Beleef een onvergetelijke tijd en geniet van onze gastvrijheid in dit comfortabele appartement in een rustige buurt van Oroklini, maar toch op slechts 800 m van het strand.
Dit charmante appartement met twee slaapkamers biedt een perfecte mix van comfort en gemak, wat zorgt voor een heerlijk verblijf voor elke reiziger.
Er is plaats voor maximaal 6 personen.
Een prachtig appartement met 2 slaapkamers in Oroklini, met een volledig uitgeruste keuken, een comfortabele woonkamer, een eigen balkon en airco in elke kamer. Een perfecte plek voor groepen tot 6 personen die op zoek zijn naar ontspanning en rust.
Zodra je het appartement binnenstapt, kom je in de woonruimte, die bestaat uit de keuken en de woonkamer. De keuken is volledig uitgerust met alle pannen en keukengerei die je nodig hebt om bijna elk gerecht te bereiden! In de woonkamer vind je een comfortabele bank, een tafeltje en een smart-tv: de perfecte plek om te ontspannen terwijl je van je favoriete programma geniet. In de woonkamer vind je een deur die naar je eigen balkon leidt.
Het appartement heeft ook 2 slaapkamers, beide met airconditioning. Ze hebben allebei een tweepersoonsbed en een kledingkast. De badkamer is voorzien van een douche, warm en koud water, een wastafel en een toilet.
Voorzieningen binnenshuis
- Airconditioning
- Gratis wifi
- TV
- Oven
- Koelkast
- Waterkoker
- Volledig uitgeruste keuken
- Wasmachine
- Strijkijzer en strijkplank
- Haardroger
- 2 tweepersoonsbedden
- Tweepersoonsslaapbank
- EHBO-doos
Buitenvoorzieningen
- Gratis parkeren op straat
- Gratis parkeren op het terrein
- Balkon
Deze accommodatie wordt vakkundig beheerd door STAY Short Let's namens de HOST (eigenaar). Onze missie is om uitstekende service te bieden en onze gasten een gevarieerd aanbod aan bijzondere accommodaties van onze huiseigenaren te presenteren. We streven ernaar je een naadloze en comfortabele ervaring te bieden, vanaf de eerste boeking tot het moment dat je de accommodatie verlaat.
Ons toegewijde team van professionele vastgoedbeheerders zet zich in om elke gast uitstekende klantenservice te bieden. We zijn er trots op dat we onze diensten op maat maken om aan de unieke behoeften van elke gast te voldoen, zodat je een onvergetelijk en plezierig VERBLIJF hebt.
ONTDEK EEN NIEUWE MANIER VAN VERBLIJVEN – We kijken er reikhalzend naar uit om je in onze accommodaties te verwelkomen.
GASTENREGISTRATIE & ONDERTEKENING VAN DE HUUROVEREENKOMST: Alle gasten moeten ons online registratieformulier invullen, de huurovereenkomst ondertekenen en een identiteitsbewijs laten zien. Dit is een vereiste die is vastgelegd in onze beheerovereenkomst met de eigenaar van de accommodatie. Het duurt maar 1 minuut om dit af te ronden. Onze gegevensverwerking voldoet aan de 7 principes van de AVG en je gegevens worden binnen 7 dagen na je vertrek uit ons systeem verwijderd.
DIT IS EEN ACCOMMODATIE OP ZELFVOORZIENING, we zijn geen Hotel. We zorgen alleen voor basisbenodigdheden en je bent zelf verantwoordelijk voor het aanvullen van voorraden en het kopen van alles wat je tijdens je verblijf nodig hebt. Eetbare producten (olie, zout, peper) en schoonmaakmiddelen worden niet verstrekt. We zorgen voor beddengoed en handdoeken op basis van het aantal mensen dat de accommodatie heeft geboekt.
GASTENPORTAAL VAN DE ACCOMMODATIE Binnen 24 uur na je boeking ontvang je de link naar het gastenportaal met alle belangrijke informatie over de accommodatie. We raden je ten zeerste aan om de accommodatie-app te gebruiken, zowel voor je aankomst als tijdens je verblijf, want daarin vind je belangrijke informatie zoals een routebeschrijving en het adres, parkeermogelijkheden, wifi-codes, faciliteiten, leuke activiteiten, enz. Voordat je tijdens je verblijf contact met ons opneemt met vragen, kijk dan eerst even of je het antwoord niet kunt vinden in onze gastenruimte – de kans is groot dat het antwoord daar staat!
EXTRA DIENSTEN & VERZOEKEN
• Als je reservering 10 nachten of langer duurt, kun je per gast gratis een extra set beddengoed en handdoeken aanvragen. Bij reserveringen van minder dan 10 nachten kun je ook beddengoed en handdoeken aanvragen, maar daar zijn extra kosten aan verbonden. Je kunt de levering binnen één dag verwachten. Let op: om deze spullen te ontvangen, moet je ze aanvragen bij ons personeel of via het gastengedeelte. Je bent zelf verantwoordelijk voor het verschonen van het beddengoed wanneer dat nodig is.
• Extra schoonmaakdiensten, inclusief dagelijkse schoonmaak, zijn op verzoek beschikbaar tegen een extra vergoeding.
• Voor onze kleine gasten kunnen we babybedjes en kinderstoelen regelen. Alleen op aanvraag en tegen een toeslag van € 30 per verblijf voor een babybedje en € 10 per verblijf voor een kinderstoel
• Vervoer van en naar de luchthaven is op aanvraag en tegen extra kosten beschikbaar.
OVER DE SMART-TV ZONDER ZENDERS: Onze accommodatie heeft een smart-tv, maar er zijn geen satellietzenders. Je kunt echter gerust op internet surfen, YouTube kijken of inloggen op je Netflix-account.
OVER KAARTEN: Bij het inchecken krijg je een energiebesparingskaart die aan je sleutel hangt. Vergeet niet deze uit de kaarthouder te halen als je het appartement verlaat.
VOOR SLEUTELS: Bij het inchecken krijg je SLECHTS ÉÉN sleutel van het appartement. We vragen je deze in het sleutelkastje te bewaren wanneer je weggaat, om te voorkomen dat hij kwijtraakt en zodat hij voor alle leden van je groep toegankelijk blijft.
ELEKTRICITEIT
BELANGRIJK - Mededeling over energie-efficiëntie en duurzaamheid:
We zetten ons in om efficiënt energiegebruik in onze gemeenschap te bevorderen, om duurzaamheid te ondersteunen en je een comfortabel verblijf te bieden. Houd rekening met de volgende limieten voor elektriciteitsverbruik:
* Studio of appartement met 1 slaapkamer: 130 KWH per week, met een dagelijkse limiet van 18,5 KWH.
* Appartement met 2 slaapkamers of villa zonder zwembad: 150 kWh per week, met een dagelijkse limiet van 21,4 kWh.
* Appartement met 3 slaapkamers of villa zonder zwembad: 170 kWh per week, met een dagelijkse limiet van 24,2 kWh.
* Villa met 2 slaapkamers en zwembad: 220 kWh per week, met een dagelijkse limiet van 31,4 kWh.
* Villa met 3 slaapkamers en zwembad: 250 kWh per week, met een dagelijkse limiet van 35,7 kWh.
Als je verbruik deze limieten overschrijdt, wordt er dagelijks een toeslag van 0,36 EUR per extra KWH in rekening gebracht. Dit beleid zorgt voor een eerlijk energieverbruik en stimuleert bewust verbruik, wat zowel het milieu als je portemonnee ten goede komt.
Bedankt voor je medewerking aan een duurzame gemeenschap!
dit appartement ligt in Oroklini. Reizigers die op zoek zijn naar een activiteit kunnen terecht bij Jachthaven van Larnaca. Ga naar Strand van Finikoudes en Mackenzie Beach als je liever de natuur intrekt. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Antonis Papadopoulos-stadion of Larnaca Tennisclub. Bekijk onze reisgids voor Oroklini
Larnaca (LCA-Internationale luchthaven Larnaca) - 18 min. rijden
Restaurants
Caffè Nero
8 min. wandelen
Corfu Tavern
4 min. rijden
Alki Fc Sport Grill Bar
6 min. rijden
Lithos Bar & Grill
6 min. rijden
Larnaca CTO Beach
4 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij STAY Chrisoula Beach Garden?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij STAY Chrisoula Beach Garden inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij STAY Chrisoula Beach Garden uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat STAY Chrisoula Beach Garden?
Dit appartement in Oroklini ligt op 10 km afstand van Haven van Larnaca, Theofilos Georgiadis Park en Promenade van Finikoudes. Ook Europaplein en Jachthaven van Larnaca liggen op 10 km afstand.