Gehele woning
Sonnenvilla Milka
Fotogalerie voor Sonnenvilla Milka





Populaire voorzieningen
Bekijk de prijzen voor deze dagen
Kameropties
Beschikbare filters voor kamers
3 van 3 kamers weergeven
Alle foto's voor Familie appartement, 2 slaapkamers, roken, keuken laden

Familie appartement, 2 slaapkamers, roken, keuken
Hoogtepunten
Balkon of terras
Een aparte eetruimte
Airconditioning
Keuken
Minikoelkast
2 slaapkamers
Een privébadkamer
Kookgerief, servies en bestek
Alle foto's voor Eenvoudige kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden laden

Eenvoudige kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden
Hoogtepunten
Balkon of terras
Airconditioning
Kitchenette
Minikoelkast
Een privébadkamer
Kookgerei, borden en bestek
Een fornuis
Kinderboeken
Alle foto's voor Klassieke studio laden

Klassieke studio
Hoogtepunten
Balkon of terras
Een aparte eetruimte
Airconditioning
Kitchenette
Minikoelkast
Een privébadkamer
Een kookplaat
Kookgerei, borden en bestek
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

6 ul. kneza Borne, Pakostane, Zadarska županija, 23211
In de buurt
Nationaal Park Krka47 min. rijden - 63.4 km
Nationaal park Paklenica66 min. rijden - 76.3 km- Meer van Vrana2 min. rijden - 1.5 km
- Natuurpark Meer van Vransko4 min. rijden - 3.3 km
- Fun Park Biograd5 min. rijden - 4.7 km
Lokaal vervoer
- Zadar (ZAD) - 35 min. rijden
Restaurants
- Pakostane13 min. wandelen
- Pakostanac10 min. wandelen
- Pizzeria Ivan5 min. rijden
- Restaurant Park Soline10 min. rijden
- Restoran Marko5 min. rijden
Over deze accommodatie
Gelijkaardige accommodaties

Vanellus Villas - Villa 80
Vanellus Villas - Villa 80
- Keuken
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
- Microgolfoven
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.75 per nacht voor gasten tussen 12-17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.75 per nacht voor gasten tussen 12 en 17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
- Schoonmaakkosten: EUR 2 per accommodatie, per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Sonnenvilla Milka Pakostane
Sonnenvilla Milka Private vacation home
Sonnenvilla Milka Private vacation home Pakostane




