Rota 105

Accommodatieklasse: 2

Kies datums om prijzen te bekijken

De huidige prijs is € 58
12 okt - 13 okt

Populaire voorzieningen

Kameropties

Kamer

  • Max. aantal: 3

Kamer

  • Max. aantal: 3

Kamer

  • Max. aantal: 3

Kamer

  • Max. aantal: 9

Kamer

  • Max. aantal: 10

Kamer

  • Max. aantal: 8

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Rota 105 ligt in Kita, een wijk in Osaka. Kasteel van Osaka en Namba Grand Kagetsu-theater zijn culturele hoogtepunten. Als je nog meer populaire bezienswaardigheden in het gebied wilt bezoeken, ga dan naar Universal Studios Japan™ en Osaka Aquarium Kaiyukan. Ga naar Stadion Osaka-jō om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Legoland Discovery Center, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Osaka
Kaart
5-3-22 Tenjinbashi, Kita-ku, Osaka, Osaka Prefecture, 530-0041

In de buurt

  • Een levendige winkelpassage met veel borden en reclame.
    Winkelstraat Tenjimbashi-Suji
    1 min. wandelen - 0.2 km
  • Een traditionele houten boot met ingewikkelde houtsnijwerken en een rode romp, afgemeerd in een smalle steeg met traditionele Aziatische architectuur.
    Osaka Museum of Housing and Living
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Een openbaar plein met grote blauwe katbeeldjes en mensen die er rondlopen.
    Winkelcentrum Grand Front Osaka
    3 min. rijden - 1.6 km
  • Kids Plaza Osaka
    4 min. wandelen - 0.4 km
  • Umeda Arts Theater
    17 min. wandelen - 1.4 km

Lokaal vervoer

  • Station Tenmabashi - 4 min. rijden
  • Temma Station - 4 min. wandelen
  • Osaka (ITM-Itami) - 24 min. rijden

Restaurants

  • 大衆酒場 てんま
    1 min. wandelen
  • 玉一 本店
    1 min. wandelen
  • 大阪 満マル 天神橋5丁目店
    1 min. wandelen
  • ホルモン 肉五郎
    1 min. wandelen
  • ままや
    1 min. wandelen

Over deze accommodatie

Rota 105

  • Hotel vlak bij Kasteel van Osaka
  • Rota 105 bevindt zich vlak bij Winkelcentrum Osaka Station City en heeft veel te bieden.

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Veelgestelde vragen

Waar staat Rota 105?

Dit hotel ligt in Kita, op 2 km afstand van Winkelstraat Tenjimbashi-Suji, Winkelcentrum Osaka Station City en Winkelcentrum Grand Front Osaka. Ook Kasteel van Osaka en Dotonbori liggen op 5 km afstand. Temma Station ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Metrostation Tenjimbashisuji 6-chome is het 6 minuten wandelen.