Hotels in de buurt van Playa de La Garita (Gran Canaria)

  • Verander van gedachten

    Boek hotels met gratis annulering
  • Trakteer jezelf

    Meld je aan en bespaar 10% of meer op duizenden hotels
  • Wees kieskeurig

    Zoek in bijna een miljoen accommodaties wereldwijd

Bekijk de prijzen voor deze datums

Volgend weekend
Over twee weken

Filter op

Gastenscore
Gastenscore
Sterrenclassificatie

De beste hotelbeoordelingen voor Playa de La Garita

Hotels in de buurt van andere bezienswaardigheden in Playa de La Garita

Veelgestelde vragen

Hoe ziet de regio rond Playa de La Garita eruit?
Playa de La Garita ligt in La Garita. Ben je op zoek naar een overnachtingsplek met een gunstige ligging? Binnen een straal van 1,5 kilometer vind je 50 hotels en andere accommodaties.
Wat is de beste overnachtingsmogelijkheid dicht bij Playa de La Garita?
Valtisya House Pool & Airport is volgens onze reizigers een van de beste opties voor je verblijf, en dit hotel biedt privézwembaden en gratis ontbijt. Deze accommodatie ligt op 2,8 km van Playa de La Garita. Een andere goede mogelijkheid is Hotel Cortijo San Ignacio, een accommodatie 2 km verderop.
Hoeveel hotels zijn er te vinden in de buurt van Playa de La Garita?
Expedia heeft 50 hotels en andere accommodaties op anderhalve kilometer afstand van Playa de La Garita.
Ontvang ik een terugbetaling als ik mijn hotelreservering in de buurt van Playa de La Garita wil annuleren?
Natuurlijk! De meerderheid van de hotelreserveringen is volledig restitueerbaar, als je voor de annuleringsdeadline van het hotel annuleert. Dit is vaak binnen 24 tot 48 uur voor je aankomstdatum. Als je een reservering hebt gemaakt zonder restitutie, heb je misschien nog de optie om binnen 24 uur na het boeken te annuleren en een terugbetaling te ontvangen. Typ de datums in, klik op 'Zoeken' en filter op 'Volledig restitueerbaar' om de beste opties in de buurt van Playa de La Garita te ontvangen.
Wat kan ik zien en ondernemen in Playa de La Garita?
Bij bezienswaardigheden als Casa-Museo León y Castillo en Barrio de San Francisco zie je elementen van de lokale cultuur terug. Ga lekker pootjebaden bij Playa de Melenara, Playa de Salinetas of Playa de Tufia. Ojos de Garza, Playa de Los Palos en Natuurgebied Bufadero de la Garita zijn schitterende plekken om al het moois van de natuur in je op te nemen.