Vakantie geluksloggia: Het gezellige, comfortabel ingerichte appartement Glücksloggia heeft een grote loggia, op het zuiden en een panoramisch uitzicht op het omliggende landschap. In ons appartement hechten we veel belang aan een stijlvolle en gezellige sfeer. Het is ingericht met veel aandacht voor detail en volgens het seizoen. Het appartement van 60 m² ligt op de 1e verdieping en biedt plaats aan maximaal 2 volwassenen + 1 kinderen (tot 3 jaar). Het appartement bestaat uit: - Slaapkamer 1 met 1x tweepersoonsbed met inloopkast - 1 extra bedden indien nodig - gedeelde woonkamer met eethoek - kinderstoel naar wens - bank - TV met satellietprogramma's - ligstoelen op de loggia Toegang tot de tuin na lange tijd Ontspannende dag met een glas wijn. Uitgeruste keuken: elektrisch fornuis met keramische kookplaat en een oven, vaatwasser, magnetron, koffiezetapparaat, broodrooster, koelkast, schalen en potten etc. U vindt er alles om uw geliefde te verwennen met culinaire hoogstandjes. De ruime badkamer heeft een douche en een toilet. Natuurlijk bieden wij beddengoed, hand- en douchedoeken, haardrogers en theedoeken. Internet - Gratis WiFi De overdekte loggia is perfect voor het hele gezin, zowel voor ontbijt / lunch of een gezellig diner of gewoon genieten van de zon. Uw appartement is uitgerust met ligstoelen, balkonmeubels en biedt ruimte om te ontspannen. Onze parkachtige tuin staat tot uw beschikking met ligstoelen en een barbecue. U vindt de parkeerplaats voor uw auto direct bij het huis.
We verwelkomen onze gasten in ons vakantiehuis aan de rand van het bos in het hart van Frankisch Zwitserland. Wij bieden twee vakantieappartementen voor maximaal 4 of 6 personen: vakantiehuis feel-good oase: OG ruimte tot 6 personen + 2 kinderen (tot 3 jaar) - 2 slaapkamers, badkamer, keuken, balkon, woonkamer - gratis WiFi - pure ontspanning in de parkachtige tuin + 1 kind - 1 slaapkamer, badkamer, keuken, terras, woonkamer, eethoek - gratis WiFi - pure ontspanning in de parkachtige tuin Badkamer, keuken, terras, woonkamer, eethoek - gratis WiFi - pure ontspanning in de parkachtige tuin Wasmachine en droger tegen een kleine vergoeding op het terrein - broodjesservice - insider tips voor recreatieve activiteiten, vooral gewaardeerd door onze vaste gasten De familiale sfeer en de rustige locatie aan de rand van Herzogwind - wandelpaden, bos, weiden, klimrotsen, de Trubach en een bron zijn niet ver van ons. We hebben parkeerplaatsen voor uw voertuig direct op ons terrein direct bij het huis. U kunt uw fietsen en motoren veilig bij ons parkeren / stallen. We verwennen u ook graag met zelfgemaakt gebak en een heerlijk ontbijt met regionale producten. Adem diep in en ervaar, geniet en ontspan in het Frankische Zwitserland. Ons appartement is gelegen in de regio Trubachtal, een ontspannen en landelijke omgeving in het midden van Frankisch Zwitserland in Opper-Franken.��
Aankomst is van 15:00 tot 21:00 uur en vertrek is van 07:00 tot 10:00 uur
dit appartement ligt in Obertrubach. Bezoek Burg Pottenstein en Burg Gößweinstein, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Frankenweg en Duivelshol. Erlebnisfelsen Pottenstein en Wildpark Hundshaupten zijn ook een bezoek waard. Ga met je golfclubs de dichtbijgelegen linksbaan op of beleef een avontuur zoals fietsen, rotsklimmen en mountainbiken. Bekijk onze reisgids voor Obertrubach
Nuremberg (NUE-Nuremberg Airport) - 52 min. rijden
Restaurants
Erlebnisfelsen Pottenstein
15 min. rijden
Alte Post
14 min. wandelen
Thuisbrunner Elch-Bräu
12 min. rijden
Landgasthof Richter
11 min. rijden
Gasthaus "Fränkische Schweiz
11 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Vacation apartment Glücksloggia - Apartments Manuela?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Vacation apartment Glücksloggia - Apartments Manuela?
Vandaag, 24 okt. 2026, kost een verblijf bij Vacation apartment Glücksloggia - Apartments Manuela van één nacht voor twee volwassenen op 25 okt. 2026 min. € 384, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Vacation apartment Glücksloggia - Apartments Manuela inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Vacation apartment Glücksloggia - Apartments Manuela uitchecken?
Je dient om uiterlijk 09.00 uur uit te checken.
Waar staat Vacation apartment Glücksloggia - Apartments Manuela?
Dit appartement in Obertrubach ligt op 3,2 km van Burg Pottenstein en op 10 km afstand van Frankenweg en Burg Gößweinstein. Ook Burg Egloffstein en Fränkische Schweiz Museum liggen op 15 km afstand.