Gehele flat
Luz, Confort, Calidad
Appartement in Palos de la Frontera
Fotogalerie voor Luz, Confort, Calidad





Beoordelingen
9,4 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele flat
2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 4
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Palos de la Frontera. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Paraje Natural Marismas del Odiel en Playa de las Dunas. Daarnaast kun je ook Casa Museo Martin Alonso Pinzón en Muelle de la Carabelas bezoeken, enkele culturele hoogtepunten.
Zona de los Príncipes, Huelva
In de buurt
- Casa Museo Martin Alonso Pinzón - 10 min. wandelen - 0.9 km
- Monasterio de La Rábida - 5 min. rijden - 4.7 km
- Muelle de la Carabelas - 6 min. rijden - 5.5 km
- Pier van de Rio Tinto - 14 min. rijden - 14.6 km
- Stadhuis van Huelva - 15 min. rijden - 15.0 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- La Tasquita - 14 min. rijden
- Confitería Dioni - 14 min. rijden
- Los Cuartelillos - 13 min. rijden
- Restaurante Buen Puerto - 13 min. rijden
- Bodeguita Casa Maria - 14 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Luz, Confort, Calidad
Beoordelingen
9,4
Uitzonderlijk
12 externe beoordelingen