Dit appartement is rookvrij. Geniet er van internet. Dit appartement heeft een wasmachine, gratis wifi en een haardroger. Je vindt er tevens een douche en een strijkplank/strijkijzer.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van een haardroger en een strijkplank/strijkijzer. In dit appartement in Parijs is wifi gratis, met een snelheid van 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen). Elke badkamer is voorzien van een douche.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapkamer
Badkamer
1 badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 7511714310977
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in 17e arrondissement, een wijk in Parijs. Opéra Garnier en Musée du Louvre zijn culturele hoogtepunten. Reizigers die graag willen shoppen, kunnen dat bij Champs-Élysées en Rue du Faubourg Saint-Honoré. Ga naar Stade de France om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Jardin du Luxembourg, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Parijs
Porte d'Asnières-Marguerite Long Tram Stop - 6 min. wandelen
Station Paris Pont-Cardinet - 7 min. wandelen
Luchthaven Orly (ORY) - 46 min. rijden
Restaurants
Au bon Jacques
4 min. wandelen
Boulangerie J. Samson
4 min. wandelen
Rannouch
6 min. wandelen
Urban Sushi
5 min. wandelen
Le Jouffroy
4 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Paris 17 | Elegance & Light Monceau Batignolles?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Paris 17 | Elegance & Light Monceau Batignolles inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Paris 17 | Elegance & Light Monceau Batignolles uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Paris 17 | Elegance & Light Monceau Batignolles?
Dit appartement ligt in 17e arrondissement, op 2 km afstand van Parc Monceau, Champs-Élysées en Rue du Faubourg Saint-Honoré. Ook Arc de Triomphe en Opéra Garnier liggen op 3 km afstand. Porte d'Asnières-Marguerite Long Tram Stop ligt op 6 minuten wandelen en naar Metrostation Wagram is het 7 minuten wandelen.
Beoordelingen over Paris 17 | Elegance & Light Monceau Batignolles