Geniet van een casino, een wasserij en een bar bij Holiday Inn Ontario by IHG. Voor gasten die hun geluk willen beproeven, heeft dit hotel 5 gokautomaten.
Geniet van een bubbelbad om tot rust te komen. Ga vooral lekker eten bij Country Kitchen, het gezinsrestaurant ter plaatse. Naast een 24-uurs fitnesscentrum en een 24-uurs businesscentrum, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een seizoensgebonden buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Gratis parkeerplaatsen
Een à la carte ontbijt (toeslag), een kluis bij de receptie en geldautomaat/bankservice
2 vergaderruimtes, een feestzaal en tuinmeubelen
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het restaurant, het ontbijt en het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
De 98 kamers bieden leuke voordelen zoals airconditioning, naast extra's zoals gratis wifi en gratis kranten. Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over de netheid en het algehele comfort van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met bad/douchecombinaties en gratis toiletartikelen
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 21
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je een tarief inclusief ontbijt hebt geboekt, krijg je ontbijt voor maximum 2 volwassenen die een kamer delen. Voor extra gasten is ontbijt verkrijgbaar tegen een toeslag.
Als je een tarief inclusief diner hebt geboekt, krijg je diner voor maximum 2 volwassenen die een kamer delen. Er geldt een dinertoeslag voor extra gasten.
Renovaties en sluitingen
De volgende voorzieningen zijn niet beschikbaar van 27 juni 2026 tot 10 juli 2026 (datums kunnen wijzigen):
Zwembad
De volgende voorzieningen zijn elk jaar tijdens bepaalde seizoenen gesloten, en wel van 15 september tot 15 mei:
Het zwembad
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je USD 20 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
2 in totaal (tot 27 kg per huisdier)
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Alleen bepaalde kamers, beperkingen van toepassing. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Er is een hondenlosloopzone beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Per geregistreerde volwassene kunnen er 2 kinderen van 18 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Servicetoeslag: 0.57 procent
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor à la carte ontbijt: ongeveer USD 10.00 per persoon
Toeslag voor huisdieren: USD 20 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
Alleen boekingen van niet-lokale gasten worden geaccepteerd. Inchecken is niet toegestaan voor personen die op 80 km van de accommodatie wonen.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
De accommodatie bevestigt dat ze de schoonmaak- en desinfectiemaatregelen van Commitment to Clean (Choice) hanteert.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van 17 april tot 30 september
Het zwembad is toegankelijk van 10.00 uur tot 22.00 uur
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Veelgestelde vragen
Beschikt Holiday Inn Ontario by IHG over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad. Het zwembad is van 10.00 uur tot 22.00 uur geopend.
Het zwembad is ieder jaar seizoensgebonden gesloten van 15 september tot 15 mei. Het zwembad is niet beschikbaar van 27 juni 2026 tot 10 juli 2026 (datums kunnen wijzigen).
Hoeveel kost een verblijf bij Holiday Inn Ontario by IHG?
Vandaag, 9 jul. 2026, kost een verblijf bij Holiday Inn Ontario by IHG van één nacht voor twee volwassenen op 19 jul. 2026 min. € 152, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Holiday Inn Ontario by IHG?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden met een gewicht van maximum 27 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van USD 20 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Holiday Inn Ontario by IHG inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday Inn Ontario by IHG uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday Inn Ontario by IHG?
Dit hotel in Ontario ligt op 3,5 km van Beck-Kiwanis Park.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Holiday Inn Ontario by IHG
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
8,4
Voorzieningen
9,4
Personeel en service
8,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 340 van 533 beoordelingen
10 - Uitstekend
340
Gastenscore: 8 - Goed. 129 van 533 beoordelingen
8 - Goed
129
Gastenscore: 6 - Redelijk. 39 van 533 beoordelingen
6 - Redelijk
39
Gastenscore: 4 - Matig. 14 van 533 beoordelingen
4 - Matig
14
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 11 van 533 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
11
Beoordelingen
Geverifieerd
8/10 – Goed
sammy
5 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
On-site restaurant was very convenient for breakfast and dinner. Nice fitness room. Very convenient location.
sammy
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mikaela
14 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I stayed for a couple days for work and it was great!
Mikaela
6 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Krista
11 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very clean and comfortable rooms
Krista
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Colleen
30 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff was incredible.
Colleen
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Lonnie
12 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean room
Friendly staff
Quick check in
Lonnie
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Thomas
8 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice place
Thomas
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jessi J.
8 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This was an awesome stay! The pool was great! The hot tub was awesome! The staff was amazing! Every single person was helpful, friendly, and welcoming! I will definitely be back!
Jessi J.
3 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jack L
2 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff was amazing. Extremely kind, friendly and helpful! I definitely recommend!
Jack L
4 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Eileen
22 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great hotel for pets
Eileen
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Patrick
23 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good
Patrick
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jacque
31 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean room! Front desk ladies were phenomenal and went above and beyond. Only downside: the walls were super thin so the ball team woke us Up when they came in late banging around like crazy.
Jacque
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kelly
12 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff was incredibly friendly and helpful. Room was very clean and comfortable.
Kelly
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Angela
23 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great for pets
Angela
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Bibiana
16 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Exactly to my liking. The beds and pillows were perfect to resting after a long journey.
Bibiana
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Marne
8 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean room, friendly staff. Excellent restaurant attached to hotel for breakfast
Marne
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Michael
11 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
All the staff were friendly and had a great attitude and smiles on their faces.
Michael
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Katherine
27 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was fine for an overnight while travelling.
Katherine
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Darrin
3 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great friendly people!
Darrin
1 nacht verbleven in februari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Kathleen
10 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff is always friendly & helpful. Having a restaurant and bar makes it easy to relax and not have to leave the property. Pet rooms are especially nice with a patio door to take your pet out without walking down a hall.
Kathleen
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Roy
2 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Clean room great staff restaurant onsite
Roy
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Rey And Jessica
9 feb 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Very clean excellent staff
Rey And Jessica
1 nacht verbleven in februari 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
Kyle
10 apr 2026
Yes
Kyle
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Claudia
28 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We didn’t do breakfast that was not included …you have to go to restaurant next door.
Claudia
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Donavan
7 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Remodeled rooms are as great as the staff. Didn't use the pool or bar.
Donavan
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
shane
22 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen