HOTEL AARON Tsuten West bevindt zich in Naniwa, een wijk in Osaka, en ligt vlak bij een metrostation. Namba Grand Kagetsu-theater en Orix-theater zijn culturele hoogtepunten. Als je nog meer populaire bezienswaardigheden in het gebied wilt bezoeken, ga dan naar Osaka Aquarium Kaiyukan en Universal Studios Japan™. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Kyocera Dome Osaka of Yanmar Stadium Nagai. Bekijk onze reisgids voor Osaka
Metrostation Shin-Imamiya-Ekimae - 3 min. wandelen
Station Tennoji - 15 min. wandelen
Osaka (KIX-Internationale luchthaven Kansai) - 57 min. rijden
Restaurants
McDonald's
3 min. wandelen
ベジタブルスタンドFukumasa
2 min. wandelen
あっちち本舗 通天閣店
3 min. wandelen
ジャンボ釣船 つり吉
3 min. wandelen
つけ鴨うどん 鴨錦恵美須店
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
HOTEL AARON Tsuten West
Appartement vlak bij Spa World
HOTEL AARON Tsuten West ligt in de buurt van Tsutenkaku Tower en Nipponbashi en heeft veel te bieden. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een lift en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en zijn voorzien van leuke bijkomstigheden zoals laptopwerkplekken en airconditioning, naast faciliteiten zoals gratis wifi en aparte eetruimtes.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Aparte badkuipen en douches, toiletten met elektronische bidets en haardrogers
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi en kabelinternet
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (JPY 2.500 per dag)
Kitchenette
Elektrische waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Minikoelkast
Badkamer
Aparte badkuip en douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toilet met elektronisch bidet
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Entertainment
Lcd-tv van 2 inch met digitale zenders
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette in de omgeving
Werkplekken
Laptopvriendelijke werkplek
Klimaatregeling
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen katten en honden zijn welkom
1 huisdier in totaal
Toeslag: JPY 500 per huisdier per dag
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Huisdieren in specifieke kamers toegelaten
Voer- en drinkbakken
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Rookvrije accommodatie
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een dierentuin
Dicht bij een metrostation
Dicht bij een spa
Dicht bij een treinstation
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
22 units
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar, ophalen van sleutel
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je JPY 500 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal
Alleen bepaalde kamers. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor parking in de buurt: JPY 2500 per dag (op 50 meter afstand)
Toeslag voor huisdieren: JPY 500 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij HOTEL AARON Tsuten West?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van JPY 500 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoe laat kan ik bij HOTEL AARON Tsuten West inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij HOTEL AARON Tsuten West uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat HOTEL AARON Tsuten West?
Dit appartement ligt in Naniwa, op 5 minuten wandelen van Spa World, Tsutenkaku Tower en Nipponbashi. Ook Abeno Harukas en Kuromon Ichiba-markt liggen op 2 km afstand. Metrostation Shin-Imamiya-Ekimae en Station Dobutsuen-mae liggen op 5 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over HOTEL AARON Tsuten West
5,2
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
4,6
Netheid
7,0
Voorzieningen
4,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 5 beoordelingen
10 - Uitstekend
0
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 5 beoordelingen
8 - Goed
2
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 5 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 5 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 5 beoordelingen