr schön, mit Blick auf den Park unterhalb des Hotels. Das Hotel liegt direkt neben dem antiken Amphitheater und das Zentrum der Altstadt ist in wenigen Minuten erreichbar. Das Frühstücksbuffet ist sehr reichhaltig und schön präsentiert. Insgesamt bietet das Hotel ein gutes Preis-Leistungsverhältnis.
Rudolf
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Andrew
13 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great Service
Arrived very early due to flight timings, asked to look eave bag, but as room was ready I was allowed a very early check in. Great staff, polite helpful and communicate very well. I would definitely stay here again.
Andrew
2 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Leslie
18 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Comfort kamer
Everyone at the hotel was helpful and very friendly. Packed us a breakfast for our early morning ferry. Only big issue was how hot our room was. Couldn’t get AC to cool and our third floor room had no windows, just a skylight.
Leslie
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
lenny
20 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
rite next to the unbeliavable Roman Arena..
lenny
1 nacht verbleven in september 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Trevor
2 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Property was well maintained, clean, large rooms and friendly staff. Almost perfect. Breakfast was not good value with minimal/substandard offerings for what is otherwise a nice hotel
Trevor
3 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Günter
26 okt 2025
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Netheid
Safe war defekt, es gab abends nur 1 Menü und das war teuer. Der Rot und Weißwein gingen zurück, da ungenießbar
Günter
3 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Franz
15 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Alles in Ordnung
Franz
3 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Geverifieerde reiziger
7 apr 2023
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
top location, but not top inside
All a bit run down
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in april 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Robert
11 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
This is a simple property (3 ☆), a short walk from the bus station. And for a tourist? 100 meters to Pula's spectacular Roman Amphitheater, and about the same in the opposite direction to the pedestrian zone of Old Town. If those characteristics suit you, then this is a great choice.
The adjacent al fresco restaurant is a gem. I had the house made pasta with Istria ox. Slow-cooked. Literally, the best pasta dish I have had.