Holiday apartment with air conditioning, internet and balcony with sea view
Het vakantieappartement bevindt sich in een appartementencomplex en is modern en functioneel ingericht. Het perceel ligt in een residentie. Ook vanwege de ligging aan het water is de accommodatie populair. Ter beschikking staan: tuinmeubilair en lift. ++ De vergoeding voor het babybed omvat ook het gebruik van een kinderstoel. ++.
Vakantiepark Internet (wifi). De accommodatie heeft afspraken met nabijgelegen restaurants voor 10% korting op lunch en diner en 15% korting op het ontbijt. Meer informatie ontvangt u ter plaatse.
Ligging Pesaro. Het vakantieappartement bevindt zich in een residentie. Parkeerplaats (voor 1 auto) op het terrein.
Speciaal Airconditioning, vloerverwarming. Kinderbedje, kinderstoel, internettoegang (wifi), kluis en wasmachine.
Huisdier toegestaan, EUR 30.00/dier en week. Tot 20 kg
Afstand Winkels 1,6 km, restaurant 100 m, stadscentrum 1500 m. In de zomer: Adriatische Zee 50 m in Pesaro (strand 50 m in Pesaro met zand). De accommodatie heeft een overeenkomst met de aangrenzende strandbaden voor 10% korting op parasols en het gebruik van een cabine exclusief voor gasten van deze accommodatie. Meer informatie ontvangt u ter plaatse.
Verdeling Vakantiewoning, 1e verdieping, 2 kamers (waarvan 1 slaapkamer), 48 m², in totaal 4 bedden (waarvan 2 extra bedden), desgewenst daarnaast 1 kind tot 2 jaar in een babybed.
Kamer De ingang van uw vakantiewoning bevindt zich op de verhoogde begane grond. Woonkamer met 2 extra bedden op een tweepersoonsslaapbank, tv, airconditioning, eethoek, toegang tot het balkon (tuinmeubelen) en het balkon heeft zeezicht. Slaapkamer met 1 tweepersoonsbed, 1 ledikant en tv. Kitchenettein de woonkamer met elektrische kookplaat, oven, vaatwasser, koelkast en magnetron. Badkamer met wasmachine, douche, 1 wastafel, wc, bidet en raam.
dit appartement ligt vlak bij het strand in Pesaro. Bezoek culturele hoogtepunten Teatro Rossini en Gala Koets van de Markiezen Mosca. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Rocca Costanza Pesaro en Palazzo Ducale. Teatro della Regina en Acquario Le Navi zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Pesaro
Rimini (RMI-Federico Fellini Intl.) - 40 min. rijden
Restaurants
L'Artista
8 min. wandelen
Osteria Del Viale
9 min. wandelen
La Dolce Sosta
7 min. wandelen
Bistrò excelsior
6 min. wandelen
Bagni I Gelsi - Atipico
5 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Holiday apartment with air conditioning, internet and balcony with sea view?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday apartment with air conditioning, internet and balcony with sea view inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday apartment with air conditioning, internet and balcony with sea view uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday apartment with air conditioning, internet and balcony with sea view?
Dit appartement ligt vlak bij het strand, op 10 minuten wandelen van Spiaggia di Levante en Sabbia libera. Ook Grote Bol en Rocca Costanza Pesaro liggen op een kwartiertje wandelen. Station Pesaro ligt op 24 minuten wandelen.