Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Hotel Josef in Stadscentrum van Praag bevindt zich bij een winkelcentrum. Astronomisch Uurwerk van Praag en Wenceslasplein zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Enkele van de populaire attracties in het gebied zijn Dierentuin van Praag en AquaPalace. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij O2 Arena. Bekijk onze reisgids voor Praag
Rybna 20, Prague, 110 00
In de buurt
Oude Stadsplein
5 min. wandelen - 0.4 km
Astronomisch Uurwerk van Praag
6 min. wandelen - 0.6 km
Wenceslasplein
9 min. wandelen - 0.8 km
Karelsbrug
14 min. wandelen - 1.2 km
Sexmachinemuseum
8 min. wandelen - 0.7 km
Lokaal vervoer
Dlouhá třída Stop - 3 min. wandelen
Station Masarykovo - 10 min. wandelen
Luchthaven Václav Havel (PRG) - 40 min. rijden
Restaurants
Lokál Dlouhááá
1 min. wandelen
ROXY/NoD
1 min. wandelen
Ambiente Pizza Nuova
3 min. wandelen
Cukrárna Apetit
3 min. wandelen
McDonald's
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Josef
Hotel met een luxe stijl en een boetiekstijl vlak bij Astronomisch Uurwerk van Praag
Hotel Josef bevindt zich dicht bij Wenceslasplein en Karelsbrug en biedt een dakterras, een koffiebar/café en een tuin. Trakteer jezelf op een massage of andere wellness. Geniet van de fitnesslessen in de healthclub. De accommodatie biedt ook een droogkuis/wasserijservice, een bar en conferentieruimte. Naast een sauna en een restaurant, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een ontbijtbuffet (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en een shuttleservice van/naar de luchthaven
Een oplaadpunt voor elektrische auto's, snelle uitcheckservice en snelle incheckservice
Een babysitter/kinderoppas (toeslag), shuttleservice voor fietsen en rookvrije accommodatie
Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor het ontbijt, het behulpzame personeel en de locatie
Kamervoorzieningen
Alle 109 kamers zijn individueel gemeubileerd en hebben volop comfort met luxe beddengoed en kussenmenu's, naast leuke bijkomstigheden zoals (laptop)kluisjes en airconditioning. Beoordelingen van gasten zijn vol lof over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Hypoallergeen beddengoed, lakens van Egyptisch katoen en Select Comfort-bedden
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie, ophalen van sleutel
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan CZK 1350.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: CZK 50.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 60 nachten.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer CZK 740 per persoon
Toeslag voor luchthavenshuttle: CZK 1250 per voertuig (enkele reis, voor maximum 4 personen)
Betaald parkeren (overdekt): CZK 940 per dag
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor extra bed: CZK 1350.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Josef
Hotel Josef Prague
Josef Hotel
Josef Prague
Hotel Josef Hotel
Hotel Josef Prague
Hotel Josef Hotel Prague
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Josef?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Josef?
Vandaag, 11 apr. 2026, kost een verblijf bij Hotel Josef van één nacht voor twee volwassenen op 19 apr. 2026 min. € 212, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost CZK 940 per dag. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Hotel Josef inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Josef uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Biedt Hotel Josef een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van CZK 1250 per voertuig.
Waar staat Hotel Josef?
Dit luxe hotel ligt in Stadscentrum van Praag, op 10 minuten wandelen van Astronomisch Uurwerk van Praag en Wenceslasplein. Ook Karelsbrug en Dansend Huis liggen op 3 km afstand. Dlouhá třída Stop en Metrostation Náměstí Republiky liggen op 5 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Josef
9,2
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
9,6
Locatie
9,6
Personeel en service
9,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 708 van 1002 beoordelingen
10 - Uitstekend
708
Gastenscore: 8 - Goed. 222 van 1002 beoordelingen
8 - Goed
222
Gastenscore: 6 - Redelijk. 40 van 1002 beoordelingen
6 - Redelijk
40
Gastenscore: 4 - Matig. 14 van 1002 beoordelingen
4 - Matig
14
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 18 van 1002 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
18
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Eunice
Reisde met familie
23 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tophotel op hele goede, centrale locatie. Vriendelijke, behulpzame bediening, ruime kqmers en heel goed ontbijt
Eunice
4 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Petr
7 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Petr
2 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Klaas
Reisde met partner
18 dec 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Mooi en net hotel, centraal gelegen. Aardig personeel. Mooie kamer met gratis fris en wijn. Hal was wel erg licht, waardoor het bij de bar iets minder gezellig was.
Klaas
3 nachten verbleven in december 2024
10/10 – Uitstekend
Johnny
12 dec 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fantastisch hotel
We hadden een fantastische tijd in het hotel. Mooie ruime kamers, goed onderhouden met alle benodigdheden. Personeel was uiterst vriendelijk en attent. Ontbijt zeer verzorgd met lekker in huis gebakken brood. Ook sauna infrastructuur was prima en verzorgd. Top hotel
Johnny
6 nachten verbleven in december 2023
6/10 – Redelijk
Karen
15 aug 2022
Karen
2 nachten verbleven in augustus 2022
8/10 – Goed
Fred, Rotterdam
Reisde met familie
30 dec 2019
Positief: Netheid, personeel en service
Prima hotel, alles op loopafstand. Openbaar vervoer dichtbij. Vriendelijk personeel en een leuke attentie bij ontvangst. Softdrinks minibar mag je gratis gebruiken en vers fruit in de lobby. Leuke bar met lekkere cocktails en diverse snacks. Zou dit hotel voor een 2e keer zeker boeken.
Fred
3 nachten verbleven in december 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
27 dec 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastvrijheid en ontbijt: geweldig.
Minder: de badkamer is aan renovatie toe en het is er veel te warm
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in december 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
27 dec 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Goed hotel met heel vriendelijk personeel. Super locatie met alles op loop afstand.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in december 2019
10/10 – Uitstekend
Elteren, Gouda
22 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The location is perfect and the room was great. The staff is really friendly and helpful.
Elteren
2 nachten verbleven in oktober 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep
8 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Top lokatie. Minden in het oude Praag. Een uitstekende hotel met professionele personeel.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in oktober 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
15 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice rooms, friendly and helpfull staff and perfect location!
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in juli 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
14 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Zeer centraal gelekenen uitstekend ontbijt. Behulpzaam aan het onthaal.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in mei 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
30 nov 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Mooie kamer, erg uitgebreid ontbijt en hotel heeft de perfecte locatie voor een stedentrip (in nog geen 5 min. sta je in hartje Praag!) Personeel was erg vriendelijk en behulpzaam. Ook kun je gebruik maken van faciliteiten als sauna en fitness ruimte. Top hotel!!
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in november 2018
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
6 nov 2018
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in oktober 2018
8/10 – Goed
Albert, Ede
25 aug 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
There are good and great hotels. This one is both!
Have been in this hotel two times before and the standard remains very good.
Perfect service every time from staff to room cleaning and from breakfast to the driver.
Here you want to stay the night when you are in Prague.
Albert
4 nachten verbleven in augustus 2018
2/10 – Ontzettend slecht
Anonymous
30 jul 2018
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Felt like a whole scam was going on.
Arrived at the hotel, and the first thing the staff tell us is that their computers made a mistake, so there were no rooms available. We had to move to heir sister company, another hotel that is way worse than Hotel Josef. The rooms at the sister company were terrible, and those rooms would cost the same. Meaning no refunds. It was a complete hassle having to move around hotels after our flight. After we saw the rooms at the sister company, we decided we are going to accept that. Went back to hotel Josef to tell them, they offered us to stay one night at their sister company and the remaining nights we can go back to hotel Josef. For compensation, they will give us free breakfast for 1 day and a suite at their sister company. This whole thing just felt like a scam. Felt like they oversold on purpose to move guests to their sister company, so they can make more money.
Anonymous
3 nachten verbleven in juli 2018
8/10 – Goed
Lisanne, Hoorn
24 apr 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
perfect location
Very nice modern hotel with extremely friendly and helpfull staf. The location is perfectly central but let staf help you with a map otherwise you will get lost!
In some of the comments on this site I read that people were not satified with breakfast, I don't know what these people eat at home but breakfast is PERFECT. It has everything you could wish for and more. Delicious!!
Lisanne
3 nachten verbleven in april 2018
10/10 – Uitstekend
Ton
17 feb 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Super hotel, echt een aanrader!!
Ton
2 nachten verbleven in februari 2018
10/10 – Uitstekend
josé, leiden
20 jan 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Zeer goed hotel op een toplocatie!
Nette, zeer schone, redelijk ruime kamer( signature kamer) met comfortabel ruim bed, sloffen, badjassen, kluisje en eerste avond geatis gebruik van de minibar.
We werden direct buiten opgevangen en netjes,vriendelijk en gastvrij geholpen.
Centrum lag op paar min. Loopafstand en gelijk al in een straat met wat horecagelegenheden.
Hotel was ook niet gehorig en precies een goeie ligging, zodat je ook geen rumourigheid van buitenaf had.
Praag is een zeer mooie en authentieke stad en ook echt veilig!
Al met al een topverblijf!
josé
3 nachten verbleven in januari 2018
8/10 – Goed
Kate, Wisconsin, USA
18 aug 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Chic Hotel in Prague
Hotel staff is really wonderful. I needed help scheduling my ride back to the airport and they called the company for me. When I asked for a recommendation for a restaurant, they called ahead to a restaurant I chose to make sure I had a seat when I arrived even though it was the dinner rush!
Kate
2 nachten verbleven in augustus 2017
10/10 – Uitstekend
Dureza
Reisde met familie en kleine kinderen
8 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything was excellent. Would return. Highly recommend.
Dureza
3 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Nick
Reisde met partner
30 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Breakfast was really nice. lots of healthy options , the fresh sourdough baked in the hotel was so good I bought a loaf to take home . the Room was really nice, it was quiet and private . I was hesitant from the photos that the hotel might not feel warm or may not feel luxury but I was proved wrong, the hotel was built 20 years ago and has really stood the test of time. The top floor Gym and Sauna were great and felt really easy to use ... Staff were really friendly and welcoming and good at their jobs nothing felt like it was too much to ask they were always so accommodating and professional and happy. My only improvement would be to the courtyard garden which could do with a bit of love from a gardener for a day as it felt a little underwhelming of its potential but it was still March so im sure it comes to life in Spring time , it was still really nice though, the hotel feels like a hommage to 1970s Modern design . Id definitely recommend staying here especially if you like style and good taste.
Nick
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Matthew
15 mrt 2026
Matthew
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Emma
13 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Emma
6 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Jason
18 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice clean rooms, very helpful an attentive staff, great sauna and gym!