Hotel de la Tour

3.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,0 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Ontbijt beschikbaar
  • Schoonmaakservice

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
3 van 3 kamers weergeven

Comfort tweepersoonskamer

  • 13 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Tweepersoonskamer

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(2 beoordelingen)
  • 15 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Comfort driepersoonskamer

  • 20 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Hotel de la Tour ligt in de historische wijk en aan een rivier in Pont-de-L'Arche. Bezoek culturele hoogtepunten Zénith de Rouen en Parc et Jardins du Château d'Acquigny. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Bonport Abbey en Abbaye van Notre-Dame de Fontaine-Guérard. La Serre Zoologique Biotropica en Base of Léry-Poses in Normandy zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Pont-de-L'Arche
Kaart
41 Quai Marechal Foch, Pont-de-L'Arche, EURE, 27340

In de buurt

  • Een historische kathedraal met twee torens en gedetailleerd steenwerk.
    Kathedraal van Rouen
    29 min. rijden - 22.2 km
  • Een brug, een kasteel op een heuvel en een huis aan de rivier.
    Château Gaillard
    39 min. rijden - 36.9 km
  • Een tuin met een grindpad, verschillende bloeiende planten en een groene poort in de verte.
    Le Jardin de Claude Monet à Giverny
    48 min. rijden - 52.2 km
  • Zénith de Rouen
    22 min. rijden - 23.0 km
  • Château du Champ de Bataille
    42 min. rijden - 41.8 km

Lokaal vervoer

  • Station Igoville - 7 min. rijden
  • Rouen (URO-Rouen - Seine Valley) - 18 min. rijden

Restaurants

  • La Pomme
    3 min. rijden
  • Burger King
    9 min. rijden
  • McDonald's
    9 min. rijden
  • Starbucks
    8 min. rijden
  • Presto Pizza
    10 min. rijden

Over deze accommodatie

Hotel de la Tour

  • Hotel aan de rivier
  • Hotel de la Tour biedt onder andere een terras en een tuin. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
  • Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Een continentaal ontbijt (toeslag) en rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en hebben faciliteiten zoals gratis wifi.
  • Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
    • Badkamers met regendouches en badkuipen of douches
    • Flatscreentelevisies met satellietzenders
    • Verwarming, dagelijkse schoonmaak en bureaus

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet

Parkeren en vervoer

  • Gratis parkeerplaatsen buiten het terrein
  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar

Eten en drinken

  • Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 09.00 uur: EUR 10,50 per persoon

Voorzieningen

  • Receptie met beperkte openingsuren

Gastendiensten

  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Buiten

  • Aan een rivier
  • Picknickplaats
  • Terras
  • Tuin

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Geen lift
  • Handgreep naast het toilet
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
  • Rolstoeltoegankelijkheid
  • Verlaagde werkbladen en wasbak

Meer

  • 1 gebouw
  • 2 etages
  • Gebouwd in 1800
  • Roken is niet toegelaten
  • Victoriaanse architectuur

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Bad of douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer
  • Regendouche

Entertainment

  • Flatscreen-tv met satellietzenders

Meer

  • Bureau
  • Individuele aankleding
  • Strijkijzer/strijkplank op verzoek
  • Telefoon
  • Verwarming

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 20.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 12.30 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Receptie met beperkte openingstijden

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 15 per nacht.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 15.0 per verblijf.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: EUR 0.85 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 10.50 per persoon
  • Toeslag voor babybed: EUR 15.0 per verblijf
  • Toeslag voor extra bed: EUR 15 per nacht

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Nationale beoordeling

ATOUT France, het Franse Bureau voor Toerisme, heeft aan deze accommodatie een officiële sterrenclassificatie toegekend.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Hotel de la Tour?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Hotel de la Tour inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Hotel de la Tour uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Hotel de la Tour?

Dit hotel ligt in de historische wijk, op 2 km afstand van Seine en Bonport Abbey. Golf de Léry-Poses ligt op 4,2 km. Station Igoville ligt op 23 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over Hotel de la Tour

8,0

Zeer goed

8,0

Netheid

8,2

Locatie

8,2

Personeel en service

7,4

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 26 van 93 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 45 van 93 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 11 van 93 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 9 van 93 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 93 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

8/10 – Goed

Klas

Positief: Netheid, personeel en service
Ett lite enklare Hotel med hjälpsam och bra service och trevligt bemötande! För smal säng!
1 nacht verbleven in april 2023
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Valérie

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Très bonne localisation, calme, équipements corrects, facilité de stationnement. Points faibles : le ménage de notre chambre n a pas été fait au cours de la journée , le lit non fait... Personnel absent le matin au petit déjeuner, tables non débarrassées, manque de croissants
2 nachten verbleven in juli 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

marc

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Friendly management. Family atmosphere.
1 nacht verbleven in februari 2022
Geverifieerd

8/10 – Goed

marc

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Vriendelijk en correct
1 nacht verbleven in december 2021
Geverifieerd

8/10 – Goed

Antonius

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
very friendly staff and nice rooms. very close to city center and from the garden a beautiful view on church and remparts.
1 nacht verbleven in juli 2020
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Beatrice

Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Très déçue. Chambre mal nettoyée poubelles non vidées. Déco d une autre époque. Personne pour vous accueillir je ne reviendrai pas dans cet hôtel. Dommage il a pourtant du potentiel
1 nacht verbleven in april 2023
Geverifieerd

6/10 – Matig

maryvonne

Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten

Pas top pour une nuit ça passe

Une nuit professionnelle endroit calme aurait besoin de rafraîchir une odeur de renfermé dans la chambre désagréable accueil satisfaisant
1 nacht verbleven in mei 2023
Geverifieerd

8/10 – Goed

Raphaël

Positief: Personeel en service
Sejour agréable, seul bémol, il mériterait un bon rafraîchissement...surtout la literie !!!!!
1 nacht verbleven in september 2022
Geverifieerd

8/10 – Goed

Pierre

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Etablissement calme, belle vue sur l’eure
1 nacht verbleven in juli 2022
Geverifieerd

4/10 – Slecht

james

Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Je ne recommande pas cet hôtel elle date et une forte odeur de parfum. Qui dans mon cas me donner plan a la tête d'où je ne suis pas rester mes deux nuit sur place je suis aer dans un autre hôtel.
2 nachten verbleven in juni 2022
Geverifieerd

8/10 – Goed

Jean-Claude

Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten

Hôtel de charme du temps passé

Chasse d’eau qui fuit Salle d’eau d’un autre âge Hôtel dans son jus On entends tout Vaut 2 étoiles maxi Petit déjeuner pas avant 8:30 Le petit déjeuner s’est révélé excellent et copieux
1 nacht verbleven in juni 2022
Geverifieerd

6/10 – Matig

Jean-David

Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Un hôtel en pleine rénovation avec des zones de travaux à l’intérieur, une chambre avec des poutres mitées et des taches de moisissures sur les murs. Décevant par rapport au prix et a la description. En revanche, la réceptionniste est adorable et impliquée dans son travail. Elle apporte de la valeur au séjour.
2 nachten verbleven in mei 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

ERIC

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Très chouette emplacement en bord de Seine.

Très chouette quartier en bord de Seine, calme et reposant. Accueil chaleureux.
2 nachten verbleven in mei 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Très bien

Très bien accueilli et hôtel calme. Petit déjeuner copieux. Rien à dire
3 nachten verbleven in december 2021
Geverifieerd

8/10 – Goed

Didier

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Accueil tres satisfaisant ,petit dejeuner tres correct par contre ,la television ne fonctionnait pas malgré les interventions du personnel à l 'accueil et pas de chauffage dans la chambre . C'est bien dommage pour un 3 etoiles et pour le prix
1 nacht verbleven in december 2020
Geverifieerd

6/10 – Matig

Christian

Negatief: Netheid, personeel en service

Quel dommage

Proprete de la chambre et service du personnel à revoir fortement
Les draps sales et tachés
La bouilloire
1 nacht verbleven in november 2020
Geverifieerd

8/10 – Goed

Lesley

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice and quiet, comfortable stay.
2 nachten verbleven in juli 2020
Geverifieerd

8/10 – Goed

PATRICK

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

belle environnement

Accueil a la hauteur de mes attente
1 nacht verbleven in mei 2020
Geverifieerd

4/10 – Slecht

John

Negatief: Personeel en service

Hotel with no staff!

When I arrived the door was shut. No one around. Wasn't told that I had to ring the number on the door to alert them to my arrival. Was given a code to get through the front door. My room key was on the inside of my room. Never saw anyone that evening and similarly in the morning when I went out initially for a coffee at a local cafe and then returned to check out. I left having seen nobody!!
1 nacht verbleven in juni 2020
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Geverifieerde reiziger

Positief: Personeel en service
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Property is in a picturesque location but rooms and facilities were not great. The room was painted dark green, with a dark green carpet and even with all the lights on it was dark! No in room drinks (tea / coffee / water) facility and no bar. Drinks purchased at reception. Breakfast expensive and very poor
1 nacht verbleven in maart 2020
Geverifieerd

8/10 – Goed

JONATHAN

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Nuit pro

Une bonne nuit dans la chambre 2 spacieuse et avec baignoire.
1 nacht verbleven in februari 2020
Geverifieerd

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Le personnel est très disponible, l’hôtel est au calme dans un petit village très joli
2 nachten verbleven in december 2019
Geverifieerd

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Petit hôtel familial, un peu vieillot. Petit déjeuner servi à table, manque du choix
1 nacht verbleven in oktober 2019
Geverifieerd

6/10 – Matig

Geverifieerde reiziger

Cute hotel, but wi-fi was poor.
3 nachten verbleven in september 2019
Geverifieerd

8/10 – Goed

Mathias

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Nice place to stay, nice staff, nice village

Agreeable family hotel, good rooms (some with a view) and beds, bathroom ok, no bad suprises, right value for money. Excellent breakfast.
1 nacht verbleven in september 2019