Handsome Hotel

3.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,6 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Ontbijt beschikbaar
  • Wasvoorzieningen
  • Schoonmaakservice
  • 24/7 receptie
De huidige prijs is € 188
inclusief belastingen en toeslagen
25 mei - 26 mei

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze accommodatie

Handsome Hotel

  • Hotel vlak bij Notre-Dame
  • In de omgeving van Rue de Rivoli en Musée du Louvre ligt Handsome Hotel , waar je geniet van een droogkuis/wasserijservice. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
  • Andere voordelen van dit hotel zijn:
    • Een continentaal ontbijt (toeslag), een shuttleservice van/naar de luchthaven en een 24-uurs receptie
    • Gratis kranten, bagageopslagruimte en hulp bij uitstappen/tickets
    • Een kluis bij de receptie, een lift en conciërgeservice
    • Beoordelingen van gasten laten hoge cijfers zien voor het behulpzame personeel en de locatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers zijn individueel ingericht en zijn inclusief leuke bijkomstigheden zoals airconditioning, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
  • Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
    • Badkamers met gratis toiletartikelen en haardrogers
    • Flatscreentelevisies met kabelzenders
    • Dagelijkse schoonmaak, bureaus en telefoons

Prijzen en affiliaties

  • Accommodatie met ecologisch certificaat
  • Deze accommodatie is gecertificeerd volgens EU Ecolabel, een programma dat de impact van een accommodatie op een of meer van de volgende gebieden meet: milieu, gemeenschap, cultureel erfgoed, lokale economie.

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.30 uur te arriveren. 
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 40.0 per nacht.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: EUR 5.53 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 16 voor volwassenen en EUR 16 voor kinderen
  • Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 70 per voertuig (enkele reis, voor maximum 3 personen)
  • Toeslag voor extra bed: EUR 40.0 per nacht

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)

Nationale beoordeling

ATOUT France, het Franse Bureau voor Toerisme, heeft aan deze accommodatie een officiële sterrenclassificatie toegekend.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Handsome Hotel ?

Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Handsome Hotel ?

Vandaag, 20 mei 2026, kost een verblijf bij Handsome Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 25 mei 2026 min. € 188, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij dit hotel zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Handsome Hotel inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Handsome Hotel uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.

Biedt Handsome Hotel een shuttle naar het vliegveld?

Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 70 per voertuig.

Waar staat Handsome Hotel ?

Dit hotel ligt in Centrum van Parijs, op 5 minuten wandelen van Les Halles en Rue de Rivoli. Ook Notre-Dame en Musée du Louvre liggen op 2 km afstand. Metrostation Etienne Marcel en Metrostation Les Halles liggen op 5 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over

8,6

Uitstekend

9,2

Netheid

9,0

Locatie

9,0

Personeel en service

8,6

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 258 van 550 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 215 van 550 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 45 van 550 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 18 van 550 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 14 van 550 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Super mooi hotel, fantastisch gelegen, vriendelijk personeel, mooie kamer!
1 nacht verbleven in maart 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Emily

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Handsome Hotel will be my new go-to hotel in Paris! Really convenient location with beautiful and comfortable rooms. Slept really well despite it being on quite a busy street (clearly the rooms are quite soundproof!). Staff were friendly and really helpful - they kindly stored our bags before check-in and after check-out so we could explore Paris properly without being weighed down with suitcases. Can’t comment on the breakfast as decided to sample the local boulangeries instead. Overall, can’t recommend the hotel enough and will definitely be back. Thank you!
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Kevin

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Convenient location, restaurants close by, excellent staff
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Barbara

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Muy buen servicio, muy limpio, céntrico y cómodo. Lo recomendaré y volveré en los viajes a París.
2 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd

6/10 – Matig

James

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Good hotel. Very small lift that cant fit many people. Nice friendly staff. Nice location and lots of places nearby.
2 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd

6/10 – Matig

Antonio

Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Voorzieningen
Habitación bien y personal amable
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Solange

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The rooms are clean, the bathroom also, the staff were really nice and the location is perfect
2 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Andreas

Negatief: Netheid, voorzieningen
Hela hotellet är minimalistiskt. Allt är superlitet, frukosten var bedrövlig
1 nacht verbleven in februari 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Gitte Buch

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Great
1 nacht verbleven in februari 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Natalie

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Great location, excellent staff and aesthetics of the room are so charming and beautifully decorated. I would definitely stay here again.
3 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

JAIME FABIAN

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Personal muy amable, chech-in rapidísimo, habitación agradable y cómoda.
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

RENATO

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Excelente local para se hospedar em Paris. Quartos espaçosos (diferente do que estão dizendo em alguns comentários), atendimento impecável da equipe e localização perfeita! O elevador não é indicado para a pessoa que tiver qualquer resquício de claustrofobia (é extremamente pequeno e apertado), escolha ficar no primeiro andar para acessar pela escada.
4 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Joonsuk

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
친절한 직원
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd

8/10 – Goed

Eduardo Lopes

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location, easy to stroll around walking and go to many sightseeing around Paris, the room is super small and can be a little claustrophobic, specially if you have luggage and shopping bags, the room is clean and have daily room service.
4 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Rob

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice employees.
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

EMILE

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Point de chute idéal pour les séjours affaires et loisirs, bien à tous égards.
1 nacht verbleven in maart 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Victoriya

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had wonderful stay here. Very close to metro and all attractions are walkable distance. Would stay there again.
3 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Hector

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Atención y todo muy bien presentado muy rico
2 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Tatiana

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Amazing hotel. Excellent location, very clean, cozy and fancy.
3 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Brendan

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent location that allowed for easy getting around Paris
4 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Aisling

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great location and lovely hotel
1 nacht verbleven in februari 2025
Geverifieerd

6/10 – Matig

Paul

Positief: Personeel en service
Room in average condition. Could be cleaner.
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Ryan

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff and location
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Angelica

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything you need for and affordable price and excellent service.
4 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Chee Yong

Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Good location with plenty of food options
2 nachten verbleven in juni 2025