Geheel appartement
City Balcony, centro histórico de Ponta Delgada
Dit appartement biedt onder andere een keuken. Je vindt het nabij Haven van Ponta Delgada.
Fotogalerie voor City Balcony, centro histórico de Ponta Delgada





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 6
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 385
inclusief belastingen en toeslagen
20 jan - 21 jan
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Quinta Sao Roque - Mountain - garden, community, close to beaches, Ponta Delgada
Quinta Sao Roque - Mountain - garden, community, close to beaches, Ponta Delgada
- Uitzicht op zee
- Keuken
- Wasmachine
- Buitenruimte
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 3283
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Ponta Delgada in het stadscentrum. Bezoek culturele hoogtepunten Museu Militar dos Açores en Carlos Machado Museum. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Klokkentoren en Stadspoorten van Ponta Delgada. Antonio Borges Garden en Jardim José Do Canto zijn ook een bezoek waard.

Ponta Delgada, Açores
In de buurt
- Santuário do Senhor Santo Cristo dos Milagres - 1 min. wandelen - 0.0 km
- Convento de Nossa Senhora da Esperança - 1 min. wandelen - 0.0 km
- Stadspoorten van Ponta Delgada - 5 min. wandelen - 0.5 km
- Portas da Cidade - 7 min. wandelen - 0.6 km
- Marina Ponta Delgada - 9 min. wandelen - 0.8 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Louvre Michaelense - 6 min. wandelen
- Campo de São Francisco - 3 min. wandelen
- Restaurante Arriba - 3 min. wandelen
- Café Central - 5 min. wandelen
- Cais da Sardinha - 5 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over City Balcony, centro histórico de Ponta Delgada
Beoordelingen
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster9,4
Netheid
9,4
Locatie
Beoordelingen
27 jul 2025
Positief: Netheid
2 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
jen r.
3 mei 2024
Positief: Netheid
Great stay
jen r.
1 nacht verbleven in april 2024
10/10 – Uitstekend
Theresa S.
14 okt 2022
Positief: Netheid
Great place!
Theresa S.
2 nachten verbleven in oktober 2022








