SON HOTEL & APARTMENT ligt in Tuol Kouk, een wijk in Phnom Penh. Bezoek culturele hoogtepunten Sosoro Museum en Nationaal Museum van Cambodja. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Phnom Penh Fantasy World en Water Garden. Sovanna Phum Theater en Synny Water Park zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Phnom Penh
564, Phnom Penh, Phnom Penh, 120401
In de buurt
Central Market
6 min. rijden - 2.7 km
Wat Phnom
7 min. rijden - 3.1 km
Eden Garden Mall
12 min. wandelen - 1.0 km
TK Avenue Winkelcentrum
12 min. wandelen - 1.0 km
Koninklijke Universiteit van Phnom Penh
17 min. wandelen - 1.5 km
Lokaal vervoer
Station Phnom Penh - 7 min. rijden
Internationale luchthaven Techo (KTI) - 54 min. rijden
Restaurants
Stone Head Taproom - Tk
7 min. wandelen
Oxly Steakhouse
8 min. wandelen
One More Restaurant Boeung Kak
12 min. wandelen
Jintong Seafood Restaurant
11 min. wandelen
Smith's Texas BBQ
12 min. wandelen
Over deze accommodatie
SON HOTEL & APARTMENT
Hotel vlak bij Riverside
SON HOTEL & APARTMENT biedt onder andere een droogkuis/wasserijservice. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een buitenzwembad
Gratis parkeerplaatsen
Bagageopslagruimte, een lift en conciërgeservice
Een 24-uurs receptie en hulp bij uitstappen/tickets
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij SON HOTEL & APARTMENT bieden voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
3 badkamers met badkuipen of douches en haardrogers
Inchecken kan vanaf: 13.30 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Uitchecken
Uitchecken voor 11.30 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 09.30 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Schoonmaakkosten: USD 15 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het zwembad is toegankelijk van 07.00 uur tot 21.00 uur
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Veelgestelde vragen
Beschikt SON HOTEL & APARTMENT over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Het zwembad is van 07.00 uur tot 21.00 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij SON HOTEL & APARTMENT?
Vandaag, 5 jun. 2026, kost een verblijf bij SON HOTEL & APARTMENT van één nacht voor twee volwassenen op 6 jun. 2026 min. € 22, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij SON HOTEL & APARTMENT?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij SON HOTEL & APARTMENT inchecken?
Inchecken kan vanaf: 13.30 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij SON HOTEL & APARTMENT uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.30 uur uit te checken.
Waar staat SON HOTEL & APARTMENT?
Dit hotel ligt in Tuol Kouk, op 1,1 km van TK Avenue Winkelcentrum en op 3,7 km van Riverside. Ook Eden Garden Mall en Franse Ambassade liggen op 2 km afstand. Station Phnom Penh ligt op 28 minuten wandelen.