Breakfast Included.
Sea View.
28% Off in the Restaurant and Bar.
2King 2Queen
Hotel vlak bij Playa Dorada
Breakfast Included.
Sea View.
28% Off in the Restaurant and Bar.
2King 2Queen biedt onder andere gratis ontbijt en een wasserij. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via wifi in de kamer.
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Breakfast Included.
Sea View.
28% Off in the Restaurant and Bar.
2King 2Queen bieden volop comfort dankzij airconditioning en voorzieningen zoals internettoegang.
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
Events allowed: family gatherings, birthday parties, weddings
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 20 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Breakfast Included.
Sea View.
28% Off in the Restaurant and Bar.
2King 2Queen?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Breakfast Included.
Sea View.
28% Off in the Restaurant and Bar.
2King 2Queen?
Vandaag, 23 mei 2026, kost een verblijf bij Breakfast Included.
Sea View.
28% Off in the Restaurant and Bar.
2King 2Queen van één nacht voor twee volwassenen op 17 jun. 2026 min. € 348, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Breakfast Included.
Sea View.
28% Off in the Restaurant and Bar.
2King 2Queen inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Breakfast Included.
Sea View.
28% Off in the Restaurant and Bar.
2King 2Queen uitchecken?
Je dient om uiterlijk 13.00 uur uit te checken.
Waar staat Breakfast Included.
Sea View.
28% Off in the Restaurant and Bar.
2King 2Queen?
Dit hotel in Puerto Plata ligt op 1,3 km van Long Beach en op 4 km van Playa Dorada. Ook Lorilar Ranch en Cosita Rica Strand liggen op 2 km afstand.