Hôtel Le Saint-Grégoire bevindt zich in 6e arrondissement, een wijk in Parijs, en ligt vlak bij een metrostation. Musée du Louvre en Opéra Garnier zijn culturele hoogtepunten. Reizigers die graag willen shoppen, kunnen dat doen bij Le Bon Marché en Champs-Élysées. Mis zeker Jardin du Luxembourg niet. Bekijk onze reisgids voor Parijs
43, rue de l'Abbé Grégoire, Paris, Paris, 75006
In de buurt
Rue de Rennes
1 min. wandelen - 0.2 km
Le Bon Marché
6 min. wandelen - 0.6 km
Jardin du Luxembourg
7 min. wandelen - 0.7 km
Tour Montparnasse
10 min. wandelen - 0.9 km
Musée du Louvre
11 min. rijden - 1.7 km
Lokaal vervoer
Metrostation Saint-Placide - 1 min. wandelen
Station Montparnasse - 10 min. wandelen
Luchthaven Orly (ORY) - 33 min. rijden
Restaurants
Raf Coffee
2 min. wandelen
Café Saint-Placide
1 min. wandelen
L'Horizon
1 min. wandelen
Ten Belles
3 min. wandelen
L'hypothèse
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hôtel Le Saint-Grégoire
Hotel met een chique stijl niet ver van Le Bon Marché
Hôtel Le Saint-Grégoire bevindt zich dicht bij Jardin du Luxembourg en Musée du Louvre en biedt vervoer van/naar de luchthaven, een droogkuis/wasserijservice en autoverhuur ter plaatse. Naast een businesscentrum en babysitting/kinderopvang, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Gratis parkeerplaatsen
Een continentaal ontbijt (toeslag), lokale shuttleservice en een babysitter/kinderoppas (toeslag)
Rookvrije accommodatie, een kluis bij de receptie en een computerstation
Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hôtel Le Saint-Grégoire bieden leuke bijkomstigheden zoals laptopwerkplekken en airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en bureaustoelen.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met douches en gratis toiletartikelen
Flatscreentelevisies van 30 inch met kabelzenders
(kleer)kasten, dagelijkse schoonmaak en bureaus
Prijzen en affiliaties
Accommodatie met ecologisch certificaat
Deze accommodatie is gecertificeerd volgens de volgende externe certificeringsregelingen: EU Ecolabel en Green Globe. Meer informatie over de eisen van deze certificeringen vind je op hun websites.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 34 per dag)
Luchthavenshuttle beschikbaar
Plaatselijke shuttleservice (toeslag)
Shuttleservice vanaf het treinstation (toeslag)
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 09.30 uur: EUR 18 per persoon
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Kinderopvang (toeslag)
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Businesscentrum
Computerstation
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Dun tapijt in de kamer
Lift
Meer
1 gebouw
6 etages
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv van 30 inch met kabel-/satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Gratis mineraalwater
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Bureaustoel
Elke dag gratis kranten
Geluiddichte kamers
Kluis
Laptopvriendelijke werkplek
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf het treinstation (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 8.45 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 18 per persoon
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 34 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Accommodatieklasse
ATOUT France, het Franse Bureau voor Toerisme, heeft aan deze accommodatie een officiële sterrenclassificatie toegekend.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hôtel Le Saint-Grégoire?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden toegestaan (maximum 1 in totaal). Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij Hôtel Le Saint-Grégoire?
Vandaag, 17 sep. 2026, kost een verblijf bij Hôtel Le Saint-Grégoire van één nacht voor twee volwassenen op 20 sep. 2026 min. € 346, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hôtel Le Saint-Grégoire inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Hôtel Le Saint-Grégoire uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Hôtel Le Saint-Grégoire?
Dit hotel ligt in 6e arrondissement, op 10 minuten wandelen van Le Bon Marché en Jardin du Luxembourg. Ook Musée du Louvre en Notre-Dame liggen op 3 km afstand. Metrostation Saint-Placide ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Metrostation Rennes is het 3 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.