Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
T-Rooms Homestay
Deze villa beschikt over een tuin en gratis parking. Deze villa bevat een kitchenette met een koelkast en kookplaat, naast gratis wifi en een flatscreentelevisie met satellietzenders. Een rijstkoker, gratis flessenwater en een douche zijn enkele van de overige voorzieningen.
Deze villa heeft 2 kamers met airconditioning die zijn voorzien van gratis flessenwater en een rijstkoker. Alle kamers in deze villa met 3 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een kookplaat en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche en gratis toiletartikelen.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke flatscreentelevisie heeft satellietzenders. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de villa: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Kitchenette
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Rijstkoker
Slaapkamers
2 slaapkamers
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met satellietzenders
Buiten
Terras
Tuin
Werkplekken
Bureau
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Dagelijkse huishoudservice
Gratis mineraalwater
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
2 units
Tuin
Gelijkaardige accommodaties
Townhouse Oak Palembang Near Jembatan Ampera Formerly Azzura Hotel
Palembang
Townhouse Oak Palembang Near Jembatan Ampera Formerly Azzura Hotel
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: IDR 200000
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 17
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Contante waarborg: IDR 500000.0 per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor vroeg inchecken: IDR 200000 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er is ter plaatse geen warm water beschikbaar.
Accommodatie ook bekend onder de naam
T-Rooms Homestay Villa Palembang
T-Rooms Homestay Villa
T-Rooms Homestay Palembang
T-Rooms Homestay Villa
T-Rooms Homestay Palembang
T-Rooms Homestay Villa Palembang
Over deze buurt
deze villa ligt in Sukarami, een wijk in Palembang. Bezoek Pagode van Pulau Kemaro en Al-Qur'an Al-Akbar, enkele lokale bezienswaardigheden. Reizigers die graag shoppen, kunnen dat doen bij Palembang Trade Center Mall en Palembang Square Mall. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Jakabaring-stadion of Jakabaring Sport City. Bekijk onze reisgids voor Palembang
36 Jl. Sukabangun II, Palembang, Sumatera Selatan, 30961
In de buurt
Balaputra Dewa-museum
6 min. rijden - 3.3 km
Palembang Square Mall
11 min. rijden - 6.9 km
Jakabaring-stadion
12 min. rijden - 7.3 km
Palembang Indah Mall
12 min. rijden - 9.5 km
Ampera-brug
13 min. rijden - 11.3 km
Lokaal vervoer
Bumi Sriwijaya LRT Station - 6 min. rijden
Cinde LRT Station - 9 min. rijden
Palembang (PLM-Sultan Mahmud Badaruddin II) - 20 min. rijden
Restaurants
Kopi Klasik
8 min. wandelen
Bu Lies
11 min. wandelen
Ruang Makan Bobby
18 min. wandelen
Rumah Makan Solotigo
12 min. wandelen
Martabak super
19 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij T-Rooms Homestay?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij T-Rooms Homestay inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Tegen een bedrag van IDR 200000 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid). Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij T-Rooms Homestay uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat T-Rooms Homestay?
Deze villa ligt in Sukarami, op 3 km van Balaputra Dewa-museum en op 4,6 km van Palembang Trade Center Mall. Ook Palembang Square Mall en Golfclub van Palembang liggen op 10 km afstand. RSUD LRT Station ligt op 25 minuten wandelen en naar Punti Kayu LRT Station is het 26 minuten wandelen.