Dit appartement heeft niet alleen een buitenzwembad, maar ook een droogkuis/wasserijservice en een wasserij. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Je vindt er ook een 24-uurs receptie. Elk appartement biedt gratis wifi en kabelinternet, een smart-tv met digitale zenders, een keuken en een koffie/theemaker. Netflix, een douche en een strijkplank/strijkijzer zijn enkele van de overige voorzieningen.
The Irlo heeft 410 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een strijkplank/strijkijzer. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben keukens. Elke badkamer is voorzien van een douche.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van kabelinternet en wifi (snelheid: 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen)). Elke smart-tv van 55 inch heeft premium digitale zenders en Netflix.
Recreatieve voorzieningen van dit appartement bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Buitenzwembad
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi en kabelinternet
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen en parkeerplaatsen voor personenbussen beschikbaar
Gezinsvriendelijk
Kinderspeelgoed
Speelplaats
Traphek
Keuken
Koffiezetapparaat/waterkoker
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Woonruimtes
Eettafel
Entertainment
Hulu
Netflix
Smart-tv van 55 inch met premium digitale zenders
Streamingdiensten
Wasvoorzieningen
Droogkuis/wasserijservice
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen katten en honden zijn welkom
Tot 18 kg per huisdier
Huisdieren verblijven gratis
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Borgsom: USD 78 per verblijf
Losloopgebied
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Uitcheckinstructies
De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
Persoonlijke voorwerpen verwijderen
De lichten uitdoen en de sleutels teruggeven
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
2 in totaal (tot 18 kg per huisdier)
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Er is een hondenlosloopzone beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Schoonmaakkosten: USD 56 per accommodatie, per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Borgsom voor huisdieren: USD 78 per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een beveiligingssysteem, raambeveiliging en buitenverlichting
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
The Irlo Apartment
The Irlo Kissimmee
The Irlo Apartment Kissimmee
Over deze buurt
The Irlo ligt in de uitgaansbuurt en naast een golfbaan in Kissimmee. Mystic Dunes Golf Club en ChampionsGate Golf Club zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je zin hebt om te shoppen, ga dan naar Oude stad en Orlando Vineland Premium Outlets. Ga naar ESPN Wide World of Sports om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Walt Disney World® Resort, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Kissimmee
5565 W Irlo Bronson Memorial Hwy, 356, Kissimmee, FL, 34746
In de buurt
Oude stad
10 min. wandelen - 0.9 km
Fun Spot America
10 min. wandelen - 0.9 km
Falcon's Fire Golf Club
3 min. rijden - 1.7 km
Wizardz Magic Theater
7 min. wandelen - 0.7 km
Museum of Military History
2 min. rijden - 1.7 km
Lokaal vervoer
Station Poinciana - 16 min. rijden
Brightline Orlando Station - 23 min. rijden
Kissimmee, Florida (ISM-Kissimmee Gateway) - 18 min. rijden
Restaurants
McDonald's
10 min. wandelen
Food Trucks Heaven
13 min. wandelen
Burger King
12 min. wandelen
Cracker Barrel
13 min. wandelen
Checkers
13 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beschikt The Irlo over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij The Irlo?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 18 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een borgsom van USD 78 per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij The Irlo inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij The Irlo uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat The Irlo?
Dit sportieve appartement in Kissimmee ligt op 2 km afstand van Fun Spot America en Oude stad. Ook Falcon's Fire Golf Club en Lake Cecile liggen op 5 km afstand.
Beoordelingen over The Irlo
Beoordelingen
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 6 van 21 beoordelingen
10 - Uitstekend
6
Gastenscore: 8 - Goed. 4 van 21 beoordelingen
8 - Goed
4
Gastenscore: 6 - Redelijk. 8 van 21 beoordelingen
6 - Redelijk
8
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 21 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 21 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
7,0
Netheid
7,2
Voorzieningen
7,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
8/10 – Goed
Craig
4 feb 2026
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
good location
Craig
6 nachten verbleven in januari 2026
6/10 – Redelijk
Kevin
21 dec 2025
Kevin
4 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Tagore Gowtham
15 nov 2025
Tagore Gowtham
4 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Selena
19 aug 2025
Positief: Netheid
Selena
4 nachten verbleven in juli 2025
6/10 – Redelijk
Sabine
7 aug 2025
Negatief: Netheid
Despite the extra cleaning fee, there were a lot of long dark hairs in the shower and on the bathroom floor. The construction workers walked through the pool area.
Sabine
1 nacht verbleven in juli 2025
6/10 – Redelijk
Dilsia Suset
Reisde met familie en kleine kinderen
30 jul 2025
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Está muy bien si lo que deseas es algo económico, tiene comodidad y cocina es lo que más me gustó ya que mi bolsillo no sufre tanto. Tranquilo aunque vi que hay personas q viven allí por lo q no me sentí del todo cómoda me dio un poco de inseguridad pero bueno pasas bien los días y nadie está en nada y todo bien
La limpieza es más o menos por lo menos la del piso ya que tuve que limpiar ese día de entrada porque cuando mi niño anduvo sin zapatos y fue a subir a la cama literal su pies eran negros muy asqueroso y no te limpian en ningún momento la tarifa de limpieza q te cobran cuando llegas no se para que conclusión si está bien par unos días si buscas economía y no eres tan esquicito en detalles
Dilsia Suset
4 nachten verbleven in juli 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Ed
Reisde met partner
23 jul 2025
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I am going to get straight to the point with this review… this hotel does not have ANY rooms that have a sink IN the bathroom. There is a sink located in the small kitchen area that they want you to use as both a kitchen sink and a bathroom sink. Meaning… I’ll brush my teeth, wash my hands after going #2, wash the dishes all in the same sink. That is unhygienic. We arrived to the hotel around 2am. Less than 30 minutes after check-in, I was at the front desk advising them that I would only be staying the night (out of my 4). I asked them to note the reason being due to the lack of bathroom sink and how unsanitary that was.
When we went to check-out, the day manager (tall, blond, white man) started to argue with me, stating they provide a sink in every room and a second sink in the bathroom is not needed. He refused to refund me for the remaining nights all because he did not see anything unsanitary about not having a bathroom sink.
Ed
4 nachten verbleven in juli 2025
6/10 – Redelijk
Linda
Reisde met familie
21 jul 2025
Negatief: Comfort kamer
Grade D
The description indicated this was an apartment suite. It was a hotel room with a tiny kitchen, a tiny bathroom (with no sink and no place to hang towels), miniscule bedside tables, an armoire but no dresser. We had to brush out teeth and shave in the kitchen sink. There were no trash cans in the room....we asked the front desk three times for a trash can....they finally brought something (not really a trash can)...we went out and purchased our own. One of the two small lamps was broken...they did fix that. One of the two elevators was out of order for half our stay. There is a laundry facility -- $3.75 per wash and per dry. The television service had no "live" t.v., so we couldn't watch the news. We were extremely disappointed.
Linda
6 nachten verbleven in juli 2025
6/10 – Redelijk
RAMON
Reisde met familie
14 jul 2025
Negatief: Netheid, comfort kamer
Regret
I paid my hotel prepaid a month ago and when I get there they charge me for cleaning due to the fact that I did it through hotel.com/expedia that's all baloney cuz I paid the full amount before I even got there and too much ants in the bedroom and the floor was kind of dirty I asked him to clean my room they never came they came two days later I told him forget about it
RAMON
4 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Pedro
14 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Satisfecho con el buen servicio recibido. Me atendió Juan Camilo.
Pedro
4 nachten verbleven in juli 2025
6/10 – Redelijk
maureen
13 jul 2025
The room was nice… however there was an unexpected cleaning fee. The property owners waived the fee which was nice but it took a while for them to do so. It seemed a bit sketchy and we felt a bit unsafe at the property… the police were there when we were checking in for an incident that was undisclosed to us
maureen
1 nacht verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
10 jul 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Good luck with neighbors!
Great budget stay as we didnt stay in room other than just to sleep. This place would be a lot better if it wasnt for other loud and obnoxious guests. People think they can do and get away with whatever they want these days and it really brings down the overall environment. Overall not bad but would only stay here again as last resort as rooms were really nice and kitchenette was a great perk!
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in juli 2025
6/10 – Redelijk
Diana, Rockwall
10 jul 2025
Positief: Netheid
The rooms are remodeled and cute. It is a budget friendly hotel for those looking not to break the bank. The area is very big and the pool is a nice size. The only problem with that hotel and many of the other ones in the area is that people live in those hotels and that makes it a little sketchy
Diana
2 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
April
Reisde met familie en kleine kinderen
30 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great vacation stay, close to many food options and attractions. Staff were friendly and getting essential items was easy
April
4 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Marc
Reisde met partner
26 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I liked that the property included a mini ish kitchen inside the rooms , felt like me and my girl were capable of cooking , didn’t like that the bathroom sink would technically be the kitchen sink but we made it work , not a big deal ! Pool was awesome and the overall stay felt safe and great!!
Marc
9 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Elaine
Reisde met partner
23 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything was great!
Elaine
4 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Ninoshka
Reisde met huisdieren
19 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
Excellent customer service, everything clean, no complain at all!!!
Ninoshka
4 nachten verbleven in juni 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Martha
Reisde met partner
15 jun 2025
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
No handicap friendly, no security bars in the shower, no bath sits for handicap, floor totally dirty, no bathtub accessories to put the soap or shampoo and conditioner inside the bathroom, you have to put the soap on the floor taking the risk of stepping on it and fall. This place a total disaster and dirty most of all very unsecured for people with disabilities. I had a lot of stress for the safety of my handicap husband. Our trip was an emergency one. A loved one passed away and we needed to be there for family support. We asked the sheets to be changed, the remote control for the TV disappeared. I called 3 times and nobody came to bring another remote control for the TV. Terrible, terrible experience. Will never go there again nor recommend it for nobody.