Hotels met zwembad in Oplinter

    calendar shield illustration

    Verander van gedachten

    Boek hotels met gratis annulering
    deals illustration

    Trakteer jezelf

    Meld je aan en bespaar 10% of meer op duizenden hotels
    bed illustration

    Wees kieskeurig

    Zoek in bijna een miljoen accommodaties wereldwijd

Controleer de beschikbaarheid van Hotels met zwembad in Oplinter

Dit weekend
Volgend weekend

Populaire Hotels met zwembad in Oplinter

Martin's Louvain-la-Neuve

4.0-sterrenaccommodatie
8.6 van 10, Uitstekend, (281)
'Mooi nieuw hotel met zwembad en Spa! Ik miste wel de mogelijkheid om in de avond iets te eten te kunnen kopen! Als het restaurant dicht is kan je niets kopen aan eten en drinken!'
De prijs is € 86
inclusief belastingen en toeslagen
6 aug - 7 aug
Martin's Louvain-la-Neuve

Martin's All Suites

4.0-sterrenaccommodatie
8.8 van 10, Uitstekend, (167)
'- Zeer proper en moderne kamer met goede hoofdkussens en ruime douche - Verzorgd en uitgebreid ontbijtbuffet. Roereieren mochten zeker wat langer gebakken zijn. - Jammer dat je moet bijbetalen voor de wellness/fitness/zwembad. - Uitstekende ligging, veel horeca in de buurt. Parking van het hotel is wel duur (20 €/dag), beter parkeren buiten het centrum (gratis).'
De prijs is € 102
inclusief belastingen en toeslagen
5 aug - 6 aug
Martin's All Suites

Novotel Wavre Brussels East Hotel

3.0-sterrenaccommodatie
8.4 van 10, Zeer goed, (313)
'Goede service , netjes en makkelijk bereikbaar , 5 minuten van Walibi '
De prijs is € 112
inclusief belastingen en toeslagen
20 aug - 21 aug
Novotel Wavre Brussels East Hotel

Kamerijck Bed & Breakfast

9.0 van 10, Fantastisch, (15)
'Alles prima ! Lekker ontbijt. Vriendelijke gastvrouw. '
De prijs is € 132
inclusief belastingen en toeslagen
1 aug - 2 aug
Kamerijck Bed & Breakfast

Hof Van Stayen

3.0-sterrenaccommodatie
8.4 van 10, Zeer goed, (6)
'Prachtig hotel, goed ontbijt. '
De prijs is € 127
inclusief belastingen en toeslagen
1 aug - 2 aug
Hof Van Stayen

Wellness B&B De Zevenslaper

4.0-sterrenaccommodatie
9.6 van 10, Uitzonderlijk, (67)
'Leuke accomodatie, zeer vriendelijke gastvrouw, goed ontbijt.'
De prijs is € 114
inclusief belastingen en toeslagen
3 aug - 4 aug
Wellness B&B De Zevenslaper

Hotel De Pits

3.0-sterrenaccommodatie
8.8 van 10, Uitstekend, (188)
'Fijn hotel en lekker eten.'
De prijs is € 114
inclusief belastingen en toeslagen
1 aug - 2 aug
Hotel De Pits

Art Of Dreams

4.0-sterrenaccommodatie
10.0 van 10, Uitzonderlijk, (27)
'Fantastisch verblijf met een heerlijk ontbijt. (Verschillende types brood, cornflakes, beleg zowel zoet als hartig, ook keuze voor eitjes en zelfs pannenkoeken.) Zeer gezellige plek met zwembad, jacuzzi en sauna. Alles heel goed verzorgd. '
De prijs is € 150
inclusief belastingen en toeslagen
4 aug - 5 aug
Art Of Dreams

Parkhoeve

9.6 van 10, Uitzonderlijk, (4)
'A lovely stay with my family at a lovely place. The owners were very friendly and helpful.. Would definitely go back. '
De prijs is € 168
inclusief belastingen en toeslagen
4 aug - 5 aug
Parkhoeve
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.

De beste hotelbeoordelingen voor Oplinter

Veelgestelde vragen

Welke accommodaties in Oplinter hebben een zwembad?
Martin's Louvain-la-Neuve: Dit hotel ligt in de buurt van Walibi Belgium. Je kunt hier genieten van een volledig uitgeruste spa, een binnenzwembad en een healthclub. Ibis budget Leuven Centrum: Dit hotel ligt in de buurt van Walibi Belgium. Je geniet hier van een volledig uitgeruste spa, een binnenzwembad en een sauna. Pentahotel Leuven: Je kunt hier genieten van 2 restaurants, een binnenzwembad en een volledig uitgeruste spa. Martin's Klooster: Dit hotel ligt op 11 minuten lopen van Walibi Belgium. Je geniet hier van een snackbar/deli, een seizoensgebonden buitenzwembad en gratis parkeerplaatsen.
Wat valt er in Oplinter te zien en te doen?
Zet plekken zoals Tuinen van Hoegaarden en Fun Oase op je to-dolijstje. Vergeet niet om tijdens je vakantie langs te gaan bij Provinciedomein Het Vinne Zoutleeuw, Brouwerij Wilderen en Abdij van Sint-Truiden.
Wat is de beste periode om een hotel met zwembad te boeken in Oplinter?
Rekening houden met het weer in Oplinter is belangrijk voor het plannen van je reis, vooral als je aan het zwembad wilt liggen. De warmste maanden zijn gewoonlijk juli en augustus, met een gemiddelde temperatuur van 17 °C. De koudste maanden zijn januari en februari, met een gemiddelde temperatuur van 4 °C De gemiddelde jaarlijkse neerslag in Oplinter is 869 mm.