Geheel appartement
Liiiving - Casa da Vinha Apartment II
Dit appartement biedt onder andere een keuken. Je vindt het nabij Historisch centrum van Porto.
Fotogalerie voor Liiiving - Casa da Vinha Apartment II





Beoordelingen
4,0 op 10 –
Geheel appartement
1 slaapkamer1 badkamer
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Casa D'Almeida By Porto Stories
Casa D'Almeida By Porto Stories
- Keuken
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Buitenruimte
9.2 van 10, Fantastisch, 31 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- De stad heft de volgende belasting: EUR 2.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 16 jaar oud.
- Schoonmaakkosten: EUR 20 per accommodatie, per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie 96431/AL
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Liiiving Casa Da Vinha Ii
Liiiving - Casa da Vinha Apartment II Apartment
Liiiving - Casa da Vinha Apartment II Vila Nova de Gaia
Over deze buurt
dit appartement ligt in Santa Marinha, een wijk in Vila Nova de Gaia. Historisch centrum van Porto en Kathedraal van Porto zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Livraria Lello en Norte Shopping. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Tuinen Crystal Palace of Alfandega Congress Center.

R. Cândido dos Reis 207, Vila Nova de Gaia, Porto, 4430-999
In de buurt
- Dom Luis I-brug - 5 min. wandelen - 0.5 km
- Historisch centrum van Porto - 8 min. wandelen - 0.7 km
- Plein Ribeira - 10 min. wandelen - 0.9 km
- Kathedraal van Porto - 12 min. wandelen - 1.0 km
- Livraria Lello - 18 min. wandelen - 1.6 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Caves Cálem - 5 min. wandelen
- WOW (World of Wine) Porto - 4 min. wandelen
- Casa Portuguesa do Pastel de Bacalhau - 4 min. wandelen
- Uva By Calem - 5 min. wandelen
- Divino Restaurant & Lounge - 3 min. wandelen








