APPARTEMENT 2 KAMERS - maximale capaciteit 4 personen. 29 m². Zuid-terras - tuin niveau. IN DE ZOMER, Residentie met privé zwembad. Gelegen op 600 m van het centrum en vlak bij de pistes (skilift Lance-Gralette). Buurt: De Hauts des Darbelays - E3. Woonkamer / keuken (oven, koelkast, vaatwasser, elektrische kookplaat, wasmachine) en een slaapbank, (TV). Slaapkamer met stapelbedden. Badkamer. Apart toilet. Skikluis. Geen huisdieren toegestaan. Voor deze verhuur bieden wij het TRIO CONFORT linnen + handdoeken + badmatten + eindschoonmaak: 159 € om te boeken ten minste 3 weken voor uw aankomst.
Residence bestaat uit 4 aangename en ontspannende chalets met een panoramisch uitzicht op de bergen. Prive-zwembad en verwarmd in de zomer met prachtige groene ruimtes. Gelegen op 200 m van de Lance-Gralette skilift en 600 m van het centrum. Toeristenbelasting ter plaatse te betalen
Accommodatie-voorzieningen
Wintersport
Dicht bij een skigebied
Snowboarden in de buurt
Toegang tot de piste
Zwembad/spa
Gemeenschappelijk zwembad
Keuken
Afwasmachine
Koelkast
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
Slaapkamer
Badkamer
1 badkamer
Entertainment
Tv
Buiten
Patio
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Uitgelichte locatiekenmerken
In de bergen
Dingen om te doen
Toegang tot skipiste
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Pralognan-la-Vanoise in de bergen. Wintersportplaats La Plagne en Wintersportplaats Val Thorens zijn zeker een bezoekje waard als je graag een activiteit wilt doen. Aquamotion Courchevel en La Folie Douce zijn ook een bezoek waard. Ontdek wat de buurt allemaal te bieden heeft, zoals skiën en snowboarden. Bekijk onze reisgids voor Pralognan-la-Vanoise
Geneva International Airport (GVA) - 141 min. rijden
Restaurants
Les Barmettes
12 min. rijden
Pizziamo
27 min. rijden
l'ecorce
28 min. rijden
Cucina Angelina
27 min. rijden
Refuge Le Repoju
9 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij 2-room apartment with terrace and heated pool?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij 2-room apartment with terrace and heated pool inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij 2-room apartment with terrace and heated pool uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat 2-room apartment with terrace and heated pool?
Dit appartement in Pralognan-la-Vanoise biedt rechtstreeks toegang tot de pistes en ligt in de bergen, op 0,9 km van Edelweiss-skilift en op 15 km afstand van Wintersportplaats La Plagne en Champagny-gondel. Wintersportplaats Paradiski ligt op 20 km.