Gehele woning

Amazing 4 Bedrooms Home With Pool Close to Disney

2.0-sterrenaccommodatie

Fotogalerie voor Amazing 4 Bedrooms Home With Pool Close to Disney

Een vogelperspectief van een resort met meerdere zwembaden, een parkeerplaats en woongebouwen.
Huis | 4 slaapkamers
Een moderne keuken met witte kastjes, roestvrijstalen apparatuur, een groot eiland met barkrukken, hanglampen en decoratieve wanddecoraties.
Een moderne woonkamer met een flatscreen televisie, comfortabele zitplaatsen, een decoratieve plant en een groot raam met gordijnen.
Een moderne keuken met een centraal eiland, een eetgedeelte met een houten tafel en stoelen, en uitzicht op de omgeving door grote ramen.

Gehele woning

4 slaapkamers3 badkamersMax. aantal: 10177 m²

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Amazing 4 Bedrooms Home With Pool Close to Disney

  • Vakantiehuis vlak bij ChampionsGate Golf Club
  • Amazing 4 Bedrooms Home With Pool Close to Disney biedt onder andere een tuin.
  • Andere voordelen zijn:
  • Een zwembad
  • Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
  • (kleer)kasten en broodroosters

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Zwembad

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplaatsen op straat beschikbaar

Eten en drinken

  • Broodrooster

Slaapkamers

  • 4 slaapkamers

Badkamer

  • 3 privébadkamers

Buiten

  • Tuin

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 7 units
  • Tuin

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 25

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie 88-0825714
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Een verplichte toeslag voor het schoonmaken is bij het huurtarief van deze accommodatie inbegrepen

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Four Corners. ChampionsGate Golf Club en Reunion Resort Golf Course zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je zin hebt om te shoppen, ga dan naar Oude stad en Disney Springs™. Disney's Animal Kingdom® Theme Park en Disney's Hollywood Studios® mag je zeker niet missen. Bekijk onze reisgids voor Davenport
Meer vakantiehuizen in Orlando
Kaart
Davenport, FL

In de buurt

  • ChampionsGate Golf Club
    4 min. rijden - 3.7 km
  • Highland Reserve Golf Club
    4 min. rijden - 5.1 km
  • Northeast Regional Park
    5 min. rijden - 7.5 km
  • Posner Village
    5 min. rijden - 7.9 km
  • Four Corners FC
    6 min. rijden - 8.5 km

Lokaal vervoer

  • Kissimmee Station - 27 min. rijden
  • Kissimmee, Florida (ISM-Kissimmee Gateway) - 40 min. rijden

Restaurants

  • McDonald's
    6 min. rijden
  • McDonald's
    6 min. rijden
  • Twistee Treat Berry Town
    6 min. rijden
  • Chick-Fil-A
    3 min. rijden
  • Love's Travel Stop
    6 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Amazing 4 Bedrooms Home With Pool Close to Disney over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Amazing 4 Bedrooms Home With Pool Close to Disney?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Amazing 4 Bedrooms Home With Pool Close to Disney inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.

Tot hoe laat kan ik bij Amazing 4 Bedrooms Home With Pool Close to Disney uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Amazing 4 Bedrooms Home With Pool Close to Disney?

Dit vakantiehuis in Four Corners ligt op 3,7 km van ChampionsGate Golf Club en op 10 km afstand van Reunion Resort Golf Course en Highland Reserve Golf Club. Ook Posner Village en USA Water Ski & Wake Sports Foundation Hall of Fame Museum liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen over Amazing 4 Bedrooms Home With Pool Close to Disney