Gehele woning
The Old Milking Parlour
Cottage in Par, in de buurt van Eden Project
Fotogalerie voor The Old Milking Parlour





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
2 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 4
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Eden Retreat
Eden Retreat
- Keuken
- Wasmachine
- Huisdiervriendelijk
- Parkeren inbegrepen
De prijs is € 495
inclusief belastingen en toeslagen
12 dec - 13 dec
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
The Old Milking Parlour Par
The Old Milking Parlour Cottage
The Old Milking Parlour Cottage Par
Over deze buurt

The Old Milking Parlour St. Austell, Road St. Blazey Gate, Par, England, PL24 2EE
