Gehele woning
NEW A stylish newly built villa where you can enj - Grand Terrace Sun / Numazu Shizuoka
Fotogalerie voor NEW A stylish newly built villa where you can enj - Grand Terrace Sun / Numazu Shizuoka





Beoordelingen
9,6 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 10137 m²
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 654
15 feb - 16 feb
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Gelijkaardige accommodaties

Scenery Resort Suruga
Scenery Resort Suruga
- Huisdiervriendelijk
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
- Restaurant
De prijs is € 86
16 feb - 17 feb
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
637489_15256
Over deze buurt

Numazu, Shizuoka
In de buurt
Haven van Numazu11 min. rijden - 6.4 km- Park van de Voormalige Keizerlijke Villa6 min. rijden - 3.4 km
- Katsuragiyama-kabelbaan8 min. rijden - 5.1 km
- Izu-Mito Zeeparadijs11 min. rijden - 6.0 km
- Numazu Deep Blue Aquarium11 min. rijden - 6.4 km
Lokaal vervoer
- Station Izunagaoka - 8 min. rijden








