Dracos Hotel ligt vlak bij het strand in Parga. Bezoek Erimokastro - Venetiaans Kasteel en Kasteel van Parga, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Ionische Zee en Kryonéri Beach. Bekijk onze reisgids voor Parga
Parga, Parga, Preveza, 48060
In de buurt
Strand van Kryoneri
10 min. wandelen - 0.9 km
Kryonéri Beach
12 min. wandelen - 1.0 km
Strand van Valtos
3 min. rijden - 1.9 km
Kasteel van Parga
4 min. rijden - 2.3 km
Erimokastro - Venetiaans Kasteel
4 min. rijden - 2.3 km
Lokaal vervoer
Preveza (PVK-Nationale luchthaven Aktion) - 59 min. rijden
Restaurants
Zorbas
13 min. wandelen
Meeting Place
16 min. wandelen
Top Cafe & Grill House
17 min. wandelen
Tzimas
17 min. wandelen
Bacchos
13 min. wandelen
Over deze accommodatie
Dracos Hotel
Hoogtepunten van de accommodatie
Een poolbar, een terras en een tuin vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Dracos Hotel. Blijf online met gratis wifi in de gemeenschappelijke delen en geniet van een bibliotheek en een bar.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een seizoensgebonden buitenzwembad en een kinderzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag), een shuttleservice van/naar de luchthaven en snelle uitcheckservice
Snelle incheckservice, koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte en tuinmeubelen
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Dracos Hotel zorgen voor volop comfort dankzij airconditioning en voorzieningen zoals kluisjes.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Douches en haardrogers
Gemeubileerde balkons of terrassen, (kleer)kasten en koelkasten
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.30 uur: EUR 12 per persoon
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Bibliotheek
Buitenzwembad
Kinderzwembad
Sportschool
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Kinderzwembad
Koelkast op de kamer
Snackbar/delicatessenwinkel
Voorzieningen
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Terras
Tuin
Tuinmeubels
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
2 etages
2 gebouwen
Aparte rookruimtes
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Tv
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Elektrische waterkoker
Koelkast
Meer
Airconditioning
Kluisje
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 09.00 uur tot middernacht.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na middernacht te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 1.50 per accommodatie, per nacht.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 5.00 per accommodatie, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 12 per persoon
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Registratienummer van de accommodatie 0623K013A0217401, 0000000
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Dracos Apartotel Aparthotel Parga
Dracos Apartotel Aparthotel
Dracos Apartotel Parga
Dracos Apartotel
Dracos Apartotel Hotel Parga
Dracos Apartotel Hotel Parga
Dracos Apartotel Hotel
Dracos Apartotel Parga
Dracos Apartotel Hotel Parga
Veelgestelde vragen
Beschikt Dracos Hotel over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een buitenzwembad en een kinderzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Dracos Hotel?
Vandaag, 4 mei 2026, kost een verblijf bij Dracos Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 11 mei 2026 min. € 76, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Dracos Hotel?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Dracos Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Dracos Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt Dracos Hotel een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat Dracos Hotel?
Dit hotel ligt vlak bij het strand, op 10 minuten wandelen van Strand van Kryoneri en Ionische Zee. Ook Kryonéri Beach en Paragaea Olijfoliemuseum liggen op 2 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Dracos Hotel
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
8,0
Locatie
8,8
Personeel en service
9,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 7 van 14 beoordelingen
10 - Uitstekend
7
Gastenscore: 8 - Goed. 6 van 14 beoordelingen
8 - Goed
6
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 14 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 14 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 14 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
8/10 – Goed
Ioanna
30 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The property and amenities are very good, the room itself needs some renovation. Great location, a short walk from the centre.
Ioanna
2 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Lisa
Reisde met familie
8 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Skönt att det låg lite avsides men ändå nära Parga. Tyst och lugnt. Perfekt rum för familj. Stor bekväm sängs bra planerat. Jättetrevlig personal
Lisa
3 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Stina
Reisde met familie
11 jul 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fint hotell i utkanten av Parga
Bra boende med fin pool. Promenadavstånd in till mysiga Parga. Enkelt att parkera. 18-års gräns i gymmet gjorde vår 17-åring lite besviken.
Stina
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
11 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Christos
30 aug 2024
Christos
3 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Halil
Reisde met familie
27 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Halil
1 nacht verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Gent
Reisde met familie en kleine kinderen
30 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfect
Gent
4 nachten verbleven in juni 2024
4/10 – Matig
Caroline
20 aug 2022
Caroline
6 nachten verbleven in augustus 2022
8/10 – Goed
THEODOROS
Reisde met familie
14 jul 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Οικογενειακές διακοπές
Εξαιρετικό ξενοδοχείο καθαρό με καλό πρόγευμα.
Δώδεκα λεπτά από το κέντρο της Πάργας .
Μεγάλα και άνετα κρεβάτια
Μεγάλο και άνετο δωμάτιο
THEODOROS
2 nachten verbleven in juli 2022
10/10 – Uitstekend
Alex, Paris
Reisde met partner
14 aug 2020
Positief: Netheid
Great hotel calm clean and confortable. Well located with a nice pool! Breakfast could be slightly improved but overall a great stay
Alex
1 nacht verbleven in augustus 2020
10/10 – Uitstekend
Alex, Paris
Reisde met partner
13 aug 2020
Positief: Netheid, voorzieningen
Very nice and clean hotel/room with a great pool. It was calm and well located, breakfast could be slightly improved but overall a great stay!
Alex
1 nacht verbleven in augustus 2020
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
24 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
All staff were very friendly and helpful. The pool and bar area were very pleasant. The room was spacious and the little kitchen area very useful.
The breakfast was adequate but quite poor quality - yogurt was good, as was bread and cakes but orange juice was watery, coffee weak and limited fresh fruit.
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in mei 2019
8/10 – Goed
Panda, Wirral
27 jul 2018
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Calm and relaxing with a lovely pool area
The Dracos has a relaxed feeling to it. The pool area is quite small but there were always available sunbeds and additional comfy seating areas and double sunbathing mattresses. Plenty of shade too and just a very relaxed vibe. We were in the original block and the rooms were a generous size with a lounge/kitchenette area. The air conditioning was very effective. I did find the mattresses hard and the room was a little dark. It was also early in the season and I felt the room smelled a little of damp. My husband agreed that the mattress was hard but loved the room! The communal areas of the hotel consist of just the pool, poolside bar and reception area. All of the staff were friendly and helpful and I would be happy to return.
Panda
4 nachten verbleven in juli 2018
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
3 jul 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer