JR WEST GROUP VIA INN PRIME OSAKA KYOBASHI in Kyobashi bevindt zich bij een trein-/metrostation. Dotonbori en Winkelcentrum Osaka Station City zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de populaire bezienswaardigheden van de buurt wilt bezoeken, ga dan naar Universal Studios Japan™ en Osaka Aquarium Kaiyukan. Ga naar Stadion Osaka-jō om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Legoland Discovery Center, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Osaka
Niet ver van Stadion Osaka-jō en Park van kasteel Osaka ligt JR WEST GROUP VIA INN PRIME OSAKA KYOBASHI, waar je geniet van een openbaar binnenbad (geen mineraalbron), een droogkuis/wasserijservice en nog veel meer. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een ontbijtbuffet (toeslag), een 24-uurs receptie en een lift
Een automaat, een bagageopslagruimte en een kluis bij de receptie
Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over de algehele staat van de accommodatie
Kamervoorzieningen
De 218 kamers zijn voorzien van leuke voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning, naast extra's zoals gratis wifi en geluiddichte muren.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 06.30 uur tot 10.00 uur: JPY 1.980 voor volwassenen en JPY 1.980 voor kinderen
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Minikoelkast
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Gemeenschappelijke microgolfoven
Kluisje bij het onthaal
Kluisjes
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Schoonmaakservice (dagelijks)
Spa
Openbaar binnenbad (geen mineralen)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Dun tapijt in de kamer
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Meer
Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
Ledverlichting op bepaalde plaatsen
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Donzen dekbed
Badkamer
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Shampoo
Tandenborstel en tandpasta (op verzoek)
Toiletpapier
Entertainment
Flatscreen-tv
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Minikoelkast
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Geluiddichte kamers
Laptopvriendelijke werkplek
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je een ontbijttarief hebt geboekt, krijg je alleen ontbijt voor gasten van 12 jaar en ouder. Er is geen ontbijt inbegrepen voor kinderen tot 12 jaar oud die de aanwezige bedden delen met hun ouder(s).
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Per geregistreerde volwassene kan één kind van 5 jaar of jonger gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer JPY 1980 voor volwassenen en JPY 1980 voor kinderen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten of per kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een beveiligingssysteem
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Bij bepaalde accommodaties mogen gasten met tatoeages de openbare baden ter plaatse niet gebruiken
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij JR WEST GROUP VIA INN PRIME OSAKA KYOBASHI?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij JR WEST GROUP VIA INN PRIME OSAKA KYOBASHI?
Vandaag, 13 okt. 2026, kost een verblijf bij JR WEST GROUP VIA INN PRIME OSAKA KYOBASHI van één nacht voor twee volwassenen op 1 nov. 2026 min. € 70, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij dit hotel zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij JR WEST GROUP VIA INN PRIME OSAKA KYOBASHI inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij JR WEST GROUP VIA INN PRIME OSAKA KYOBASHI uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat JR WEST GROUP VIA INN PRIME OSAKA KYOBASHI?
Dit hotel ligt in Kyobashi, op 15 minuten wandelen van Stadion Osaka-jō en Park van kasteel Osaka. Ook Kasteel van Osaka en Dotonbori liggen op 5 km afstand. Station Kyobashi ligt op maar 5 minuten wandelen en naar Station Osaka Business Park is het 7 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over JR WEST GROUP VIA INN PRIME OSAKA KYOBASHI
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
9,2
Voorzieningen
9,2
Personeel en service
9,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 261 van 367 beoordelingen
10 - Uitstekend
261
Gastenscore: 8 - Goed. 85 van 367 beoordelingen
8 - Goed
85
Gastenscore: 6 - Redelijk. 14 van 367 beoordelingen
6 - Redelijk
14
Gastenscore: 4 - Matig. 5 van 367 beoordelingen
4 - Matig
5
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 367 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Momoka
2 okt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
大浴場がとっても気持ちよく、快適でした!
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Ryoko
19 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
立地的に便利で、お部屋も清潔で、スタッフさんも親切だ感じが良く最高でした。
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
恵子
22 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
友人が来るといつもここを予約します。お風呂と美味しい朝食を喜ばれます。
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
2/10 – Verschrikkelijk
Yutaka
23 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
トラブルなく過ごせた。
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
YUTA
3 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
気持ちよく過ごす事が出来ました。
8 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
huaining
8 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
客房乾淨 員工友善 早餐不貴 交通方便 下次還會來住
10 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Toshitaka
12 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
利便性が良く、また大阪で宿泊がある時は利用したいと思います。
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
?
12 okt 2026
特になし
1 nacht verbleven in oktober 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
SEUNG MIN
20 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
오사카성홀과 매우 가깝고 교바시역과도 가까워서 콘서트 관람 여행에 최적이었습니다. 짐보관 시스템도 훌륭하고 체크인, 체크아웃이 자동화되어있어 편리합니다. 깨끗하고 친절해서 2박3일 즐겁게 지냈습니다. 아침식사도 정갈하고 맛있었어요. 재숙박 의사가 있습니다.
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
yoriko
28 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten