Geheel appartement
Apartment Ivo with 1 bedroom, in Omisalj
Dit appartement in Omišalj is voorzien van een keuken en een balkon
Fotogalerie voor Apartment Ivo with 1 bedroom, in Omisalj





Geheel appartement
1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 232 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Cozy holiday home SEAFRONT II
Cozy holiday home SEAFRONT II
- Keuken
- Wasmachine
- Gratis wifi
- Airconditioning
9.8 van 10, Uitzonderlijk, 14 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Optionele extra's
- Servicetoeslag: EUR 10.36 per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie DK38123947
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Apartment
One Bedroom Apartment Ivo
Ivo With 1 Bedroom, In Omisalj
Apartment Ivo with 1 bedroom, in Omisalj Omisalj
Apartment Ivo with 1 bedroom, in Omisalj Apartment
Apartment Ivo with 1 bedroom, in Omisalj Apartment Omisalj
57429
Over deze buurt

Omišalj, Primorsko-goranska županija



