Geheel appartement·Particuliere eigenaar

Cozy, scenic, studio apartment for nature-lovers !

Fotogalerie voor Cozy, scenic, studio apartment for nature-lovers !

Een goed verlicht terras buiten, met een houten terras, lichtjes en een zithoek.
Een gezellige kamer met een houten vloer, een kamerkleed met dessin, een bed met een rode sprei, een grijze gordijn en een televisie op een zwart dressoir.
Een gezellige woonkamer met een witte leren bank, gestreepte kussens, een houten bijzettafeltje en een groot vloerkleed met geometrische patronen.
Een rustieke houten blokhut met een stenen fundering, een houten terras en een verzorgd gazon.
Een overdekt terras met een lattenhek, omgeven door diverse planten en een kleine tuin.

Beoordelingen

9,4 op 10 –
Uitzonderlijk

Geheel appartement

1 slaapkamer1 badkamer43 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Cozy, scenic, studio apartment for nature-lovers !

  • This cozy, open-concept studio lower-level apartment has all the amenities to make you feel at home. The private entrance to this quiet vacation home features a queen bed, well-equipped kitchen, bathroom with shower , a patio overlooking nature and wooded valley with outdoor space for a small campfire. If you are looking to get away, this restful retreat will be just the place to enjoy while you are traveling in Paris. If you want to really get away from it all, you will enjoy our 'unplugged' retreat (NO Wi-Fi) & LIMITED CELL PHONE service .
    Additional queen size air mattress available for living room upon REQUEST!

    Nearby Attractions:

    Pro football Hall of Fame (17m / 24min.)
    (https://www.profootballhof.com/)
    Huston-Brumbaugh Nature Center Mount Union (6m / 11min.)
    (https://www.mountunion.edu/academics/centers/nature-center)
    Sandy Springs Brewing Co. (6m / 12 min.)
    (https://www.sandyspringsbrewery.com/)
    Edgewater Golf Course (2m / 5min.)
    (330)862-2630
    Great Trail Golf Course (8m / 15min.)
    (https://www.greattrailgc.com/)

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Massage

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Broodrooster
  • Keukenpapier
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Eettafel

Entertainment

  • Dvd-speler
  • Tv

Buiten

  • Barbecue
  • Patio
  • Tuin
  • Tuinmeubels
  • Vuurplaats

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen honden zijn welkom
  • Tot 23 kg per huisdier

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Geen lift
  • Gelijkvloerse accommodatie
  • Gladde vloer in gemeenschappelijke ruimtes
  • Goed verlicht pad naar de ingang
  • Tapijten in gemeenschappelijke ruimtes
  • Tegelvloer in gemeenschappelijke ruimtes
  • Vloer met kiezels in gemeenschappelijke ruimtes
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Dingen om te doen

  • Golfbaan in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos
  • Brandblusser
  • Veiligheidsslot

Algemeen

  • Tuin
  • Unitgrootte: 43 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 25

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Uitcheckinstructies

De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
Gebruikte bedden aftrekken en gebruikte handdoeken verzamelen
Persoonlijke voorwerpen verwijderen, restjes eten en drinken weggooien en het vuilnis wegbrengen
De lichten uitdoen
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal (tot 23 kg per huisdier)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een EHBO-koffer en een veiligheidsslot
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie

Over deze buurt

dit appartement ligt in Parijs. Bezoek Pleasant View Golf Club en Clearview Golf Course als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Zepernick Lake Wildlife Area en Sebring Woods. Beech Creek Garden en Funtimes Fun Park zijn ook een bezoek waard. Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals golfen. Bekijk onze reisgids voor Parijs
Meer appartementen in Parijs
Kaart
Paris, OH

In de buurt

  • Een modern gebouw met een gebogen dak en een grote glazen gevel.
    Pro Football Hall of Fame
    28 min. rijden - 30.1 km
  • Hidden Valley Lake
    1 min. rijden - 0.7 km
  • Gervasi Vinyard & Italian Bistro
    30 min. rijden - 34.0 km
  • Belden Village Mall
    32 min. rijden - 36.0 km
  • Universiteit van Akron
    50 min. rijden - 66.2 km

Lokaal vervoer

  • Alliance Station - 25 min. rijden
  • Akron, Ohio (CAK-Akron-Canton) - 36 min. rijden

Restaurants

  • McDonald's
    14 min. rijden
  • Subway
    16 min. rijden
  • KFC
    15 min. rijden
  • Hart Mansion Restaurant
    14 min. rijden
  • Sandy Springs Brewing Company
    13 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Cozy, scenic, studio apartment for nature-lovers !?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden met een gewicht van maximum 23 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Cozy, scenic, studio apartment for nature-lovers ! inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Cozy, scenic, studio apartment for nature-lovers ! uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Cozy, scenic, studio apartment for nature-lovers !?

Dit appartement in Parijs ligt op 2,1 km van Hidden Valley Lake en op 4,3 km van West Brocklehurst Lake. Ook South Brocklehurst Lake en New Franklin Community Park liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen over Cozy, scenic, studio apartment for nature-lovers !