Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
5BR Town Home in Festival
Dit rookvrije vakantiehuis heeft niet alleen een buitenzwembad, maar ook een fitnesscentrum en een bar/lounge. Parkeren is gratis. Je vindt er ook barbecues. Dit vakantiehuis heeft 5 slaapkamers en beschikt over gratis wifi en gratis kabelinternet. Geniet van een privézwembad en standaard voorzieningen zoals de keuken met een kookplaat en vaatwasser.
Elke kamer met airconditioning in dit vakantiehuis is voorzien van een privézwembad en wasmachines/drogers. Elke kamer heeft een terras. De keukens beschikken onder meer over een kookplaat en een vaatwasser.
Gratis gratis wifi en kabelinternet voor gasten. Elke flatscreentelevisie heeft een dvd-speler.
Recreatieve voorzieningen van dit vakantiehuis bestaan onder andere uit een buitenzwembad en fitnessfaciliteiten.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Buitenzwembad
Privézwembad
Internet
Beschikbaar in de woning: gratis wifi en kabelinternet
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Kookplaat
Eetopties
Een bar/lounge
Slaapkamers
5 slaapkamers
Badkamer
4 badkamers
Entertainment
Dvd-speler
Flatscreen-tv
Buiten
Barbecue
Patio
Wasvoorzieningen
Wasmachine/droogkast
Werkplekken
Bureau
Comfort
Airconditioning
Plafondventilator
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Uitgelichte locatiekenmerken
Naast een golfbaan
Dingen om te doen
Sportschool
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail met incheckinstructies.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Voor deze accommodatie dien je binnen 72 uur na het boeken aanvullende voorwaarden en bepalingen te lezen en ondertekenen.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
5br Town In Festival Davenport
5BR Town Home in Festival Davenport
5BR Town Home in Festival Private vacation home
5BR Town Home in Festival Private vacation home Davenport
Over deze buurt
dit vakantiehuis bevindt zich in Festival, een wijk in Four Corners, en ligt naast een golfbaan. ChampionsGate Golf Club en Reunion Resort Golf Course zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je zin hebt om te shoppen, ga dan naar Oude stad en Disney Springs™. Walt Disney World® Resort en Disney's Hollywood Studios® mag je zeker niet missen. Bekijk onze reisgids voor Davenport
USA Water Ski & Wake Sports Foundation Hall of Fame Museum
3 min. rijden - 4.4 km
ChampionsGate Golf Club
4 min. rijden - 3.1 km
Jack Nicklaus Course
4 min. rijden - 5.7 km
Reunion Resort Golf Course
6 min. rijden - 6.3 km
Lokaal vervoer
Kissimmee Station - 28 min. rijden
Kissimmee, Florida (ISM-Kissimmee Gateway) - 30 min. rijden
Restaurants
Starbucks
10 min. rijden
McDonald's
8 min. rijden
Love's Travel Stop
8 min. rijden
Circle K
6 min. rijden
McDonald's
4 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beschikt 5BR Town Home in Festival over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij 5BR Town Home in Festival inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij 5BR Town Home in Festival uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat 5BR Town Home in Festival?
Dit sportieve vakantiehuis ligt in Festival, op 3,4 km van ChampionsGate Golf Club en op 10 km afstand van USA Water Ski & Wake Sports Foundation Hall of Fame Museum en Posner Village. Ook Reunion Resort Golf Course en Providence Golf Club liggen op 15 km afstand.