Villa Dalu bevindt zich in Stadscentrum van Positano, een wijk in Positano, en ligt vlak bij het strand. Kerk van Santa Maria Assunta en Duomo di Amalfi zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Spiaggia Grande en Spiaggia Fornillo. Lift naar de Zee en Parco di Villa Fiorentino zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Positano
Internationale luchthaven Napels (NAP) - 145 min. rijden
Restaurants
Ristorante Don Giovanni
1 min. wandelen
La Pergola - Buca Di Bacco
6 min. wandelen
Collina Positano Bakery
3 min. wandelen
La Zagara
3 min. wandelen
Le Sirenuse Hotel
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Villa Dalu
Pension vlak bij Veerbootterminal van Positano
Villa Dalu bevindt zich op loopafstand van Spiaggia Grande en Spiaggia Fornillo en biedt een gratis lokaal ontbijt, een terras en een tuin. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een kapsalon en een droogkuis/wasserijservice.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte, bagageopslagruimte en een kluis bij de receptie
Hulp bij uitstappen/tickets, tuinmeubelen en rookvrije accommodatie
Conciërgeservice
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Villa Dalu hebben leuke voordelen zoals airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en minibars.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 60 per nacht); reserveren verplicht
Eten en drinken
Gratis ontbijt met lokale gerechten beschikbaar dagelijks van 08.30 uur tot 10.30 uur
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Minikoelkast
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Kapsalon
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Picknickplaats
Terras
Tuin
Tuinmeubels
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Goed verlicht pad naar de ingang
Meer
Klamboes
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Gratis mineraalwater
Minibar
Minikoelkast
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in: EUR 30 wanneer je incheckt na 21.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 2 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 10 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 2.50 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 10 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 60 per nacht (op 50 meter afstand)
Toeslag voor late check-in: EUR 30 wanneer je incheckt na 21.00 uur
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Registratienummer van de accommodatie IT065100B4NX7NTQ4B
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Villa Dalu?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Villa Dalu?
Vandaag, 28 jun. 2026, kost een verblijf bij Villa Dalu van één nacht voor twee volwassenen op 3 jul. 2026 min. € 451, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Villa Dalu inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Tegen betaling van een toeslag van EUR 30 kun je op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Villa Dalu uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Villa Dalu?
Dit pension ligt in Stadscentrum van Positano, vlak bij Kerk van Santa Maria Assunta en Spiaggia Grande. Ook Veerbootterminal van Positano en Spiaggia Fornillo liggen op een kwartiertje wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Villa Dalu
9,8
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,8
Netheid
9,6
Voorzieningen
10
Personeel en service
9,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 47 van 54 beoordelingen
10 - Uitstekend
47
Gastenscore: 8 - Goed. 6 van 54 beoordelingen
8 - Goed
6
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 54 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 54 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 54 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Anne
10 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Carla was very helpful with travel arrangements and put on a nice breakfast
Greg
4 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
John
16 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wow, perfect location in Positano. We were well taken care of and would definitely book here again.
John
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ileana
27 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Buenas habitaciones, súper atentos
Ileana
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Waqar
21 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This was a beautiful villa, I have to give it to Carla she was amazing. Very active and not only helped us with good suggestions but also arranged very good transport. If you are in positano i would suggest staying at this property.
Waqar
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Natalie
25 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location !
Natalie
3 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
gregory
21 sep 2025
Positief: Voorzieningen
Great staff, extremely helpful, knowledgeable, friendly. Great location
gregory
3 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Lily
19 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Amazing views, wonderful room and lovely service - would recommend in a heartbeat!
Lily
3 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Brian
15 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service
Great location, great host, overall good experience.
Brian
3 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Maryam
7 mrt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Absolutely recommended
, Great Location with stunning view.
Maryam
2 nachten verbleven in maart 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Glenervan
16 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
An excellent property with an extra added services breakfast included!
Glenervan
4 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Aleksandar
6 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything was perfect and beautiful
Aleksandar
1 nacht verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Renato
27 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Carla is an amazing host! Sweet and helpful with everything. Place is well located just in from of Delicatessen with the famous balcony in Positano. Rooms are clean, breakfast good and the bed a little hard to sleep, but overall perfect!
Renato
3 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Raul
7 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful place, quite and the rooms are very spacious gorgeous view from the restaurant and lovely view from the room balcony. I enjoy my stay totally recommend staying here. 10 of 10 service was awesome I absolutely love the lady that served breakfast very sweet.
Raul
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jacob
27 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Amazing location
The view is amazing, the location is perfect! Very communicative host!
Jacob
3 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
David
22 sep 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Beautiful spot with a great host!
Great spot right in the heart of Positano. Carla our host was amazing and went above and beyond to help with making dinner reservations for us.
David
3 nachten verbleven in september 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Karline
9 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent location, the view is spectacular, and the owner, Carla, is very helpful and friendly. My boyfriend and I had a very good stay. I recommend Villa Dalu.
Karline
1 nacht verbleven in oktober 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Brooke
7 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Carla is an incredible host and I will stay at Villa Dalu every time I come back to Positano. You will not find a better bed&breakfast. Excellent location, very safe, and Carla could not have been more welcoming or helpful.
Brooke
2 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Phil
2 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Carla
She is a fantastic host that goes above and beyond to make your stay enjoyable. She’ll arrange all your drivers and excursions for you. Her breakfast are delicious.
Phil
5 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Robert
8 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This was an incredible experience. Carla helped us book multiple activities, including a boat tour that I will remember for the rest of my life. Carla made me feel very comfortable and we were in communication months before our arrival. She also made breakfast for us with ingredients from her own garden, along with assorted Italian pastries and delicacies.
Robert
4 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Martha
19 jun 2024
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Carla, the manager, is always available for any questions, transportation reservations, excursions, logistics. She’s greats
Martha
3 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Paul
19 mrt 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Villa DaLu was amazing! We loved everything about this beautiful villa with breathtaking views of Positano and water. Spacious, well kept, bright. Carla was exceptional host and provided us with one of our most memorable vacations— 10/10 experience! We cant wait to return to Positano !
Paul
3 nachten verbleven in maart 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Aimee
26 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent. Carla was very helpful.
Aimee
2 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jen
23 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Villa Dalu is likely the best value accommodation in all of Positano. The room was small but the patio and incredible view more than made up for it. The location is perfect, accessible by road or pathways, close to the port and SITA buses. The host,Carla, is friendly and helpful and prepared wonderful breakfasts and delicious cappuccinos. I would stay again in a heartbeat!
Jen
5 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Claudia
30 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Me and my husband stayed at Villa Dalu for our ten year anniversary as well as the first time in visiting Positano and it was the best experience ever! You will not regret staying at this place. The location was walkable to everything, the host Carla was incredible, she was so helpful and kind. She had breakfast ready every morning she made the best pastries, it was awesome!