Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Sirius - Cleggars Park
Deze rookvrije cottage beschikt naast een tuin over gratis parking en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Deze cottage heeft een wasmachine/droogkast. Verder is de keuken voorzien van een koelkast, oven en vaatwasser. Je kunt er ook gebruikmaken van een televisie.
Deze cottage heeft 6 kamers met wasmachines/drogers. Alle kamers in deze cottage met 3,5 sterren hebben keukens met een koelkast en een vaatwasser. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de cottage: wifi
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Diepvriezer
Koelkast
Oven
Slaapkamers
4 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 badkamer
Bad of douche
Woonruimtes
Woonkamer
Entertainment
Tv
Buiten
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine/droogkast
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Uitgelichte locatiekenmerken
In een dorp
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Neem 30 dagen voor aankomst contact op met de accommodatie.
Toegang tot accommodatie
Ophalen van sleutel
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Roken
Smoking is not permitted
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Sirius House Pembroke
Sirius Pembroke
Sirius
Sirius - Cleggars Park Cottage
Sirius - Cleggars Park Pembroke
Sirius - Cleggars Park Cottage Pembroke
Over deze buurt
deze cottage ligt in Pembroke. Verken de plaatselijke natuur bij Pembrokeshire Coast National Park en Tenby Beach. Upton Castle Gardens en Manor House Zoo zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Lamphey
Internationale luchthaven Cardiff (CWL) - 130 min. rijden
Restaurants
McDonald's
10 min. rijden
Jacks
5 min. rijden
Food At Williams
7 min. rijden
The Brewery Inn
8 min. rijden
Brown’s Cafe
8 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Sirius - Cleggars Park?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Sirius - Cleggars Park inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Sirius - Cleggars Park uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Sirius - Cleggars Park?
Deze cottage in Pembroke ligt op 15 minuten wandelen van Pembrokeshire Coast National Park en Lamphey Bishop's Palace. Ook Freshwater East Beach en Wogan Cavern liggen op 5 km afstand. Station Lamphey ligt op 6 minuten wandelen.