Hotel Casa Peya - Adults Only ligt in Palafrugell. Castell de Begur en Kasteel van Peratallada zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Cala S'Alguer en Platja de Pals. Mis zeker Camino de Ronda niet. Bekijk onze reisgids voor Palafrugell
carrer cavallers 2, Palafrugell, Girona, 17200
In de buurt
Plaça Nova
3 min. wandelen - 0.3 km
Kurkmuseum
3 min. wandelen - 0.3 km
Museo Can Mario
3 min. wandelen - 0.3 km
Coqui Park
12 min. wandelen - 1.1 km
Platja de Pals
22 min. rijden - 12.2 km
Lokaal vervoer
Station Flaça - 35 min. rijden
Gerona (GRO-Costa Brava) - 46 min. rijden
Restaurants
FarNomo
8 min. rijden
La Sirena
7 min. rijden
Bar Pi Verd
9 min. wandelen
Can Palet
8 min. rijden
L'enriqueta
9 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel Casa Peya - Adults Only
Hotel vlak bij Castell de Begur
Hotel Casa Peya - Adults Only bevindt zich dicht bij Mas Oller en biedt een gratis ontbijtbuffet, een terras en een koffiebar/café. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een tuin en een droogkuis/wasserijservice.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een buitenzwembad met ligstoelen
Fietsverhuur, parkeerplaatsen ter plaatse en hulp bij uitstappen/tickets
Een bagageopslagruimte, een lift en rookvrije accommodatie
Gratis kranten en een kluis bij de receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Casa Peya - Adults Only hebben leuke voordelen zoals luxe beddengoed en airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 15 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 09.00 uur tot 11.00 uur
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Dingen om te doen
Buitenzwembad
Fietsenverhuur
Voorzieningen
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Luxe beddengoed
Badkamer
Badjassen
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met kabelzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Elektrische waterkoker
Gratis mineraalwater
Koffiezetapparaat/waterkoker
Minibar
Meer
Airconditioning
Geluiddichte kamers
Kluis
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.30 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot middernacht.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen die jonger zijn dan 18 worden niet toegelaten in deze accommodatie voor volwassenen. Alle gasten van 18 jaar of ouder zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 0.99 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 17 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Betaald parkeren: EUR 15.00 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie HG-002526
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Kinderen t/m 17 jaar worden in deze accommodatie voor volwassenen niet toegelaten.
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel Casa Peya - Adults Only over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Casa Peya - Adults Only?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 15.00 per dag.
Hoe laat kan ik bij Hotel Casa Peya - Adults Only inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Casa Peya - Adults Only uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.30 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Casa Peya - Adults Only?
Dit hotel in Palafrugell ligt op 15 km afstand van Mas Oller, Castell de Begur en Kasteel van Peratallada. Ook Cala S'Alguer en Platja de Pals liggen op 15 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.