B&B in Portet-de-Luchon

Begindatum: Inchecken geselecteerd.
Tot datum
Einddatum: Uitchecken
  • Verander van gedachten

    Boek hotels met gratis annulering
  • Trakteer jezelf

    Meld je aan en bespaar 10% of meer op duizenden hotels
  • Wees kieskeurig

    Zoek in bijna een miljoen accommodaties wereldwijd

Bekijk de prijzen voor deze datums

Volgend weekend
Over twee weken
Over één maand
Over twee maanden

Populaire B&B in Portet-de-Luchon

Du Côté de Lacoume

Anla
9.4 van 10, Uitzonderlijk, (25)
'Super'
Canada
David
De prijs is € 84
inclusief belastingen en toeslagen
25 nov - 26 nov
Du Côté de Lacoume

Le Closier

La Barthe-de-Neste
10.0 van 10, Uitzonderlijk, (37)
'Reg and Sue run a beautiful place - lovely countryside, extremely helpful and friendly hosts. Wished we had time to stay longer '
Australië
Adrienne
De prijs is € 117
inclusief belastingen en toeslagen
24 nov - 25 nov
Le Closier

Domaine des 3 Marmottes

Cierp-Gaud
9.6 van 10, Uitzonderlijk, (54)
'Cosy & comfy! Beautiful and spacy room, excellent bathroom, peaceful garden with mountain view. Safe parking place for my motorbike. But above all, Valérie is the perfect host to guarantee you a special stay.'
België
Anonieme reiziger
De prijs is € 107
inclusief belastingen en toeslagen
28 nov - 29 nov
Domaine des 3 Marmottes

On the Chemin de Compostel and a 10-minute walk from Saint Bertrand de Comminges

Saint-Bertrand-de-Comminges
De prijs is € 227
inclusief belastingen en toeslagen
24 nov - 25 nov
On the Chemin de Compostel and a 10-minute walk from Saint Bertrand de Comminges

Mixed dormitory at the hostel for groups or families of up to 8 people.

Unknown
De prijs is € 244
inclusief belastingen en toeslagen
2 dec - 3 dec
Mixed dormitory at the hostel for groups or families of up to 8 people.
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Bespaar gemiddeld 15% op duizenden hotels wanneer je bent aangemeld

De beste hotelbeoordelingen voor Portet-de-Luchon

Ontdek meer over Portet-de-Luchon

Informatie over B&B in Portet-de-Luchon

Aantal beoordelingen
108
Accommodatie
3.419
Laagste prijs
€ 84
Hoogste prijs
€ 251

Veelgestelde vragen

Op zoek naar B&B's in Portet-de-Luchon?
Als je je zinnen hebt gezet op iets wat afwijkt van een standaard hotel, dan is een bed and breakfast misschien wel het perfecte onderkomen voor jouw reis.
Wat zijn de redenen om te kiezen voor een B&B en niet een hotelkamer?
Met gastvrije service, een setting waarin je snel andere gasten leert kennen en in de ochtend natuurlijk een zalig ontbijtje, bieden B&B's een onovertroffen reiservaring.
Wat zijn de beste B&B's in Portet-de-Luchon?
Hieronder staan enkele van de populaire B&B's in de nabije omgeving: Domaine des 3 Marmottes - 5 kamers. Gelegen op 17,2 km van het centrum van Portet-de-Luchon. Geniet van voorzieningen als een spa en een unieke inrichting. Du Côté de Lacoume: 5 kamers. Gelegen op 22,5 km van het centrum van Portet-de-Luchon. Geniet van voorzieningen als een unieke inrichting en een terras. Domaine Vega - 5 kamers. Op een afstand van 27,4 km tot het centrum. Geniet van voorzieningen als een buitenzwembad en een unieke inrichting.
Wat is de beste periode om een B&B te boeken in Portet-de-Luchon?
Als je droomt van een uitstapje naar Portet-de-Luchon, kun je beter rekening houden met de temperaturen doorheen het jaar. De warmste maanden zijn gewoonlijk augustus en juli, met een gemiddelde temperatuur van 15 °C. De koudste maanden zijn februari en januari, met een gemiddelde temperatuur van 1 °C De maanden met de meeste regen in Portet-de-Luchon zijn juni, november, mei en april. Deze maanden valt er gemiddeld 192 mm regen.