Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Casa Ángeles
Dit vakantiehuis heeft niet alleen een bubbelbad, maar ook een wasserij en een tuin. Je vindt er ook barbecues. Dit vakantiehuis beschikt over een open haard. Geniet daarnaast van een keuken en een wasmachine. Er zijn gemakken als 2 badkamers en een eetruimte, terwijl je ook kunt gebruikmaken van een balkon en een televisie.Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Elke kamer in dit vakantiehuis is voorzien van een open haard en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke kamer heeft een balkon. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche en een haardroger. Vervanging van de handdoeken en verschoning van het bed zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van dit vakantiehuis bestaan onder andere uit een bubbelbad.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Bubbelbad
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Blender
Broodrooster
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
3 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
2 badkamers
Bad of douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Eettafel
Open haard
Woonkamer
Entertainment
Tv met kabel-/satellietzenders
Buiten
Balkon
Barbecue
Tuin
Tuinmeubels
Vuurplaats
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Tot 25 kg per huisdier
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Huishoudservice op verzoek
Schoon beddengoed (op verzoek)
Strijkijzer/strijkplank
Wisselen van handdoeken op verzoek
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
2 in totaal (tot 25 kg per huisdier)
Opmerking van de gastheer/-vrouw: Bajo suplemento de 5 euros por mascota y noche
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie VUT-000000-AS
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Parres. Bezoek culturele hoogtepunten Centro de Parte Rupestre de Tito Bustillo en Museo de Covadonga. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Cañón del Descensu del Sella en Puente Romano. Bekijk onze reisgids voor Parres
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een gewicht van maximum 25 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal).
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Casa Ángeles inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Casa Ángeles uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Casa Ángeles?
Dit vakantiehuis in Parres ligt op 4 km van Cañón del Descensu del Sella en op 10 km afstand van Hayedo de la Biescona en Mirador del Fito. Ook Puente Romano en Astur Sella Aventura liggen op 15 km afstand.