Cosy Apartment “Förster” with Mountain View, Balcony & Pool
The well-furnished holiday apartment “Förster” is situated in Oy-Mittelberg, a village close to the Austrian border, embedded between scenic landscapes, lakes and the Alps and is perfect for hiking and cycling holidays. The 36 m² apartment on the 3rd floor consists of a living area with a double bed and a sofa bed for 2 people, a well-equipped kitchen as well as one bathroom and can therefore accommodate 4 people.
Additional amenities include a washing machine and cable television. You can start the day with coffee on the south-facing balcony and enjoy the brilliant views of the valley and the mountains. The apartment is part of an apartment house, which also features a communal indoor pool for you to relax (actual closed because of corona). The closest supermarkets, bakeries, restaurants and a pharmacy are only 500 m or a 6-minute walk away, and the train station is an 11-minute walk (900 m) from the apartment.
You can take refreshing swims surrounded by a great scenery in Lake Grüntensee, only an 11-minute drive (8.5 km) from the property. The cable car Alpspitzbahn, to which you can get after a 10-minute drive (6 km), takes you up a mountain top with fantastic panoramic views. The nearest skiing area is also a mere 10-minute drive away. The charming town of Kempten can be reached after a 20-minute drive (22 km), and the famous Lake Constance is also well within reach, a one-hour-and-10-minute drive (80 km) from the village.
Bed linens and towels, unfortunately, cannot be provided. Pets are allowed.
Please fill out the Holidu contact form, including your address, which was sent to you by email. This will help the host to prepare your stay in the best way.
- Pet allowed payment 3,00 € per pet per night
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Binnenzwembad
Privézwembad
Verwarmd zwembad
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Oven
Slaapkamers
Slaapbank
Slaapkamer
Badkamer
1 badkamer
Bad
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Entertainment
Tv met kabel-/satellietzenders
Buiten
Balkon
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Dingen om te doen
Verwarmd zwembad
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Oy-Mittelberg. Bezoek culturele hoogtepunten Schauraum Erasmuskapelle en Bad Hindelang Heimatmuseum. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Kletterwald Grüntensee en Alpspitz-skilift. Alpspitz-Bade-Center en Erstes Allgäuer Maislabyrinth zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Oy-Mittelberg
Beschikt Cosy Apartment “Förster” with Mountain View, Balcony & Pool over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een verwarmd zwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Cosy Apartment “Förster” with Mountain View, Balcony & Pool?
Vandaag, 26 aug. 2026, kost een verblijf bij Cosy Apartment “Förster” with Mountain View, Balcony & Pool van één nacht voor twee volwassenen op 2 sep. 2026 min. € 282, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Cosy Apartment “Förster” with Mountain View, Balcony & Pool?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoe laat kan ik bij Cosy Apartment “Förster” with Mountain View, Balcony & Pool inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Cosy Apartment “Förster” with Mountain View, Balcony & Pool uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Cosy Apartment “Förster” with Mountain View, Balcony & Pool?
Dit appartement in Oy-Mittelberg ligt op 2,4 km van Grüntensee en op 3,1 km van Kletterwald Grüntensee. Ook Alpspitz-skilift en Alpspitz-Kombibahn I liggen op 10 km afstand. Station Oy-Mittelberg ligt op 11 minuten wandelen en naar Station Oy-Mittelberg Wertach-Haslach is het 27 minuten wandelen.
Beoordelingen over Cosy Apartment “Förster” with Mountain View, Balcony & Pool