Geheel appartement
Merveil - Luxury Serviced Apartment - Aboukir VI
Dit appartement met een keuken ligt op enkele stappen van Rue de Rivoli
Fotogalerie voor Merveil - Luxury Serviced Apartment - Aboukir VI





Beoordelingen
9,0 op 10 –
Fantastisch
Geheel appartement
3 slaapkamers3 badkamersMax. aantal: 864 m²
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 1.639
inclusief belastingen en toeslagen
29 nov - 30 nov
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Merveil - Luxury Suite - Louvre - Reaumur II
Merveil - Luxury Suite - Louvre - Reaumur II
- Keuken
- Wasmachine
- Droogkast
- Gratis wifi
9.2 van 10, Fantastisch, 15 beoordelingen
De prijs is € 775
inclusief belastingen en toeslagen
10 nov - 11 nov
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Property Registration Number 7510207785567
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Royale 3 Bedroom, 2 Bathroom Paris
Royale 3 Bedroom 2 Bathroom With AC
Royale 3 Bedroom, 2 Bathroom Apartment
Royale 3 Bedroom, 2 Bathroom Apartment Paris
3831351
Over deze buurt

Paris, Île-de-France








