Pansion Amigos bevindt zich in Grbavac, een wijk in Podstrana, en ligt aan het strand. Haven van Split en Haven van Split zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Žnjan-strand en Strand Bacvice. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Jeugdpark Stadion of Poljudstadion. Ga voor waterpret zoals windsurfen en raften. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals paardrijden en wandel- en fietsroutes afleggen. Bekijk onze reisgids voor Podstrana
Grljevacka 126, Podstrana, 21312
In de buurt
beach near Miljevac
11 min. wandelen - 1.0 km
strand bij Strožanac Donji
3 min. rijden - 2.2 km
Strozanac Haven
4 min. rijden - 2.5 km
Jachthaven van Strožanac
4 min. rijden - 2.5 km
beach near Uvala Sveti Martin
4 min. rijden - 2.6 km
Lokaal vervoer
Station Split - 30 min. rijden
Split (SPU) - 47 min. rijden
Restaurants
Epetium
7 min. rijden
Gooshter
14 min. wandelen
Restaurant Spalatum
19 min. wandelen
Port 74
3 min. rijden
Porat
3 min. rijden
Over deze accommodatie
Pansion Amigos
Hotel in Grbavac
Bij Pansion Amigos zijn er de volgende voorzieningen: een gratis continentaal ontbijt, een strandbar en een koffiebar/café. Met een ligging aan het strand, dineren aan zee en ligstoelen is dit hotel perfect voor je zonvakantie. Het plaatselijke restaurant Amigos serveert ontbijt, lunch en diner. Je kunt er genieten van uitzicht op de zee. Gratis wifi in de kamer, een speeltuin en een bar zijn beschikbaar voor alle gasten.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Gratis parkeerplaatsen
Lokale shuttleservice, snelle uitcheckservice en snelle incheckservice
Parasols, een kluis bij de receptie en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Pansion Amigos hebben leuke voordelen zoals airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met badkuipen of douches en gratis toiletartikelen
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Plaatselijke shuttleservice (toeslag)
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis continentaal ontbijt
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Een strandbar
Restaurants ter plaatse
Amigos
Dingen om te doen
Speeltuin
Gezinsvriendelijk
Speeltuin
Voorzieningen
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Huwelijksservices
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Aan het strand
Strandparasols
Strandstoelen
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
1 gebouw
3 etages
Gebouwd in 1980
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad of douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Lcd-tv van 101 cm met satellietzenders
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Kluisje
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot middernacht.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na middernacht te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.75 per nacht voor gasten tussen 12-17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.00 per nacht voor gasten tussen 12 en 17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Pansion Amigos?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Pansion Amigos?
Vandaag, 25 mei 2026, kost een verblijf bij Pansion Amigos van één nacht voor twee volwassenen op 26 mei 2026 min. € 103, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Pansion Amigos inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Pansion Amigos uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Pansion Amigos?
Dit hotel in Grbavac ligt aan het strand, binnen 5 km afstand van Strozanac Haven, Jachthaven van Strožanac en Kerk van Sint-Joris Perun. Ook Žnjan-strand en Trstenik Beach liggen op 10 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Pansion Amigos
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
7,8
Locatie
9,2
Personeel en service
8,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 116 van 195 beoordelingen
10 - Uitstekend
116
Gastenscore: 8 - Goed. 62 van 195 beoordelingen
8 - Goed
62
Gastenscore: 6 - Redelijk. 13 van 195 beoordelingen
6 - Redelijk
13
Gastenscore: 4 - Matig. 4 van 195 beoordelingen
4 - Matig
4
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 195 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
STACEY
21 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
SMALL PROPERTY ABOUT 20 MINUTES OUTSIDE OF SPLIT RIGHT ON THE WATER. OUR ROOM HAD BALCONY FACING THE WATER. UPDATED ROOM AND BATH. OUR STAY INCLUDED BREAKFAST THAT WAS BROUGHT TO OUR TABLE WHICH INCLUDED EGGS, BREAD, YOGURT, CHEESE, COLD CUTS, PATE, JAMS, COFFEE, JUICE. THE RESTAURANT WAS FULL SERVICE AND HAD A NICE MENU. LOCALS COME THERE TO CELEBRATE SPECIAL OCCASSIONS. STAFF WAS GREAT.
STACEY
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
gustavo
12 okt 2025
Positief: Voorzieningen
Beautiful and peaceful place. Friendly staff . Nice area to walk and enjoy the beaches .
gustavo
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
22 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Friendly staff and delicious food
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ekkehard
26 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Super Lage am Wasser, ruhig
Ekkehard
4 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Elizabeth
17 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Immaculately clean beachfront property with wonderful, friendly staff and a really excellent restaurant. Really loved this hotel!
Elizabeth
1 nacht verbleven in april 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mia
3 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Jättetrevligt hotell med perfekt strandläge.
Mia
2 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Liam
11 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The Restaurant of the Pansion was incredibly delicious and the distance to the beach was practical (5meters).
Liam
3 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Agnes
17 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Personnel accueillant
Agnes
3 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Gabriella
13 sep 2025
Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place to stay on the Adriatic Coast. Hotel is right on the beach, free parking. Room clean and comfortable. Excellent restaurant. Buffet breakfast is amazing. Loved it, highly recommend. Hoping to be back again.
Gabriella
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Santosh
18 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fantastic place right on a beach
Amazing place. Amazing and really friendly staff. Great restaurant. Fantastic views.
Santosh
4 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Zvonko
22 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Mycket trevligt boende stenkast från havet, trevlig restaurang som serverar väldigt god mat. Man sitter väldigt nära havet. Bra parkering finns tillgängligt på boendet.
Zvonko
7 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Alastair Mark
21 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff are excellent all very friendly,
The restaurant was 1st class.
It is out of town but bus is very close and a good service.
Alastair Mark
5 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Susan
14 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
We really enjoyed our stay at Amigo’s. Staff was excellent and very helpful. Beautiful views from our balcony. Breakfast was delicious.
Susan
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Edah
9 jun 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Stuff was very approachable and nice.
Edah
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Erin
23 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent stay
Very friendly service and excellent restaurant on site! The hotel beach was very nice too, with lots of chairs and umbrellas.
Erin
3 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Marina
22 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great hotel. Small and intimate building. Very clean and comfortable
Marina
1 nacht verbleven in november 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Cathy
10 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
We stayed for one night. Family run hotel; staff couldn't be nicer. Nice restaurant on the water. The food at dinner was excellent. As we were going to be going on a program at a big hotel close by, the owner was even nice enough to drive us there!
Cathy
1 nacht verbleven in april 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Irina
29 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Small hotel. Nice beach. Great breakfast. Very nice staff.
Irina
2 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
MARTHA P
5 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Un lugarcito lindo inimaginable la belleza de su playa sus instalaciones hermosas limpias cómodas con todos los servicios necesarios si Restaurant le doy estrella muy cheli riquísimo y todos los que ahí trabajan amables cordiales serviciales te hacen sentir un huésped único!!! Los felicito nunca dejen de ser así!!!
MARTHA P
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Nahum
16 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Super recomendable
Muy buen lugar para quedarse, frente a la playa, con linda vista y un servicio espectacular. El desayuno no es buffet y te preparan lo que pidas en el momento - excelente.
El restaurante en muy bueno y dos noches cenamos alli
No siendo temporada no habían sillones en la playa pero las pedimos y nos la pusieron solo para nosotros.
Son muy solicitos y siempre dispuestos a ayudar.
Bien ubicado pero es necesario tener auto.
Nahum
3 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Olivier
2 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Un site d'execption !
Un sejour parfait ! Un site exceptionnel ! Face à la mer à proximite de Split et de tous les points à visiter ! Un accueil sympatique et pro !!
Olivier
3 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Erpil
25 jul 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr gut gefallen hat mir die Lage am Strand und das Frühstück. Der vorhandene Parkplatz war für uns notwendig.
Das Familienzimmer ist mit 2 Schlafzimmern sehr geräumig.
Abendessen im Restaurant war sehr gut und lecker.
Erpil
2 nachten verbleven in juli 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jacques
15 mei 2025
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A very clean Pansion, excellent service, clean room very well appointed, an excellent restaurant with a fantastic menu.
Very close to Split (15 to 20mnutes).
Our room #3 was facing the water with a large balcony! The staff was very friendly and ready to help at all time!
Denyse et Jacques Canada
Jacques
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Josh
11 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
CROATIA
The Amigos is an outstanding property. We had a great room over looking the sea; and they have air conditioning. We had breakfast there each morning 👍. We ate dinner there twice; and each time was terrific. Fish selections were top class. All was great.
Josh
3 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Hanna
19 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Härligt dagar på Pansion Amigos
Jättemysigt hotell precis vid stranden. Vi fick rum med utsikt mot havet. Trevlig personal och bra resaturang. Skönt att kunna sitta inne om man ville när det var som varmast mitt på dagen. Jättebra luftkonditionering på rummet också. Frukosten åt man bara meter ifrån vattnet. Solstolar och parasoll fanns att tillgå utan extra kostnad.