Gehele woning
Abode at Powder King | On private PCMR Trail
Vakantiehuis aan de piste met bubbelbaden
Fotogalerie voor Abode at Powder King | On private PCMR Trail





Gehele woning
6 slaapkamers6 badkamers455 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Modern Old Town Home by InvitedHome | Ski-in/out, Walk to Town, Hot Tub
Modern Old Town Home by InvitedHome | Ski-in/out, Walk to Town, Hot Tub
- Bubbelbad
- Keuken
- Wasmachine
- Droogkast
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
948708
Over deze buurt
Park City, UT
In de buurt
Bergresort Park City8 min. wandelen - 0.7 km
Main Street10 min. wandelen - 0.9 km
Town-skilift10 min. wandelen - 0.9 km- Payday Express-skilift5 min. wandelen - 0.5 km
- Alpine Coaster8 min. wandelen - 0.7 km
Lokaal vervoer
- Internationale luchthaven Salt Lake City (SLC) - 44 min. rijden
Restaurants
- Atticus Coffee, Books and Teahouse11 min. wandelen
- Harvest11 min. wandelen
- Le Depot Brasserie12 min. wandelen
- The Bridge Cafe And Grill11 min. wandelen
- Collie's Sports Bar & Grill12 min. wandelen








