UE HOTEL
Fotogalerie voor UE HOTEL





Populaire voorzieningen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Beschikbare filters voor kamers
3 van 3 kamers weergeven
Alle foto's voor Residence Queen Studio laden

Residence Queen Studio
Alle foto's voor Family Guestroom laden

Family Guestroom
Alle foto's voor Residence Twin Studio laden

Residence Twin Studio
Misschien vind je dit ook leuk

Hotel Monterey Grasmere Osaka
Naniwa
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
- Ontbijt beschikbaar
9.0 van 10, Fantastisch, 1.861 beoordelingen
De prijs is € 85
1 mrt - 2 mrt
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

2-5-11 Sanno, Osaka, Osaka Prefecture, 0
In de buurt
Spa World7 min. wandelen - 0.7 km
Abeno Harukas10 min. wandelen - 0.9 km
Dierentuin Tennoji12 min. wandelen - 1.0 km
Tsutenkaku Tower13 min. wandelen - 1.2 km
Nipponbashi15 min. wandelen - 1.3 km
Lokaal vervoer
- Imaike Tram Stop - 5 min. wandelen
- Station Osaka-Abenobashi - 12 min. wandelen
- Osaka (ITM-Itami) - 33 min. rijden
Restaurants
- 鯛よし百番3 min. wandelen
- メイド居酒屋 カワイイ2 min. wandelen
- 西成あいりんホルモンセンター3 min. wandelen
- 西成ホルモン酒場 ToRi坊主2 min. wandelen
- 喫茶バロン3 min. wandelen
Over deze accommodatie
UE HOTEL
Gelijkaardige accommodaties

BESTIE - DOYANEN HOTELS
BESTIE - DOYANEN HOTELS
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Wasvoorzieningen
8.0 van 10, Zeer goed, 222 beoordelingen
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.

















