Hotel Palazzo Guiscardo

4.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,2 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Ontbijt beschikbaar
  • Zakelijke services
De huidige prijs is € 169
inclusief belastingen en toeslagen
25 mei - 26 mei
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze accommodatie

Hotel Palazzo Guiscardo

  • Hotel met een chique stijl niet ver van Kathedraal van Pietrasanta
  • Hotel Palazzo Guiscardo bevindt zich dicht bij Strand Forte dei Marmi en Passeggiata di Viareggio en biedt een kunstgalerij ter plaatse, een koffiebar/café en een bibliotheek. Avontuurlijke reizigers kunnen fietsen bij dit hotel. Naast een droogkuis/wasserijservice en een bar, genieten gasten ook van gratis wifi in de kamer met een snelheid van 25+ Mbps.
  • Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Een ontbijtbuffet (toeslag), fietsverhuur en een shuttleservice van/naar de luchthaven
    • Een babysitter/kinderoppas (toeslag), een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en een 24-uurs receptie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en zijn voorzien van leuke voordelen zoals 24-uurs roomservice en luxe beddengoed, naast faciliteiten zoals gratis wifi en bureaustoelen.
  • Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Badkamers met bidets en gratis toiletartikelen
    • Lcd-televisies van 32 inch met satellietzenders
    • (kleer)kasten, kinderopvang en verwarming

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment

Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid

Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar

Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid

Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend

Speciale incheckinstructies

De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je EUR 10 per huisdier, per dag

Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

Alleen bepaalde kamers. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.

Er is een voer- en drinkbak beschikbaar

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 20.0 per dag.

Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 10.0 per dag.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 mei betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht (tot 7 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 juni tot 30 september betaal je EUR 3.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 10 voor volwassenen en EUR 10 voor kinderen
  • Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 100 per voertuig (enkele reis)
  • Toeslag voor huisdieren: EUR 10 per huisdier, per dag
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
  • Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
  • Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
  • Toeslag voor babybed: EUR 10.0 per dag
  • Toeslag voor extra bed: EUR 20.0 per dag

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Registratienummer van de accommodatie IT046024A1PYGXH793
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Nationale beoordeling

Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Hotel Palazzo Guiscardo?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 10 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.

Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Palazzo Guiscardo?

Vandaag, 22 mei 2026, kost een verblijf bij Hotel Palazzo Guiscardo van één nacht voor twee volwassenen op 25 mei 2026 min. € 169, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Hotel Palazzo Guiscardo inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid).

Tot hoe laat kan ik bij Hotel Palazzo Guiscardo uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).

Biedt Hotel Palazzo Guiscardo een shuttle naar het vliegveld?

Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 100 per voertuig.

Waar staat Hotel Palazzo Guiscardo?

Dit hotel ligt in het centrum van Pietrasanta, op 0,5 km van Kathedraal van Pietrasanta en op 15 km afstand van Strand Forte dei Marmi en Passeggiata di Viareggio. Ook Castello Malaspina en Lago di Massaciuccoli liggen op 20 km afstand. Station Pietrasanta ligt op 8 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over

9,2

Fantastisch

9,2

Netheid

8,6

Locatie

9,0

Personeel en service

9,2

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 31 van 44 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 10 van 44 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 44 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 44 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 44 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

8/10 – Goed

Nicole

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Kregen een andere kamer zonder problemen en het ontbijt was echt heel lekker!
2 nachten verbleven in juli 2020
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

F.Antony

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Palazzo Giuscardo

Really an excellent hotel with very pleasant and helpful staff. We will be back.
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

jay

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great experience
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Convenient location. The concierge went above and beyond to assist me during my stay.
2 nachten verbleven in juli 2021
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff was so friendly and helpful with making arrangements for tours and restaurants. Breakfast service was fantastic and food delicious. Rooms very clean and comfortable. Would highly recommend staying here. We will be back. Thank you. Tracey
4 nachten verbleven in oktober 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Jennifer

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

An experience

There is no reason to look at any other hotels. This space is a great location for walking around downtown. The hotel is extremely clean and the staff is wonderful. The art Decour is fun and the breakfast was great. We loved our very spacious room with equally spacious bathroom. The decor in the room was over-the-top Italian and fun.
2 nachten verbleven in september 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Beth

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
We received amazing service from Nicola, he helped us with check in, city info etc. Breakfast was also great! Amazing location
1 nacht verbleven in juni 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Gerald

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Lovely hotel

Lovely hotel well positioned for a stroll into town
4 nachten verbleven in september 2018
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Wonderful mixture of antiques and modern art - everything with a perfect taste...
1 nacht verbleven in augustus 2018
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Paul

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Super Hotel im wunderschönen Pietrasanta.

Super Hotel mit geschmackvollem Ambiente. Nettes, freundliches und zuvorkommendes Personal.Leckeres Frühstück.
4 nachten verbleven in oktober 2017
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Arredamento originale e ambiente molto gradevole nel pieno centro di Pietrasanta
1 nacht verbleven in september 2017
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Geverifieerde reiziger

Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
MI è SUCCESSO UN INCONVENIENTE CON LA SOSTA AUTORIZZATA E SONO STATI MALEDUCATISSIMI.
1 nacht verbleven in september 2017
Geverifieerd

8/10 – Goed

Karin

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Once again

A beautyful hotel, old mixed with modern arts.A very nice mixture. The stuff helpful and almost friendly. We will come again, if we visit Toscana once again. Thanks on Nicola and Piedro.
7 nachten verbleven in augustus 2017
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Luigi Junior

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Pietrasanta sempre al TOP

Come sempre spettacolare
1 nacht verbleven in augustus 2017
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Kevin

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great. Extremely helpful and friendly staff
Geverifieerd

8/10 – Goed

Robin

Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Negatief: Netheid

Nice Hotel in Santapietra

The hotel is very centrally located, so it is great to take a stroll in the evening in the old town. The room that we were provided for the three of us was good. The only negative thing was, that the bathroom was not very well cleaned. Hopefully it is in the future, as otherwise this Palazzo hotel has an interesting touch to it.
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Luigi Junior

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Must see... Must stay

Se vuoi stare in una bella cittadina non lontana dalla vita mondana di Forte è perfetta e l'hotel è il migliore della zona e vicino al centro
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Schönes Stadthotel zentral gelegen

Gutes Central gelegeneres Stadthotel in einem Künstlerort. Nettes Personal und saubere große Zimmer
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Anne

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Dejligt hotel, med super service

Det var en fornøjelse. Især det super servicemindede personale
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Andrew

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

5*

Great room & staff, a very highly recommended Hotel.
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Ricardo

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
El hotel es un antiguo Palazzo reciclado y ha quedado muy hermoso. La habitacion era muy comoda y amplia, no tanto el banio. Desafortunadamente el aire acondicionado no enfriaba demasiado en los dias calurosos de agosto!. El desayuno era muy correcto. El hotel no tiene estacionamiento propio pero contratan un valet parking que lleva el automovil a otro lugar. Eso me puso un tanto nervioso ya que el seguro del automovil no cubre esas eventualidades. Habiendo dicho eso no tuve ningun problema. El hotel se encuentra en la periferia del centro historico pero es una caminata agradable de 5 minutos llegar hasta alli
Geverifieerd

8/10 – Goed

Alessandro

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Ottimo hotel

Bellissime camere. Ottima posizione. Cortesia del personale.
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Damian

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
careful with the beach. Not included in price. Hotel and beach facilities wonderful though.
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Marita

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Palats med känsla

Ett litet personligt fint hotell med bästa läge - skulle dock behöva en liten uppfräschning med textilierna på rummen, badrummen är vackra och fräscha. Mycket trevlig och hjälpsam personal.
Geverifieerd

8/10 – Goed

Ange

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Great Location

Great Location, clean room, but book restaurants in advance