JASWANT VILAS A BOUTIQUE HOTEL ligt in de historische wijk en vlak bij de luchthaven in Allahabad. Geniet van de prachtige natuur bij Moti Jheel en Chandra Shekhar Azad-park. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Sai Dham Mandir en Fun Gaon. Company Gardens Allahabad en Allahabad Planetarium zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Allahabad
Geniet van een koffiebar/café, een bibliotheek en een droogkuis/wasserijservice bij JASWANT VILAS A BOUTIQUE HOTEL. Het plaatselijke gastronomisch restaurant met Indische gerechten, DALCHEENI, serveert ontbijt, brunch, lunch en diner. Je kunt er genieten van een happy hour. Naast een conferentiecentrum en een snackbar/deli, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Gratis parkeerplaatsen
Een uitgebreid ontbijt (toeslag), hulp bij uitstappen/tickets en een kruier/portier
Een cadeauwinkel, een bagageopslagruimte en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en bieden volop comfort dankzij luxe beddengoed en bars met spoelbak, bovenop leuke bijkomstigheden zoals laptopwerkplekken en airconditioning.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Luiertafels, kinderstoelen en babybadjes
Italiaanse Frette-lakens, bedden met traagschuimmatrassen en ligbanken
Badkamers met douches en haardrogers
Ledtelevisies van 54 inch met premium tv-zenders
Balkons of terrassen, aparte zitruimtes en minikoelkasten
Zijn huisdieren welkom bij JASWANT VILAS A BOUTIQUE HOTEL?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij JASWANT VILAS A BOUTIQUE HOTEL inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 11.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij JASWANT VILAS A BOUTIQUE HOTEL uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat JASWANT VILAS A BOUTIQUE HOTEL?
Dit hotel ligt vlak bij de luchthaven, op 10 km afstand van Allahabad High Court, Sai Dham Mandir en Khusrau Bagh. Ook All Saint's Cathedral en Lalita Devi Temple liggen op 10 km afstand.