GF Noelia ligt in het stadscentrum en vlak bij het strand in Puerto de la Cruz. Verken de plaatselijke natuur bij Stranden van Tenerife en Lago Martianez zwemparadijs. La Vola en Aquatische Tuin zijn ook een bezoek waard. Kies voor waterpret zoals kajakken of snorkelen of beleef avonturen zoals mountainbiken en het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Puerto de la Cruz
Avenida Hermanos Fernandez Perdigon, 9, Puerto de la Cruz, Tenerife, 38400
In de buurt
Stranden van Tenerife
5 min. wandelen - 0.5 km
Playa Jardín
5 min. wandelen - 0.5 km
Plaza del Charco
9 min. wandelen - 0.8 km
Loro Parque
10 min. wandelen - 0.9 km
Taoro Park
10 min. wandelen - 0.9 km
Lokaal vervoer
Santa Cruz de Tenerife (TFN-Tenerife North) - 31 min. rijden
Restaurants
Restaurante Peruano
4 min. wandelen
Alanda
4 min. wandelen
Tasca El Lagar
3 min. wandelen
Cafetería Mazaroco
6 min. wandelen
La Taperia
6 min. wandelen
Over deze accommodatie
GF Noelia
Dit rookvrije aparthotel heeft niet alleen een buitenzwembad, maar ook een restaurant en een bar/lounge. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Een dakterras, een koffiebar/café en conferentieruimtes zijn enkele van de overige voorzieningen. Elk aparthotel bevat een keuken met een koelkast en kookplaat, naast gratis wifi en een televisie met satellietzenders. Een balkon, een zetelbed en een koffiezetapparaat/waterkoker zijn enkele van de overige voorzieningen. Er is een beperkte huishoudservice beschikbaar.
GF Noelia heeft 106 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een kluis en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke kamer heeft een balkon. Elke kamer is uitgerust met niet-gespecificeerd zetelbedden. Alle kamers in dit aparthotel met 3 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een bad en een haardroger.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Er is een televisie met satellietzenders. Dagelijks wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is een strijkplank/strijkijzer beschikbaar. Een schoonmaakservice is op beperkte dagen beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van dit aparthotel bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
All-inclusive details
Er zijn all-inclusive kamertarieven beschikbaar bij GF Noelia. Deze prijzen zijn hoger omdat het eten en drinken ter plaatse bij de kamerprijs is inbegrepen (er gelden mogelijk beperkingen).
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Gratis parkeerplaatsen buiten het terrein
Keuken
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Eetopties
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 10.00 uur: EUR 10 voor volwassenen en EUR 10 voor kinderen
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Slaapkamers
Slaapbank
Badkamer
Bad
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Tv met satellietzenders
Buiten
Balkon
Dakterras
Wasvoorzieningen
Droogkuis/wasserijservice
Wasserette
Werkplekken
7 vierkante meter aan conferentieruimte
Vergaderruimte
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
24-uursreceptie
Bagageopslag
Cadeauwinkel/kiosk
Conciërgeservices
Dagelijkse huishoudservice
Geldautomaat
Hulp met excursies en tickets
Huwelijksservices
Kluisje
Kluisje bij het onthaal
Meertalig personeel
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Uitgelichte locatiekenmerken
In het stadscentrum
Dingen om te doen
Biljart/pooltafel
Fietsenopslag
Fietsenverhuur
Parkeerplaats voor fietsen
Spelletjesruimte
Winkelen
Fietsenverhuur in de buurt
Golfbaan in de buurt
Golflessen in de buurt
Kajakken in de buurt
Paardrijden in de buurt
Parachutespringen in de buurt
Parasailing in de buurt
Snorkelen in de buurt
Surfen/bodyboarden in de buurt
Vismogelijkheid in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Waterskiën in de buurt
Windsurfen in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
1 gebouw
100% hernieuwbare energie
106 units
6 etages
Bioafbreekbare rietjes beschikbaar
Bioafbreekbare roerstaafjes beschikbaar
Energiebesparende schakelaars in kamers
Feestruimte
Fietsenopslag
Fietsenverhuur
Gebouwd in 1973
Geen frisdrank in plastic flessen
Geen plastic rietjes
Geen plastic roerstaafjes
Geen water in plastic flessen
Herbruikbaar tafelgerei
Herbruikbare kopjes
Parkeerplaats voor fietsen
Ten minste 80% van de verlichting werkt met leds
Ten minste 80% van de voedingsproducten komt van lokale producenten
Uitgebreid beleid om voedselverspilling te voorkomen
Uitgebreid recyclingbeleid
Veganistische gerechten
Vegetarisch ontbijt beschikbaar
Vegetarische gerechten
Waterbesparende douches
Waterbesparende toiletten
Zonne-energie
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 10 voor volwassenen en EUR 10 voor kinderen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Deze accommodatie maakt gebruik van zonne-energie
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het zwembad is toegankelijk van 10.00 uur tot 18.00 uur
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
GF NOELIA Apartment Puerto de la Cruz
Apartamentos Noelia Playa Apartment
Apartamentos Noelia Playa Apartment Puerto de la Cruz
Apartamentos Noelia Playa Puerto de la Cruz
GF NOELIA Apartment
GF NOELIA Puerto de la Cruz
GF NOELIA Aparthotel
GF NOELIA Puerto de la Cruz
GF NOELIA Aparthotel Puerto de la Cruz
Veelgestelde vragen
Beschikt GF Noelia over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Het zwembad is van 10.00 uur tot 18.00 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij GF Noelia?
Vandaag, 30 mrt. 2026, kost een verblijf bij GF Noelia van één nacht voor twee volwassenen op 6 apr. 2026 min. € 66, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij GF Noelia?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Hoe laat kan ik bij GF Noelia inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij GF Noelia uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Is GF Noelia all-inclusive?
Bepaalde tarieven van deze accommodatie zijn all-inclusive.
Waar staat GF Noelia?
Dit aparthotel ligt in het centrum van Puerto de la Cruz, op 10 minuten wandelen van Playa Jardín en Stranden van Tenerife. Ook Castillo de San Felipe en Museo Arqueológico del Puerto de la Cruz liggen op 10 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over GF Noelia
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,6
Netheid
8,4
Locatie
8,6
Personeel en service
7,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 58 van 197 beoordelingen
10 - Uitstekend
58
Gastenscore: 8 - Goed. 79 van 197 beoordelingen
8 - Goed
79
Gastenscore: 6 - Redelijk. 49 van 197 beoordelingen
6 - Redelijk
49
Gastenscore: 4 - Matig. 7 van 197 beoordelingen
4 - Matig
7
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 4 van 197 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
4
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
Bart
Reisde met partner
25 dec 2024
Eten was matig. Verder gemiddeld hotel
Bart
4 nachten verbleven in november 2024
6/10 – Redelijk
peter
4 mrt 2024
Positief: Netheid, voorzieningen
the food breakfast/lunch/diner is average, in numbers a 6 as you don't get sick.
the warm food is overcooked, is left to long lying waiting for clients, make less and make it tastefull and fresh. chicken breast is cooked to dry meat. the best to eat where the bun's when that's the highlite it is not that good.
Breakfast and deserts(yoghurts) keep them cooled just a little more effort but makes the experience. In effect to the meals, put some love and pride in it. the ingredients are good but the preparation fails. Rooms are nice and clean, carpet in the hallway may be replaced I will give the room an 7.5 due to the not so nice gym(next door complex) next door with a horn sounding during the games, shouting and whistle's
The staff is friendly they get a 8.5
peter
2 nachten verbleven in februari 2024
4/10 – Matig
Joey
25 jul 2022
Negatief: Voorzieningen
Joey
10 nachten verbleven in juli 2022
8/10 – Goed
E.S., Bergen op Zoom
24 okt 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Redelijk hotel
Locatie was goed. Vlak bij Le Jardin strand. Centrum en Loro parque op loopafstand.
Wel veel senioren.
E.S.
5 nachten verbleven in oktober 2017
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
5 nov 2011
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Mira Irmeli
Reisde met partner
6 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Henkilökunta oli todella hyvää❤️
Huone siisti. Aamiainen oli todella hyvä.
Lounas ja illallinen myös, jos meni heti kun tarjoilu alkoi ettei kerennyt kylmetä ruuat😊hyvällä paikalla,joka paikkaan pääsi helpolla 😊
Mira Irmeli
7 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
PHILIPPE
Reisde met partner
12 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Studio spacieux, personnel très agréable, bien situé
PHILIPPE
8 nachten verbleven in december 2025
6/10 – Redelijk
maarit
11 dec 2025
maarit
14 nachten verbleven in november 2025
4/10 – Matig
MYOUNGSUOK
9 dec 2025
Negatief: Netheid
위치는 훌륭하나 그것 외에는 별세개에 걸맞는 호텔은 솔찍히 아닙니다
안타깝네요
비지니스는 어느정도 하겠지만 다시
찾고싶지는 않네요
MYOUNGSUOK
5 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Poul H.
30 nov 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Great value for under 90 euros per day.
Nice bathroom, balcony, bed and ok kitchen.
Nice and helpful reception.
Very close to the central bus station and Hiper Dino with fishmonger, butcher and cheese shop.
Poul H.
6 nachten verbleven in november 2025
6/10 – Redelijk
Per
12 nov 2025
Per
1 nacht verbleven in november 2025
6/10 – Redelijk
Melina, Gloucester
Reisde met partner
27 okt 2025
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Pâtisseries très ordinaires, café médiocre, machine à jus très sucré, pain carré b’snc et brun seulement, oeufs froid et aucun fruit frais tranchés. Seulement quelque banane et poires avec la pelure.
Mauvaise odeurs assez forte dans le passage pour se rendre a notre chambre.
De plus, je suis très sensible a la fumé de cigarette et avec la proximité des balcons le
Fumé des voisins pénetraient dans notre chambre. Oui, tu peux utiliser le climatiseur mais il tombe directement sur ta tête.
Melina
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Thierry
26 okt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Appartement - hôtel idéalement situé , a deux pas du centre historique, le personnel est très sympathique, les appartements sont fonctionnels et propres , nous avons été ravis de notre séjour
Thierry
7 nachten verbleven in oktober 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Svitlana
15 okt 2025
Negatief: Netheid, voorzieningen
It was my first time experiencing service like this.
First of all, if you have “all inclusive,” be prepared to ask for drinks during meals. We waited, but no one came to our table — we were simply ignored.
Second, the food was exactly the same every single day. After 9 days, we were just dreaming of normal food at home.
Third, the cleaning service. We hung the “Do Not Disturb” sign, but they ignored it and came in to clean every day anyway. This is unpleasant and feels like a violation of personal space.
Another big issue is the attitude of some staff. A young waiter, after learning we were staying with an all-inclusive package, simply stopped noticing us — it felt like we were treated as second-class guests.
The way they treat guests who speak Spanish is very different from how they treat those who speak English.
Of course, there are exceptions — one bartender, a waiter, and a chef were truly amazing: friendly, attentive, always smiling. But the rest either ignored us or looked unhappy to be there. This really spoiled the overall impression of the hotel and the vacation we had been waiting for all year.
A particularly unpleasant moment was on my birthday. The day before, another guest was congratulated with a cake and candles, but on my birthday the hotel did absolutely nothing. It may seem small, but it left a bad feeling.
Overall, “all inclusive” at this hotel does not mean comfort — it means constant asking and repetitive food. And judging by other reviews, we’re no
Svitlana
8 nachten verbleven in oktober 2025
6/10 – Redelijk
luis
Zakenreiziger
19 sep 2025
Precio calidad aceptable.
Necesita una buena reforma
luis
2 nachten verbleven in september 2025
4/10 – Matig
Anna
Reisde met partner
17 sep 2025
Positief: Netheid
Zimmer waren sauber und in einem guten Zustand.
Essen war leider schrecklich, teilweise war das Essen schon kalt. Bei All Inklusive ist nur eine begrenzte Auswahl an Cocktails inbegriffen. Cocktails werden mit Fanta gemixt anstatt mit Saft, was denn Geschmack sehr beeinträchtigt. Zahlende Gäste wurden bevorzugt und All inklusive-Gäste mussten lange auf ihre Getränke warten oder lange warten bis sie überhaupt bedient wurden.
Anna
6 nachten verbleven in september 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Ana
Reisde met familie
22 jul 2025
Negatief: Netheid, comfort kamer
No me gustó
Las camas estaban sucias con pelos, y manchas, habían pelos en el baño y la neverita estaba sucia
Ana
1 nacht verbleven in juli 2025
6/10 – Redelijk
Mayra
Reisde met familie
2 jul 2025
The hotel DOES NOT have a parking lot and it is extremely hard to park around. I drove for one hour trying to find a spot. Good thing it was just for one night so I was able to made it work somewhere else, but still I lost my money.
Mayra
1 nacht verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
21 mei 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Buena experiencia
Hotel muy céntrico con todos los elementos básicos necesarios para una estancia agradable. Me soprendieron gratamente con un parque cuna que nos tenían preparado para el bebé y una cama adicional para la mayor. La estancia limpia, bien distribuida, ventilada y cómoda.
El desayuno buffet podría mejorar en cuanto a variedad, pero sólo fuimos un día, quizás en otras ocasiones sea mejor. No nos resultó tan complicado encontrar aparcamiento en las inmediaciones a pesar de movernos en el coche varias veces durante el día.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in mei 2025
6/10 – Redelijk
Gérard-Nicole
25 mrt 2025
Gérard-Nicole
7 nachten verbleven in maart 2025
8/10 – Goed
Markus
2 mrt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Markus
1 nacht verbleven in februari 2025
8/10 – Goed
Erling
Reisde met een groep
21 feb 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Dejligt mellemklasse hotel, rent og venligt
Dejligt hotel, fin placering, meget rent, ikke nyt, men dejligt, god mad, venligt personale
Erling
4 nachten verbleven in februari 2025
6/10 – Redelijk
Jan Inge
6 feb 2025
Positief: Netheid
Jan Inge
7 nachten verbleven in januari 2025
8/10 – Goed
beverley
Reisde met partner
29 jan 2025
Positief: Netheid
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Near sports hall and very noisy.
Food could be improved.
Very tatty condition of room.
Staff lovely
beverley
26 nachten verbleven in januari 2025
8/10 – Goed
Aino Kaarina
Reisde met een groep
21 jan 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
Hyvää: Siisteys, henkilökunnan ystävällisyys ja avuliaisuus.
Parannettavaa: vessojen ahtaus - ovi ei mahdu aukeamaan, urheiluareenan päivittäinen meteli toisen sivustan huoneisiin, hisseille meno aulasta ei ollut esteetön, sali, jossa hyvää musiikkia soitettiin iltaisin on vähän pelkistetyn ankea, ehkä siksi ei kerää väkeä.